Program för Gurrasimmet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Gurrasimmet |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
Martin Gertz |
2005 |
AU7905 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
77 |
3 |
Erik Dahle |
2005 |
AV5905 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
97 |
4 |
Alexander Nilsson |
2006 |
AR8906 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
125 |
5 |
Oliver Timm |
2006 |
AE0706 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Mikael Lanestrand |
2005 |
AI7705 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.90 |
136 |
2 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
1:29.60 |
49 |
3 |
Melvin Rinaldo |
2005 |
AA5905 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:25.74 |
50 |
4 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:26.49 |
88 |
5 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:32.42 |
108 |
6 |
Ivan Hvenmark |
2006 |
AI4706 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:46.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:24.23 |
106 |
2 |
Axel Hallenborg |
2004 |
AO5504 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:23.46 |
24 |
3 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:19.49 |
199 |
4 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.07 |
46 |
5 |
Anton Nordström |
2002 |
AT1502 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:24.11 |
56 |
6 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:25.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
AN5905 |
DANDERYD |
|
25m |
1:16.88 |
100 |
2 |
Adam Wehtje |
2002 |
BA8102 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:15.70 |
64 |
3 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:11.27 |
23 |
4 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:14.30 |
14 |
5 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:16.26 |
205 |
6 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.26 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
08:22 |
|