2018-11-21   13:27:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

10_S
Gren 10, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
379  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:14.25   
404  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:16.14   
520  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  2:17.37   
479  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:17.58   
578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:17.85   
295  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  2:19.42   
37  Jørgensen Mohr Idunn  2002  Asker SK    50 m  2:20.91   
566  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:21.26   
515  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:21.36   
10  679  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  2:21.77   
11  271  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  2:22.38   
12  122  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:22.53   
13  508  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:22.72   
14  317  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  2:22.75   
15  154  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  2:22.97   
16  81  Hyllestad Moland Victoria  2001  Sandefjord    50 m  2:23.33   
17  383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:25.52   
18  186  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  2:26.82   
19  38  Must Emily  2002  Asker SK    50 m  2:28.37   
20  526  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  2:30.74   
21  266  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  2:31.77   
22  601  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  50 m  2:32.39   
23  64  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  50 m  2:32.78   
24  110  Skjærum Vilde  2002  Skien SK    50 m  2:34.90   
25  372  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  2:35.02   
26  677  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  2:35.97   
27  103  Vike Marte  2002  Sandefjord    50 m  2:37.23   
28  393  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:37.57   
29  559  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  2:41.88   
30  543  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  2:47.68   
31  641  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  2:56.38   
32  73  Baugerød Maja  2001  Sandefjord    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner