Program för Neptuns Knatte Arenacup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 9 sept
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
|
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
|
|
Utskriftstid |
08:33 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
4 |
Stella Forsell |
2007 |
BF7207 |
SPIF SF |
|
25m |
|
171 |
5 |
Sandra Ignatjovic |
2007 |
BA4207 |
SPIF SF |
|
25m |
1:45.89 |
101 |
6 |
Thelma Flink |
2006 |
BE3606 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:41.67 |
48 |
4 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.10 |
26 |
5 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.19 |
16 |
6 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:33.65 |
143 |
7 |
Josefine Hafstad |
2007 |
AD3807 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:40.26 |
138 |
8 |
Ebba Björkén |
2007 |
AH8607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.89 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:29.32 |
142 |
3 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.14 |
133 |
4 |
Nadja Travar |
2007 |
AP2607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.72 |
172 |
5 |
Lilly James-Killer |
2006 |
BE8606 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.45 |
66 |
6 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.16 |
149 |
7 |
Hanna Melander |
2007 |
AB9807 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.80 |
3 |
8 |
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.32 |
118 |
9 |
Malva Lundberg |
2007 |
AM6207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:31.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Ida Johansson |
2006 |
AF8806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.71 |
5 |
3 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.72 |
33 |
4 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.23 |
32 |
5 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.48 |
58 |
6 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.89 |
106 |
7 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.64 |
12 |
8 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.35 |
157 |
9 |
Elsa Svahn |
2007 |
AG9607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.75 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:33 |
|