2018-10-15   20:04:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

Heatlista Gren 26
Heatlista 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2018    Utskriftsdatum  06 juli 2018   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  11:55   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2018         
 
 
 
Gren 26, 200m Medley Damer  Finaler (4) 
Sponsor: Basement Design 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
31  Ane Hanh Basberg  2005    Asker SK    50m  2:54.67 
355  Elin Salegård  2005  AT0405  LIDKÖPING    25m  2:54.28 
686  Matilda Östblom  2004  AO4204  UDDEVALLA    25m  2:53.18 
565  Alva Tingstorp  2005  AB6405  VARBERG    25m  2:52.56 
471  Emelie Sveding  2005  AG8605  SKK    25m  2:52.62 
403  Olivia Olsson  2004  AL1804  POSEIDON    50m  2:54.09 
656  Annamaria Girnus de Sousa  2005  AO2205  UDDEVALLA    25m  2:54.51 
472  Klara Svenheim  2005  AT9205  SKK    25m  2:55.33 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
533  Tilda Johansson Hilbert  2004  AZ0804  VARBERG    25m  2:51.12 
163  Olivia Halfar  2005  AJ4205  JÄRFÄLLA S    25m  2:50.79 
573  Felicia Nyberg  2004  AC0204  VÄRNAMO SS    25m  2:50.00 
593  Linn Melander  2005  AR0205  VÄSBY SS    25m  2:49.47 
454  Lina Ahlström  2005  AS6805  SKK    50m  2:49.49 
357  Emilia Berg  2005  AJ2605  SK LÖDDE    25m  2:50.53 
32  Liv Hanh Basberg  2004    Asker SK    50m  2:50.84 
378  Johanna Andersson Medhanie  2005  AG0405  POSEIDON    25m  2:51.59 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
39  Linnea Marie Persdotter M  2005    Asker SK    50m  2:47.93 
47  Sofie Helena Østbye  2005    Asker SK    50m  2:47.68 
173  Elina Lejonqvist  2004  AA3804  JÄRFÄLLA S    25m  2:47.04 
167  Louise Hertegren  2004  AD0604  JÄRFÄLLA S    25m  2:46.13 
674  Moa Rödin  2004  BH8404  UDDEVALLA    25m  2:46.54 
162  Felicia Göthberg  2004  AW4204  JÄRFÄLLA S    25m  2:47.48 
672  Lova Rodin  2005  AO1205  UDDEVALLA    25m  2:47.75 
170  Boel Jägerskog  2005  AJ7205  JÄRFÄLLA S    25m  2:48.14 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
189  Amanda Wensmark  2005  AJ2405  JÄRFÄLLA S    25m  2:44.62 
141  Saga Johannesson  2005  AE3705  GÖTEBORG    50m  2:43.75 
692  Vilma Andersson  2004  AE5604  TRELLEBORG    25m  2:38.67 
51  Alma Bendix Dahl  2005  0574AN  HELSINGØR    50m  2:34.77 
464  Elsa Kärvestedt  2005  AG9605  SKK    25m  2:37.32 
570  Hilma Ihreborn  2005  AW7205  VÄRNAMO SS    25m  2:43.11 
622  Vanja Magnusson  2004  AH7604  VÄXJÖ SS    25m  2:44.59 
514  Nikki Berggren  2005  AD9805  VARBERG    25m  2:45.37 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  06 juli 2018 
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner