2018-12-13   02:42:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

Heatlista Gren 25
Heatlista 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2018    Utskriftsdatum  06 juli 2018   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  11:55   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2018         
 
 
 
Gren 25, 200m Medley Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
604  Vera Wijk  2006  AY4206  VÄSBY SS    25m  3:22.09 
673  Märta Ryrmalm  2006  BA1806  UDDEVALLA    25m  3:19.92 
694  Freja Härstedt  2007  AB5407  TRELLEBORG    25m  3:12.56 
467  Sofia Lövqvist  2006  AN2206  SKK    25m  3:11.03 
599  Elsa Svan  2007  AG9607  VÄSBY SS    25m  3:12.01 
648  Maja Borg  2006  BI6206  UDDEVALLA    25m  3:18.87 
649  Ella Cedergren  2006  BI7206  UDDEVALLA    25m  3:20.51 
314  Febe Westerdahl  2006  BE7406  KUNGSBACKA    25m  3:25.63 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
172  Olivia Larsson  2007  AH2807  JÄRFÄLLA S    25m  3:08.98 
190  Isabella Westberg  2007  AC1207  JÄRFÄLLA S    25m  3:06.40 
131  Elin Ha  2006  AM7406  GÖTEBORG    50m  3:05.11 
602  Milla Wahlund  2006  AG0206  VÄSBY SS    25m  3:04.76 
326  Alice Fransson  2007  AO9207  SK LAXEN    25m  3:05.02 
158  Olivia Elmquist  2007  AH2607  JÄRFÄLLA S    25m  3:05.51 
571  Emelie Jansson  2006  AF0606  VÄRNAMO SS    25m  3:07.28 
664  Ebba Kjellberg  2006  AZ2206  UDDEVALLA    25m  3:10.69 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
680  Matilda Wassblad  2006  BA2806  UDDEVALLA    25m  3:02.82 
356  Klara Torén  2006  AB1406  LIDKÖPING    25m  2:56.77 
660  Emma Hejdengård  2006  AY7806  UDDEVALLA    50m  2:54.52 
157  Nellie Ekman  2006  AH9206  JÄRFÄLLA S    25m  2:54.02 
188  Jessika Watanabe  2006  AW3606  JÄRFÄLLA S    25m  2:54.40 
155  Linn Bengtsson  2007  AB9207  JÄRFÄLLA S    25m  2:55.31 
563  Filippa Sjögren  2006  AD6406  VARBERG    50m  2:58.83 
627  Ella Sjö  2006  AT1606  VÄXJÖ SS    25m  3:04.46 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
178  Manya Sidén Bashouki  2006  AH6206  JÄRFÄLLA S    25m  2:52.45 
401  Ida Nordberg  2006  AB4406  POSEIDON    25m  2:46.90 
586  Felicia Brännbäck  2006  AC4606  VÄSBY SS    25m  2:38.72 
387  Frida Jansson  2006  AE7206  POSEIDON    25m  2:35.78 
388  Vanessa Johansson  2006  AA4606  POSEIDON    25m  2:38.12 
458  Elvira Flores  2006  AD9606  SKK    25m  2:38.84 
585  Elsa Brandt  2006  AP5806  VÄSBY SS    25m  2:49.94 
572  Nina Mirkhan  2006  AD3806  VÄRNAMO SS    25m  2:52.62 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  06 juli 2018 
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner