Program för Bockstensdoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
11:55 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Sports International AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
552 |
3 |
Moa Martinson |
2002 |
BN6402 |
VARBERG |
|
50m |
|
641 |
4 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:34.43 |
84 |
5 |
Amalie Kvan Fadum |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
|
103 |
6 |
Marte Vike |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Pia Haavik |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:27.40 |
373 |
2 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:25.68 |
372 |
3 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:24.01 |
601 |
4 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.72 |
110 |
5 |
Vilde Skjærum |
2002 |
|
Skien SK |
|
50m |
1:23.95 |
623 |
6 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:25.39 |
543 |
7 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
1:26.41 |
393 |
8 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
559 |
1 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.61 |
76 |
2 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:21.42 |
311 |
3 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.19 |
566 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
50m |
1:18.42 |
713 |
5 |
Alexandra Liveröd |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:18.46 |
383 |
6 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.81 |
526 |
7 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.22 |
333 |
8 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:23.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:14.86 |
423 |
2 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
50m |
1:14.59 |
154 |
3 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:14.26 |
578 |
4 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:13.32 |
38 |
5 |
Emily Must |
2002 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:14.19 |
229 |
6 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:14.28 |
499 |
7 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:14.64 |
419 |
8 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:16.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Victoria Hyllestad Moland |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:12.85 |
474 |
2 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:11.98 |
90 |
3 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:11.26 |
479 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.24 |
78 |
5 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:10.75 |
520 |
6 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:11.36 |
515 |
7 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:12.03 |
679 |
8 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.17 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
06 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
11:55 |
|