Startliste for Glostrup Sommerstævne 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Glostrup Sommerstævne 2018 |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
STT |
|
25m |
|
59 |
3 |
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
0903AD |
GSK |
|
25m |
|
166 |
4 |
Filip Usiewicz |
2008 |
|
STT |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Thomas Rønne |
2009 |
0989AC |
HERLEV |
|
25m |
|
13 |
2 |
Cornelius Falck |
2009 |
0971AD |
GSK |
|
25m |
|
169 |
3 |
Toke Hjalholdt |
2007 |
0743AF |
STT |
|
50m |
2:13.63 |
165 |
4 |
Lukas Hitlev |
2007 |
|
STT |
|
25m |
|
10 |
5 |
Rune Egholm |
2009 |
0961AD |
GSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Daniel Holger Dyhr |
2008 |
0833AE |
GSK |
|
25m |
1:54.24 |
8 |
2 |
Peter Emil Dyhr |
2008 |
0897AD |
GSK |
|
25m |
1:48.13 |
4 |
3 |
William Bugge |
2008 |
0899AC |
GSK |
|
25m |
1:43.92 |
65 |
4 |
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
0991AA |
HERLEV |
|
25m |
1:46.18 |
168 |
5 |
Oliver Lycik |
2006 |
0607AK |
STT |
|
25m |
1:49.44 |
49 |
6 |
Alfred Klie-Holde |
2009 |
0997AD |
GSK |
|
25m |
2:10.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Frederik F. Jacobsen |
2007 |
0715AI |
BIRKERØD |
|
25m |
1:40.07 |
15 |
2 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
1:33.92 |
132 |
3 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
STT |
|
50m |
1:31.76 |
32 |
4 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:33.45 |
27 |
5 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:34.30 |
106 |
6 |
Jonathan Vallentin |
2008 |
0821AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:40.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
STT |
|
50m |
1:22.44 |
116 |
2 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
1:09.03 |
124 |
3 |
Andreas Vestergaard |
1999 |
9997AG |
VEST |
|
25m |
59.89 |
115 |
4 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
1:08.16 |
134 |
5 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
STT |
|
25m |
1:20.43 |
9 |
6 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:29.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|