2018-07-16   04:36:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2018    Utskriftsdatum  05 juli 2018   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  18:00   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2018         
 
 
 
Gren 10, 200m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
641  Linnea Andersson  2003  BD8203  UDDEVALLA    25m  2:56.38 
559  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    25m  2:41.88 
103  Marte Vike  2002    Sandefjord    50m  2:37.23 
372  Ellen Kampe  2003  AP3803  MARIESTAD    25m  2:35.02 
677  Emilia Simonsson  2002  AL3802  UDDEVALLA    50m  2:35.97 
393  Alma Lindberg  2002  AQ4202  POSEIDON    25m  2:37.57 
543  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    50m  2:47.68 
73  Maja Baugerød  2001    Sandefjord    50m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
64  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  0352AD  HELSINGØR    50m  2:32.78 
266  Matilda Bengtsson  2002  AK7802  KUNGSBACKA    25m  2:31.77 
38  Emily Must  2002    Asker SK    50m  2:28.37 
383  Sofia Hake  2003  BD4403  POSEIDON    25m  2:25.52 
186  Linnea Mattila  2003  BH1203  JÄRFÄLLA S    25m  2:26.82 
526  Ellie Geigel  2003  BR2203  VARBERG    50m  2:30.74 
601  Olivia Svensson  2003  CA4203  VÄSBY SS    50m  2:32.39 
110  Vilde Skjærum  2002    Skien SK    50m  2:34.90 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
154  Josefin Andersson  2003  AZ5603  JÄRFÄLLA S    25m  2:22.97 
508  Clara Balslev  2001  AE7601  VARBERG    25m  2:22.72 
271  Daniela Fredriksson  2000  AQ9200  KUNGSBACKA    25m  2:22.38 
515  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  2:21.36 
679  Matilda Torén  2001  AO1601  UDDEVALLA    25m  2:21.77 
122  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  2:22.53 
317  Julia Voss  2001  BR7401  KUNGSBACKA    25m  2:22.75 
81  Victoria Hyllestad Moland  2001    Sandefjord    50m  2:23.33 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
37  Idunn Jørgensen Mohr  2002    Asker SK    50m  2:20.91 
578  Lovisa Svensson  2002  AH6802  VÄRNAMO SS    25m  2:17.85 
520  Thea Carlsson  2002  AM9402  VARBERG    25m  2:17.37 
379  Boel Bergquist  2003  BI2803  POSEIDON    25m  2:14.25 
404  Ditte Oredsson  2003  AM9403  POSEIDON    25m  2:16.14 
479  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    25m  2:17.58 
295  Isabella Källén  2001  BR6401  KUNGSBACKA    25m  2:19.42 
566  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    25m  2:21.26 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner