2018-07-16   04:42:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2018    Utskriftsdatum  05 juli 2018   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  18:00   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2018         
 
 
 
Gren 8, 200m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
649  Ella Cedergren  2006  BI7206  UDDEVALLA    25m  2:54.90 
300  Jonna Norlin  2006  AM2206  KUNGSBACKA    50m  2:54.51 
314  Febe Westerdahl  2006  BE7406  KUNGSBACKA    25m  2:50.76 
589  Ida Johansson  2006  AF8806  VÄSBY SS    25m  2:50.12 
101  Camilla Vataker Liverød  2006    Sandefjord    50m  2:50.76 
172  Olivia Larsson  2007  AH2807  JÄRFÄLLA S    25m  2:51.60 
604  Vera Wijk  2006  AY4206  VÄSBY SS    25m  2:54.66 
592  Hanna Melander  2007  AB9807  VÄSBY SS    25m  2:57.02 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
599  Elsa Svan  2007  AG9607  VÄSBY SS    25m  2:47.19 
131  Elin Ha  2006  AM7406  GÖTEBORG    50m  2:46.08 
648  Maja Borg  2006  BI6206  UDDEVALLA    25m  2:45.40 
158  Olivia Elmquist  2007  AH2607  JÄRFÄLLA S    25m  2:42.91 
190  Isabella Westberg  2007  AC1207  JÄRFÄLLA S    25m  2:44.65 
602  Milla Wahlund  2006  AG0206  VÄSBY SS    25m  2:45.97 
673  Märta Ryrmalm  2006  BA1806  UDDEVALLA    25m  2:46.55 
664  Ebba Kjellberg  2006  AZ2206  UDDEVALLA    25m  2:48.06 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
571  Emelie Jansson  2006  AF0606  VÄRNAMO SS    25m  2:41.36 
157  Nellie Ekman  2006  AH9206  JÄRFÄLLA S    25m  2:38.92 
356  Klara Torén  2006  AB1406  LIDKÖPING    25m  2:36.17 
155  Linn Bengtsson  2007  AB9207  JÄRFÄLLA S    25m  2:34.80 
680  Matilda Wassblad  2006  BA2806  UDDEVALLA    25m  2:34.82 
563  Filippa Sjögren  2006  AD6406  VARBERG    50m  2:38.82 
188  Jessika Watanabe  2006  AW3606  JÄRFÄLLA S    25m  2:41.18 
283  Sigrid Hildebrand  2006  AP3606  KUNGSBACKA    50m  2:42.74 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
401  Ida Nordberg  2006  AB4406  POSEIDON    25m  2:26.81 
572  Nina Mirkhan  2006  AD3806  VÄRNAMO SS    25m  2:22.86 
388  Vanessa Johansson  2006  AA4606  POSEIDON    25m  2:20.58 
586  Felicia Brännbäck  2006  AC4606  VÄSBY SS    25m  2:19.31 
387  Frida Jansson  2006  AE7206  POSEIDON    25m  2:20.56 
660  Emma Hejdengård  2006  AY7806  UDDEVALLA    25m  2:22.36 
585  Elsa Brandt  2006  AP5806  VÄSBY SS    25m  2:24.70 
178  Manya Sidén Bashouki  2006  AH6206  JÄRFÄLLA S    25m  2:29.89 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner