2018-09-24   00:31:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2018    Utskriftsdatum  05 juli 2018   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  18:00   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2018         
 
 
 
Gren 9, 200m Frisim Damer  Finaler (4) 
Sponsor: Freker Sport 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
476  Jennie Christiansen  2004  AL3204  SK SYDSIM    25m  2:38.89 
32  Liv Hanh Basberg  2004    Asker SK    50m  2:36.17 
378  Johanna Andersson Medhanie  2005  AG0405  POSEIDON    25m  2:35.98 
374  Ellen Persson  2004  AN7804  MARIESTAD    50m  2:35.38 
533  Tilda Johansson Hilbert  2004  AZ0804  VARBERG    50m  2:35.42 
656  Annamaria Girnus de Sousa  2005  AO2205  UDDEVALLA    50m  2:36.01 
662  Filippa Höglund  2005  BK3805  UDDEVALLA    25m  2:37.20 
45  Elise Jensen Velund  2005    Asker SK    50m  2:39.19 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
355  Elin Salegård  2005  AT0405  LIDKÖPING    25m  2:34.25 
486  Lovisa Yngvesson  2004  BK5204  SK SYDSIM    50m  2:33.76 
686  Matilda Östblom  2004  AO4204  UDDEVALLA    25m  2:33.34 
672  Lova Rodin  2005  AO1205  UDDEVALLA    50m  2:32.41 
170  Boel Jägerskog  2005  AJ7205  JÄRFÄLLA S    25m  2:33.11 
47  Sofie Helena Østbye  2005    Asker SK    50m  2:33.57 
593  Linn Melander  2005  AR0205  VÄSBY SS    25m  2:33.86 
674  Moa Rödin  2004  BH8404  UDDEVALLA    25m  2:34.56 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
573  Felicia Nyberg  2004  AC0204  VÄRNAMO SS    25m  2:31.11 
570  Hilma Ihreborn  2005  AW7205  VÄRNAMO SS    50m  2:29.06 
294  Alice Karlsson  2004  BJ3204  KUNGSBACKA    25m  2:28.84 
163  Olivia Halfar  2005  AJ4205  JÄRFÄLLA S    25m  2:28.24 
189  Amanda Wensmark  2005  AJ2405  JÄRFÄLLA S    25m  2:28.38 
522  Emmie Dahlgren  2004  BA8204  VARBERG    50m  2:29.04 
162  Felicia Göthberg  2004  AW4204  JÄRFÄLLA S    25m  2:30.48 
514  Nikki Berggren  2005  AD9805  VARBERG    50m  2:31.20 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
480  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  SK SYDSIM    25m  2:26.10 
167  Louise Hertegren  2004  AD0604  JÄRFÄLLA S    25m  2:24.35 
51  Alma Bendix Dahl  2005  0574AN  HELSINGØR    50m  2:21.72 
692  Vilma Andersson  2004  AE5604  TRELLEBORG    25m  2:17.87 
173  Elina Lejonqvist  2004  AA3804  JÄRFÄLLA S    25m  2:20.28 
569  Siri Bälter  2004  AB6804  VÄRNAMO SS    50m  2:24.22 
590  Alice Lindgren  2005  AK3405  VÄSBY SS    25m  2:25.92 
141  Saga Johannesson  2005  AE3705  GÖTEBORG    25m  2:28.23 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner