2020-02-25   15:57:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Scandic Swim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

8_S
Gren 8, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
182  Montelius Emma  2005  STOCKHOLM  AY4805  25 m  1:03.89   
179  Åhlen Wilma  2005  STOCKHOLM  AO8205  25 m  1:03.90   
162  Brännbäck Felicia  2006  STOCKHOLM  AC4606  25 m  1:04.02   
146  Lindgren Alice  2005  STOCKHOLM  AK3405  25 m  1:04.05   
161  Flores Elvira  2006  STOCKHOLM  AD9606  25 m  1:04.65   
171  Sandberg Mathilda  2005  STOCKHOLM  BR2805  25 m  1:04.75   
147  Thunberg Alma  2005  STOCKHOLM  AV1605  25 m  1:04.76   
92  Ekepil Ella  2005  STOCKHOLM  AR0405  25 m  1:05.10   
111  Samuelsson Mia  2005  WISBY SS  AV7205  25 m  1:05.91   
10  159  Kärvestedt Elsa  2005  STOCKHOLM  AG9605  25 m  1:06.18   
11  178  Eld Wilma  2005  STOCKHOLM  AS5205  25 m  1:06.34   
12  163  Kinane Hannah  2006  STOCKHOLM  AC5406  25 m  1:06.78   
13  158  Brandt Elsa  2006  STOCKHOLM  AP5806  25 m  1:06.80   
14  168  Melander Linn  2005  STOCKHOLM  AR0205  25 m  1:07.23   
15  183  Nyblom Moa  2005  STOCKHOLM  AA5605  25 m  1:08.18   
16  170  Sidén Bashouki Manya  2006  STOCKHOLM  AH6206  25 m  1:08.49   
17  23  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:08.69   
18  148  Furingsten Alva  2006  STOCKHOLM  AH5806  25 m  1:09.27   
19  167  Ahlström Lina  2005  STOCKHOLM  AS6805  25 m  1:10.14   
20  20  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:11.32   
21  130  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:11.51   
22  173  Kovacs Nora  2006  STOCKHOLM  AP8406  25 m  1:11.51   
23  169  Eriksson Malva  2006  STOCKHOLM  AA8406  25 m  1:11.62   
24  30  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  1:11.78   
25  134  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:11.85   
26  15  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  50 m  1:11.91   
27  107  Persson Emma  2006  WISBY SS  BD1206  25 m  1:12.06   
28  14  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:12.25   
29  71  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  1:12.39   
30  137  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:13.03   
31  149  Björklund Amanda  2006  STOCKHOLM  AF1606  25 m  1:13.06   
32  172  Wahlund Milla  2006  STOCKHOLM  AG0206  25 m  1:13.14   
33  21  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:13.32   
34  28  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:14.00   
35  29  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:14.29   
36  17  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  1:14.85   
37  131  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:16.50   
38  24  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  1:16.55   
39  19  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:16.77   
40  75  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  1:18.05   
41  46  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m  1:18.56   
42  74  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:18.59   
43  25  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  1:18.93   
44  57  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:19.24   
45  55  Andersson Sara  2005  SÖDERTÄLJE  BQ2405  25 m  1:19.69   
46  54  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  1:20.92   
47  88  Adman Ella  2006  WISBY SS  BC3806  25 m  1:22.82   
48  45  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:24.22   
49  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  1:25.48   
50  132  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:26.22   
51  129  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:26.26   
52  105  Olsson Beatrice  2006  WISBY SS  BD0206  25 m  1:28.05   
53  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  1:28.92   
54  47  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:30.93   
55  106  Palmqvist Elin  2006  WISBY SS  BC7806  25 m  1:32.68   
56  99  Jacobsson Lilly  2006  WISBY SS  BL5206  25 m  1:33.61   
57  100  Lundin Meja  2005  WISBY SS  BB7805  25 m  1:34.19   
58  89  Appelquist Alma  2006  WISBY SS  BL6206  25 m  1:35.69   
59  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  1:41.65   
60  93  Engman Maja  2006  WISBY SS  BL4206  25 m  1:44.08   
61  68  Magnebrant Clara  2006  SÖDERTÄLJE  BQ3206  25 m  2:01.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 juni 2018 
Licensierad till: Wisby Simsällskap  Utskriftstid  18:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner