2018-11-21   13:17:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

5_S
Gren 5, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Basement Design 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
478  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:09.89   
698  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:14.07   
696  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:14.65   
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:15.26   
191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:15.88   
555  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:16.51   
48  Aleksander Stähr A Julius  2004  Asker SK    50 m  2:16.68   
501  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:16.72   
325  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:17.48   
10  482  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  2:17.96   
11  344  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  2:21.17   
12  544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  2:22.29   
13  594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  25 m  2:23.22   
14  340  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  2:23.34   
15  484  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  2:23.73   
16  394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  2:24.03   
17  575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  50 m  2:25.37   
18  324  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  50 m  2:25.91   
19  504  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  2:27.26   
20  408  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:27.41   
21  523  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  2:28.10   
22  537  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  2:29.05   
23  531  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  2:31.01   
24  34  Smeby Iden Aksel  2005  Asker SK    50 m  2:31.35   
25  397  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  2:31.55   
26  318  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  2:31.75   
27  377  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:32.57   
28  87  Ottesen August  2005  Sandefjord    50 m  2:32.70   
29  567  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  2:33.01   
30  380  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:33.03   
31  164  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  2:33.61   
32  390  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:35.11   
33  183  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  2:36.92  RES 
34  665  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  2:36.99  RES 
35  165  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  2:37.00  RES 
36  685  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  2:37.46  RES 
37  36  Remmelt Mezzera Mathice  2004  Asker SK    50 m  2:38.86  RES 
38  433  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  2:39.04  RES 
39  668  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  2:40.14  RES 
40  159  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  2:40.20  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner