2018-07-16   04:39:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bockstensdoppet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

3_S
Gren 3, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
176  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  25 m  3:03.87   
265  Atterbom Oskar  2008  KUNGSBACKA  AL8708  50 m  3:35.39   
57  Frommelt Hertz Andreas  2008  HELSINGØR  0835AB  50 m     
160  Eriksson Melvin  2008  JÄRFÄLLA S  AC6308  50 m     
161  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  50 m     
509  Balslev Johan  2008  VARBERG  AA5108  50 m     
546  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  50 m     
658  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
4_S
Gren 4, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Tronstad Kristian  2006  Asker SK    50 m  2:24.90   
168  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m  2:26.20   
596  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  2:26.37   
366  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  2:28.28   
330  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  2:32.27   
174  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  2:33.66   
659  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  2:35.18   
595  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  2:35.20   
185  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  2:35.79   
10  347  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  50 m  2:36.17   
11  398  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  2:42.30   
12  539  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  2:44.53   
13  536  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  2:44.85   
14  180  Sjöberg Oscar  2007  JÄRFÄLLA S  AC7907  25 m  2:48.03   
15  56  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  2:50.20   
16  675  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  2:52.40   
17  277  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  2:53.25   
18  184  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  2:53.52   
19  312  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  2:55.50   
20  304  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  50 m  2:56.89   
21  643  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  2:58.86   
22  132  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  2:59.35   
23  348  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  3:00.47   
24  331  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  3:01.47   
25  391  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  3:03.40   
26  512  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  3:03.42   
27  299  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  3:07.04   
28  214  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  25 m  3:09.24   
29  600  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  3:20.93   
30  343  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  3:25.69   
31  334  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m  3:26.01   
32  298  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  50 m  3:38.68   
33  264  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  4:02.07  RES 
34  528  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  50 m    RES 
35  534  Holmberg Oliver  2006  VARBERG  AM1106  50 m    RES 
36  646  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  50 m    RES 
37  671  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
5_S
Gren 5, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Basement Design 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
478  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:09.89   
698  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:14.07   
696  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:14.65   
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:15.26   
191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:15.88   
555  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:16.51   
48  Aleksander Stähr A Julius  2004  Asker SK    50 m  2:16.68   
501  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:16.72   
325  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:17.48   
10  482  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  2:17.96   
11  344  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  2:21.17   
12  544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  2:22.29   
13  594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  25 m  2:23.22   
14  340  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  2:23.34   
15  484  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  2:23.73   
16  394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  2:24.03   
17  575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  50 m  2:25.37   
18  324  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  50 m  2:25.91   
19  504  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  2:27.26   
20  408  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:27.41   
21  523  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  2:28.10   
22  537  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  2:29.05   
23  531  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  2:31.01   
24  34  Smeby Iden Aksel  2005  Asker SK    50 m  2:31.35   
25  397  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  2:31.55   
26  318  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  2:31.75   
27  377  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:32.57   
28  87  Ottesen August  2005  Sandefjord    50 m  2:32.70   
29  567  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  2:33.01   
30  380  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:33.03   
31  164  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  2:33.61   
32  390  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:35.11   
33  183  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  2:36.92  RES 
34  665  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  2:36.99  RES 
35  165  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  2:37.00  RES 
36  685  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  2:37.46  RES 
37  36  Remmelt Mezzera Mathice  2004  Asker SK    50 m  2:38.86  RES 
38  433  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  2:39.04  RES 
39  668  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  2:40.14  RES 
40  159  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  2:40.20  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
6_S
Gren 6, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Fortinova 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
412  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:01.81   
386  Jansson Anton  2002  POSEIDON  AC4702  50 m  2:03.86   
43  Tronstad Joakim  2003  Asker SK    50 m  2:04.75   
382  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:05.38   
431  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  2:06.36   
385  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:08.37   
568  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:10.80   
516  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  2:14.81   
35  Smeby Iden Oscar  2003  Asker SK    50 m  2:17.36   
10  384  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:18.80   
11  410  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:18.98   
12  657  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  2:19.42   
13  111  Andre Wetting Eivind  2003  Skien SK    50 m  2:19.51   
14  319  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  2:19.73   
15  406  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  2:19.92   
16  477  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:19.96   
17  109  Reiersen Sondre  2001  Skien SK    50 m  2:19.99   
18  42  Strand Leo  2003  Asker SK    50 m  2:20.05   
19  33  Dziedzic Szymon  2003  Asker SK    50 m  2:20.56   
20  284  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:22.54   
21  46  Trischler Vinje Georg  2002  Asker SK    50 m  2:22.65   
22  693  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  2:23.38   
23  100  Valdes Alf  2003  Sandefjord    50 m  2:25.67   
24  542  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  2:27.45   
25  644  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  2:27.74   
26  108  Presthagen Mathias  2002  Skien SK    50 m  2:31.80   
27  75  Berggren Jørgen  2003  Sandefjord    50 m  2:38.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
156  Carlström Olivia  2008  JÄRFÄLLA S  AF8608  25 m  3:12.97   
135  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  50 m     
653  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  50 m     
666  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  50 m     
667  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
8_S
Gren 8, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
586  Brännbäck Felicia  2006  VÄSBY SS  AC4606  25 m  2:19.31   
387  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  2:20.56   
388  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:20.58   
660  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  2:22.36   
572  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  2:22.86   
585  Brandt Elsa  2006  VÄSBY SS  AP5806  25 m  2:24.70   
401  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:26.81   
178  Sidén Bashouki Manya  2006  JÄRFÄLLA S  AH6206  25 m  2:29.89   
155  Bengtsson Linn  2007  JÄRFÄLLA S  AB9207  25 m  2:34.80   
10  680  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  2:34.82   
11  356  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  2:36.17   
12  563  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  2:38.82   
13  157  Ekman Nellie  2006  JÄRFÄLLA S  AH9206  25 m  2:38.92   
14  188  Watanabe Jessika  2006  JÄRFÄLLA S  AW3606  25 m  2:41.18   
15  571  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  2:41.36   
16  283  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  2:42.74   
17  158  Elmquist Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2607  25 m  2:42.91   
18  190  Westberg Isabella  2007  JÄRFÄLLA S  AC1207  25 m  2:44.65   
19  648  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  2:45.40   
20  602  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  2:45.97   
21  131  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  2:46.08   
22  673  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  2:46.55   
23  599  Svan Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  2:47.19   
24  664  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  2:48.06   
25  589  Johansson Ida  2006  VÄSBY SS  AF8806  25 m  2:50.12   
26  101  Vataker Liverød Camilla  2006  Sandefjord    50 m  2:50.76   
27  314  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  2:50.76   
28  172  Larsson Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2807  25 m  2:51.60   
29  300  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  2:54.51   
30  604  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  2:54.66   
31  649  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  2:54.90   
32  592  Melander Hanna  2007  VÄSBY SS  AB9807  25 m  2:57.02   
33  694  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  2:58.50  RES 
34  58  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  2:58.70  RES 
35  74  Baugerød Oda  2006  Sandefjord    50 m  3:00.04  RES 
36  211  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  3:02.48  RES 
37  96  Stiansen Frida  2006  Sandefjord    50 m  3:02.67  RES 
38  169  Johansson Linnea  2007  JÄRFÄLLA S  AJ5807  25 m  3:04.41  RES 
39  61  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  3:04.93  RES 
40  574  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m  3:06.09  RES 
41  88  Paulsen Liverød Maria  2006  Sandefjord    50 m  3:06.29  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
9_S
Gren 9, 200m Frisim Damer 
 
Sponsor: Freker Sport 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
692  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  2:17.87   
173  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  2:20.28   
51  Bendix Dahl Alma  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:21.72   
569  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  50 m  2:24.22   
167  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  2:24.35   
590  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  2:25.92   
480  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  2:26.10   
141  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  2:28.23   
163  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  2:28.24   
10  189  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  2:28.38   
11  294  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  2:28.84   
12  522  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  2:29.04   
13  570  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  50 m  2:29.06   
14  162  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  2:30.48   
15  573  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:31.11   
16  514  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  2:31.20   
17  672  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  2:32.41   
18  170  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  2:33.11   
19  686  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  2:33.34   
20  47  Helena Østbye Sofie  2005  Asker SK    50 m  2:33.57   
21  486  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  2:33.76   
22  593  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  2:33.86   
23  355  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  2:34.25   
24  674  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  2:34.56   
25  374  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  2:35.38   
26  533  Johansson Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  2:35.42   
27  378  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:35.98   
28  656  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  2:36.01   
29  32  Hanh Basberg Liv  2004  Asker SK    50 m  2:36.17   
30  662  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m  2:37.20   
31  476  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:38.89   
32  45  Jensen Velund Elise  2005  Asker SK    50 m  2:39.19   
33  475  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  50 m  2:40.14  RES 
34  697  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  2:40.15  RES 
35  640  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  2:40.22  RES 
36  60  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  2:40.46  RES 
37  597  Sköld Hanna  2005  VÄSBY SS  AP2805  50 m  2:40.52  RES 
38  481  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  2:42.41  RES 
39  31  Hanh Basberg Ane  2005  Asker SK    50 m  2:42.42  RES 
40  86  Nygård Hannah  2005  Sandefjord    50 m  2:42.49  RES 
41  577  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  2:42.61  RES 
42  591  Lundh Signe  2005  VÄSBY SS  AC5805  25 m  2:42.76  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
10_S
Gren 10, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
379  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:14.25   
404  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:16.14   
520  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  2:17.37   
479  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:17.58   
578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:17.85   
295  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  2:19.42   
37  Jørgensen Mohr Idunn  2002  Asker SK    50 m  2:20.91   
566  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:21.26   
515  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:21.36   
10  679  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  2:21.77   
11  271  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  2:22.38   
12  122  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:22.53   
13  508  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:22.72   
14  317  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  2:22.75   
15  154  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  2:22.97   
16  81  Hyllestad Moland Victoria  2001  Sandefjord    50 m  2:23.33   
17  383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:25.52   
18  186  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  2:26.82   
19  38  Must Emily  2002  Asker SK    50 m  2:28.37   
20  526  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  2:30.74   
21  266  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  2:31.77   
22  601  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  50 m  2:32.39   
23  64  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  50 m  2:32.78   
24  110  Skjærum Vilde  2002  Skien SK    50 m  2:34.90   
25  372  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  2:35.02   
26  677  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  2:35.97   
27  103  Vike Marte  2002  Sandefjord    50 m  2:37.23   
28  393  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:37.57   
29  559  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  2:41.88   
30  543  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  2:47.68   
31  641  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  2:56.38   
32  73  Baugerød Maja  2001  Sandefjord    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
11_S
Gren 11, 1500m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Varbergsortens Elkraft 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
402  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  25 m  17:12.09   
382  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  17:57.23   
272  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  19:48.56   
191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  19:57.19   
284  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  20:01.76   
575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  20:26.55   
477  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  20:28.07   
80  Hernæss Karsten  2004  Sandefjord    50 m  23:05.79   
482  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
12_S
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Frommelt Hertz Andreas  2008  HELSINGØR  0835AB  25 m  1:33.18   
176  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  50 m  1:36.62   
546  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  50 m  1:36.74   
52  Rye Gefke Anders  2008  HELSINGØR  0855AB  25 m  1:38.35   
265  Atterbom Oskar  2008  KUNGSBACKA  AL8708  50 m  1:52.62   
545  Kvorning Isak  2008  VARBERG  AE2308  25 m  1:52.70   
509  Balslev Johan  2008  VARBERG  AA5108  50 m  1:59.47   
160  Eriksson Melvin  2008  JÄRFÄLLA S  AC6308  50 m     
161  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  50 m     
10  171  Kållberg Isak  2008  JÄRFÄLLA S  AC9308  50 m     
11  179  Siljekvist Simon  2008  JÄRFÄLLA S  AC1508  50 m     
12  460  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  50 m     
13  498  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  50 m     
14  564  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  50 m     
15  658  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
13_S
Gren 13, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Olka Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
168  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m  1:13.30   
596  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  1:13.84   
347  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:14.19   
366  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:15.04   
463  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:16.21   
44  Tronstad Kristian  2006  Asker SK    50 m  1:16.52   
595  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  1:16.95   
226  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:17.90   
56  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  50 m  1:18.66   
10  367  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:19.44   
11  624  Nilsson Liam  2006  VÄXJÖ SS  AM0306  25 m  1:21.87   
12  174  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  1:22.15   
13  185  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  1:22.80   
14  536  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:23.87   
15  614  Edqvist Alwin  2006  VÄXJÖ SS  AM8906  50 m  1:23.96   
16  512  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  1:24.30   
17  330  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:25.09   
18  239  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  50 m  1:26.58   
19  539  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:27.74   
20  184  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  1:27.78   
21  132  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:28.36   
22  432  Krantz Milton  2006  SK 1970  AQ8506  25 m  1:28.67   
23  209  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  50 m  1:28.72   
24  468  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  1:28.78   
25  457  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:29.26   
26  363  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:29.34   
27  224  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:30.68   
28  106  Berge Kittilsen Ulrik  2007  Skien SK    50 m  1:31.91   
29  180  Sjöberg Oscar  2007  JÄRFÄLLA S  AC7907  25 m  1:31.93   
30  277  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:32.39   
31  332  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  50 m  1:33.10   
32  483  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:33.10   
33  234  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:33.73   
34  329  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  50 m  1:33.82   
35  643  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:33.97   
36  50  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  1:34.63   
37  312  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:34.71   
38  331  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  50 m  1:34.92   
39  600  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  1:35.05   
40  534  Holmberg Oliver  2006  VARBERG  AM1106  50 m  1:35.69   
41  304  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:35.86   
42  528  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:36.76   
43  470  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  1:36.99   
44  621  Johansson Frans  2006  VÄXJÖ SS  AR4506  50 m  1:37.99   
45  334  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m  1:39.20   
46  343  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:42.21   
47  273  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  50 m  1:43.32   
48  391  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:45.95   
49  361  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  1:46.52   
50  264  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:48.89   
51  348  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:51.85   
52  496  Olofsson Simon  2007  TROLLHÄTTA  AA0507  50 m  1:51.86   
53  513  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  50 m  1:54.25   
54  296  Leijon Måns  2007  KUNGSBACKA  AI1907  25 m  2:01.68   
55  298  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  50 m  2:02.07   
56  214  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  50 m     
57  502  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m     
58  532  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  50 m     
59  646  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  50 m     
60  671  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
14_S
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Pizzeria Campino 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
370  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:04.06   
48  Aleksander Stähr A Julius  2004  Asker SK    50 m  1:08.61   
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:09.29   
544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:09.95   
501  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:10.02   
484  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:10.62   
594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  25 m  1:10.67   
696  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:10.72   
380  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:11.37   
10  461  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:11.72   
11  80  Hernæss Karsten  2004  Sandefjord    50 m  1:12.29   
12  36  Remmelt Mezzera Mathice  2004  Asker SK    50 m  1:13.99   
13  575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:14.18   
14  397  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:14.70   
15  537  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:16.16   
16  34  Smeby Iden Aksel  2005  Asker SK    50 m  1:16.21   
17  555  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:16.77   
18  191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  1:17.26   
19  318  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:17.41   
20  685  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:17.72   
21  87  Ottesen August  2005  Sandefjord    50 m  1:17.92   
22  165  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  1:17.94   
23  223  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:18.02   
24  462  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:19.34   
25  340  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:19.39   
26  377  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:19.57   
27  523  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:20.20   
28  531  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  1:20.21   
29  324  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:20.37   
30  344  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:20.54   
31  394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m  1:21.33   
32  159  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  1:21.81   
33  421  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:22.09   
34  665  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:22.22   
35  408  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:22.69   
36  405  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:22.70   
37  433  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:22.87   
38  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:23.10   
39  381  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m  1:23.82   
40  424  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  1:24.33   
41  395  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  50 m  1:24.81   
42  301  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  1:25.70   
43  617  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  25 m  1:25.74   
44  390  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  1:26.09   
45  183  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  1:26.13   
46  567  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:26.65   
47  642  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:26.87   
48  473  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  1:27.38   
49  164  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  1:27.82   
50  342  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m  1:27.87   
51  327  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  1:29.47   
52  654  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:29.71   
53  655  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  1:29.71   
54  221  Bremer Edward  2004  KSLS  AW2304  50 m  1:30.73   
55  517  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  1:31.84   
56  232  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  50 m  1:32.26   
57  244  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:32.36   
58  576  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  1:32.81   
59  469  Norlin Felix  2005  SKK  AS6705  25 m  1:33.05   
60  551  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  25 m  1:35.95   
61  350  Ymén Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  50 m  1:36.67   
62  579  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  1:37.33   
63  554  Mogren Gustav  2005  VARBERG  AQ8305  25 m  1:40.34   
64  125  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  1:43.09   
65  62  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  1:43.92   
66  138  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  1:45.31   
67  553  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  25 m  1:45.67   
68  407  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m  1:58.63   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
15_S
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Hedin Bil Varberg 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
400  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  59.71   
368  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  59.77   
85  Ingemann Løken Oskar  2002  Sandefjord    50 m  1:03.27   
384  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:06.27   
43  Tronstad Joakim  2003  Asker SK    50 m  1:06.41   
568  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:09.40   
709  Strand Jens William  2003  Haldens SK    50 m  1:09.80   
386  Jansson Anton  2002  POSEIDON  AC4702  25 m  1:10.60   
35  Smeby Iden Oscar  2003  Asker SK    50 m  1:10.64   
10  242  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  1:12.56   
11  111  Andre Wetting Eivind  2003  Skien SK    50 m  1:13.99   
12  46  Trischler Vinje Georg  2002  Asker SK    50 m  1:15.56   
13  33  Dziedzic Szymon  2003  Asker SK    50 m  1:16.22   
14  42  Strand Leo  2003  Asker SK    50 m  1:17.32   
15  542  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:17.84   
16  644  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  1:18.59   
17  693  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  1:22.18   
18  109  Reiersen Sondre  2001  Skien SK    50 m  1:22.28   
19  695  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  25 m  1:23.23   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
16_S
Gren 16, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:36.59   
135  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  1:41.28   
268  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  1:50.23   
667  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  50 m  1:51.78   
156  Carlström Olivia  2008  JÄRFÄLLA S  AF8608  50 m     
650  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  50 m     
653  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  50 m     
666  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
17_S
Gren 17, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Circle K Varberg Håsten 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
586  Brännbäck Felicia  2006  VÄSBY SS  AC4606  25 m  1:10.26   
401  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:13.01   
387  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:13.07   
458  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:13.14   
388  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:16.29   
572  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:17.67   
178  Sidén Bashouki Manya  2006  JÄRFÄLLA S  AH6206  25 m  1:18.03   
585  Brandt Elsa  2006  VÄSBY SS  AP5806  25 m  1:18.43   
563  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:18.48   
10  589  Johansson Ida  2006  VÄSBY SS  AF8806  25 m  1:20.71   
11  602  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  1:21.08   
12  599  Svan Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  1:21.56   
13  155  Bengtsson Linn  2007  JÄRFÄLLA S  AB9207  25 m  1:22.29   
14  246  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  1:22.70   
15  356  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:22.88   
16  592  Melander Hanna  2007  VÄSBY SS  AB9807  25 m  1:22.92   
17  680  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:23.08   
18  157  Ekman Nellie  2006  JÄRFÄLLA S  AH9206  25 m  1:23.35   
19  158  Elmquist Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2607  25 m  1:23.40   
20  530  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:23.60   
21  467  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:23.75   
22  190  Westberg Isabella  2007  JÄRFÄLLA S  AC1207  25 m  1:23.86   
23  131  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:24.59   
24  306  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:24.62   
25  188  Watanabe Jessika  2006  JÄRFÄLLA S  AW3606  25 m  1:25.94   
26  326  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:27.01   
27  649  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:27.52   
28  604  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  1:28.06   
29  627  Sjö Ella  2006  VÄXJÖ SS  AT1606  25 m  1:28.22   
30  648  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:28.41   
31  172  Larsson Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2807  25 m  1:28.80   
32  283  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:28.98   
33  694  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  1:29.02   
34  571  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  50 m  1:30.60   
35  664  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:31.85   
36  455  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:32.07   
37  389  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  1:32.45   
38  101  Vataker Liverød Camilla  2006  Sandefjord    50 m  1:33.48   
39  58  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  1:33.56   
40  583  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  25 m  1:34.48   
41  300  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:34.83   
42  66  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  1:35.34   
43  134  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  50 m  1:36.37   
44  74  Baugerød Oda  2006  Sandefjord    50 m  1:36.71   
45  490  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:37.14   
46  65  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:37.72   
47  166  Henriksson Kajsa  2007  JÄRFÄLLA S  AH4807  25 m  1:37.77   
48  453  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  1:38.04   
49  503  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  1:38.39   
50  549  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  1:38.79   
51  77  Mari Berthling Tuva  2006  Sandefjord    50 m  1:38.94   
52  205  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  1:39.12   
53  61  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  50 m  1:39.14   
54  269  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:39.75   
55  235  Lund Ida  2006  KSLS  AS7806  25 m  1:40.00   
56  55  Lund Havgaard Ea  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:40.72   
57  628  Widströmer Amanda  2007  VÄXJÖ SS  AS4207  25 m  1:40.97   
58  169  Johansson Linnea  2007  JÄRFÄLLA S  AJ5807  25 m  1:41.68   
59  68  Elisabeth Thorsen Kamilla  2007  HELSINGØR  0746AJ  50 m  1:42.19   
60  524  Eklöv Liv  2007  VARBERG  AW8407  25 m  1:42.21   
61  618  Hildebrand Vesterberg Irma  2007  VÄXJÖ SS  AW6807  25 m  1:42.36   
62  541  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  1:42.65   
63  670  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  50 m  1:42.81   
64  584  Björkén Ebba  2007  VÄSBY SS  AH8607  25 m  1:43.72   
65  358  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  1:44.37   
66  527  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  1:44.72   
67  181  Sjöblom Hallner Elvira  2007  JÄRFÄLLA S  AJ7807  25 m  1:45.32   
68  142  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  50 m  1:45.93   
69  500  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  50 m  1:46.03   
70  492  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:47.26   
71  556  Mårtensson Elin  2007  VARBERG  AW9407  50 m  1:47.38   
72  574  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m  1:48.08   
73  511  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  25 m  1:49.99   
74  681  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:50.82   
75  177  Mattsson Emmy  2007  JÄRFÄLLA S  AP0607  25 m  1:50.95   
76  669  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:51.04   
77  603  Van De Beek Emma  2006  VÄSBY SS  AV0206  25 m  1:52.13   
78  140  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  50 m  1:54.31   
79  491  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  1:58.09   
80  425  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  1:58.18   
81  59  Karlsmark Iben  2007  HELSINGØR  0716AJ  50 m  1:58.74   
82  88  Paulsen Liverød Maria  2006  Sandefjord    50 m     
83  96  Stiansen Frida  2006  Sandefjord    50 m     
84  99  Udnæs Albertine  2007  Sandefjord    50 m     
85  150  Rask Tyra  2007  GÖTEBORG  BG8607  50 m     
86  639  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  50 m     
87  652  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m     
88  661  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m     
89  684  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
18_S
Gren 18, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Toyota Gerts Bilfirma 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
480  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:10.55   
590  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  1:13.02   
51  Bendix Dahl Alma  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  1:14.41   
593  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  1:14.98   
141  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:15.64   
167  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  1:16.35   
622  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  1:16.58   
674  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  1:17.77   
219  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:17.79   
10  189  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  1:18.58   
11  47  Helena Østbye Sofie  2005  Asker SK    50 m  1:18.67   
12  464  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:18.76   
13  569  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:18.79   
14  672  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:18.82   
15  486  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  1:19.31   
16  355  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  1:19.35   
17  378  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:19.82   
18  162  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:19.95   
19  573  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:19.96   
20  640  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:19.98   
21  514  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:19.99   
22  656  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  1:20.04   
23  294  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:20.14   
24  163  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  1:20.22   
25  619  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  25 m  1:20.29   
26  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:20.97   
27  49  Maria Bagger Rebecca  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  1:21.14   
28  170  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  1:21.20   
29  620  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  25 m  1:21.37   
30  276  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:21.42   
31  357  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:21.45   
32  538  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:21.71   
33  612  Andersson Towe  2005  VÄXJÖ SS  AC8605  25 m  1:21.72   
34  471  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:21.83   
35  547  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:22.02   
36  305  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  1:22.08   
37  588  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:22.55   
38  570  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:22.65   
39  522  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:22.77   
40  456  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:22.80   
41  565  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:23.16   
42  577  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  1:23.65   
43  411  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:23.97   
44  686  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  1:24.05   
45  495  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  1:24.15   
46  374  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  1:24.20   
47  481  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:24.21   
48  403  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.43   
49  651  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:24.75   
50  71  Andersen Maren  2005  Sandefjord    50 m  1:24.84   
51  173  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  1:25.04   
52  625  Provencher Lily  2005  VÄXJÖ SS  AR6605  25 m  1:25.16   
53  472  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  50 m  1:25.27   
54  493  Kis Anna  2004  TROLLHÄTTA  BJ9204  50 m  1:25.43   
55  60  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  50 m  1:25.45   
56  475  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:25.56   
57  45  Jensen Velund Elise  2005  Asker SK    50 m  1:25.64   
58  39  Marie Persdotter M Linnea  2005  Asker SK    50 m  1:25.68   
59  697  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:25.78   
60  32  Hanh Basberg Liv  2004  Asker SK    50 m  1:26.02   
61  206  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  1:26.71   
62  518  Carlsson Alma  2005  VARBERG  BK9805  25 m  1:26.75   
63  647  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:27.07   
64  222  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  1:27.10   
65  521  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:27.18   
66  31  Hanh Basberg Ane  2005  Asker SK    50 m  1:27.34   
67  86  Nygård Hannah  2005  Sandefjord    50 m  1:27.35   
68  591  Lundh Signe  2005  VÄSBY SS  AC5805  25 m  1:27.90   
69  41  Steen Kesia  2004  Asker SK    50 m  1:28.50   
70  241  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  50 m  1:28.77   
71  364  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  1:30.13   
72  270  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  1:30.26   
73  341  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m  1:30.43   
74  510  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:31.16   
75  598  Steen Frida  2005  VÄSBY SS  AY1805  25 m  1:31.21   
76  63  Sophie Hinsch Olsen Ida  2004  HELSINGØR  0432AU  25 m  1:31.54   
77  626  Sjö Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BE9204  25 m  1:31.64   
78  53  Syberg Glud Mathilde  2004  HELSINGØR  0492AV  50 m  1:31.67   
79  263  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  50 m  1:31.67   
80  133  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m  1:31.84   
81  497  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  1:32.13   
82  529  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  1:32.20   
83  227  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:32.90   
84  89  Paulsen Liverød Tina  2005  Sandefjord    50 m  1:34.27   
85  587  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  1:34.84   
86  712  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  1:35.04  EFT 
87  143  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  1:35.09   
88  107  Haugen Listaul Erle  2004  Skien SK    50 m  1:35.24   
89  494  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  1:36.00   
90  645  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  25 m  1:38.20   
91  371  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:39.85   
92  362  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:42.61   
93  615  Eriksson Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF1604  25 m  1:43.67   
94  683  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  25 m  1:51.58   
95  560  Olausson Alizia  2005  VARBERG  BA3805  25 m  1:56.32   
96  629  Widströmer Emelia  2005  VÄXJÖ SS  AY9605  25 m  1:56.68   
97  72  Arvesen Amalie  2005  Sandefjord    50 m  2:15.18   
98  83  Mathilde Krapp Lea  2005  Sandefjord    50 m     
99  95  Stiansen Emma  2005  Sandefjord    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
19_S
Gren 19, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Sports International AB 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
479  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:07.24   
78  Godaker Furre Kaja  2001  Sandefjord    50 m  1:10.75   
90  Quinn Finley  2000  Sandefjord    50 m  1:11.26   
520  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:11.36   
37  Jørgensen Mohr Idunn  2002  Asker SK    50 m  1:11.55   
474  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:11.98   
515  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:12.03   
81  Hyllestad Moland Victoria  2001  Sandefjord    50 m  1:12.85   
679  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  1:13.17   
10  578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:13.32   
11  38  Must Emily  2002  Asker SK    50 m  1:14.19   
12  154  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:14.26   
13  229  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:14.28   
14  423  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  1:14.59   
15  499  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:14.64   
16  236  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  1:14.86   
17  419  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  1:16.11   
18  186  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  1:16.26   
19  566  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  1:18.42   
20  311  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  1:19.19   
21  383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:19.81   
22  76  Berggren Sanne  2001  Sandefjord    50 m  1:21.42   
23  526  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  1:22.22   
24  559  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:23.61   
25  333  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  50 m  1:23.68   
26  601  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:23.72   
27  110  Skjærum Vilde  2002  Skien SK    50 m  1:23.95   
28  372  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  1:24.01   
29  623  Månsson Kajsa  2003  VÄXJÖ SS  BL0803  25 m  1:25.39   
30  373  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  1:25.68   
31  543  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  1:26.41   
32  82  Haavik Pia  2001  Sandefjord    50 m  1:27.40   
33  393  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:29.06   
34  641  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  50 m  1:34.43   
35  84  Kvan Fadum Amalie  2002  Sandefjord    50 m     
36  103  Vike Marte  2002  Sandefjord    50 m     
37  552  Martinson Moa  2002  VARBERG  BN6402  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
20_S
Gren 20, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
265  Atterbom Oskar  2008  KUNGSBACKA  AL8708  50 m  3:49.51   
160  Eriksson Melvin  2008  JÄRFÄLLA S  AC6308  50 m     
161  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  50 m     
176  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  50 m     
460  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
21_S
Gren 21, 200m Medley Herrar 
 
Sponsor: Basement Design 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
347  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  2:40.10   
168  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m  2:40.79   
596  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  2:41.84   
44  Tronstad Kristian  2006  Asker SK    50 m  2:44.33   
366  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  2:48.30   
367  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  2:49.53   
595  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  2:50.14   
185  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  2:53.95   
614  Edqvist Alwin  2006  VÄXJÖ SS  AM8906  25 m  2:54.05   
10  239  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  25 m  2:54.16   
11  659  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  2:55.08   
12  463  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  2:58.50   
13  624  Nilsson Liam  2006  VÄXJÖ SS  AM0306  25 m  2:59.00   
14  330  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  3:00.42   
15  174  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  3:04.22   
16  365  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  3:06.25   
17  184  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  3:08.07   
18  277  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  50 m  3:08.76   
19  180  Sjöberg Oscar  2007  JÄRFÄLLA S  AC7907  25 m  3:13.17   
20  106  Berge Kittilsen Ulrik  2007  Skien SK    50 m  3:16.92   
21  304  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  3:17.52   
22  132  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  3:18.72   
23  331  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  3:20.09   
24  468  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  3:21.46   
25  334  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m  3:21.93   
26  470  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  3:22.41   
27  457  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  3:25.03   
28  363  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  3:32.37   
29  264  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  3:40.23   
30  299  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  3:47.00   
31  348  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  3:47.57   
32  273  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  3:57.28   
33  361  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  50 m  4:32.05  RES 
34  343  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  50 m    RES 
35  398  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m    RES 
36  502  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m    RES 
37  512  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m    RES 
38  536  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  50 m    RES 
39  539  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m    RES 
40  671  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
22_S
Gren 22, 200m Medley Herrar 
 
Sponsor: Freker Sport 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
478  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:27.90   
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:30.27   
501  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:31.88   
48  Aleksander Stähr A Julius  2004  Asker SK    50 m  2:32.97   
370  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  2:33.74   
594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  25 m  2:34.15   
291  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  2:35.28   
461  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  2:35.41   
698  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:36.08   
10  696  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:36.27   
11  555  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:36.70   
12  325  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  50 m  2:37.55   
13  394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m  2:39.78   
14  482  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:40.59   
15  183  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  2:41.06   
16  575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  50 m  2:42.24   
17  340  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  50 m  2:42.38   
18  165  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  2:42.52   
19  395  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  2:44.63   
20  344  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  2:44.85   
21  504  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  2:44.85   
22  191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:45.06   
23  324  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  2:45.42   
24  408  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:46.38   
25  537  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  2:47.16   
26  567  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  2:47.28   
27  397  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  2:47.29   
28  34  Smeby Iden Aksel  2005  Asker SK    50 m  2:47.57   
29  36  Remmelt Mezzera Mathice  2004  Asker SK    50 m  2:47.85   
30  380  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:48.53   
31  678  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  2:48.72   
32  318  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  2:48.77   
33  544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  2:51.08  RES 
34  243  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  2:51.82  RES 
35  685  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  2:51.94  RES 
36  377  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:52.99  RES 
37  617  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  25 m  2:55.91  RES 
38  390  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:56.20  RES 
39  462  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  2:56.58  RES 
40  164  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  2:57.58  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
23_S
Gren 23, 200m Medley Herrar 
 
Sponsor: Freker Sport 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
368  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:12.45   
412  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:25.05   
540  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:25.27   
225  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  2:27.23   
384  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:27.29   
43  Tronstad Joakim  2003  Asker SK    50 m  2:27.47   
272  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  2:28.65   
385  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:28.74   
568  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:28.86   
10  516  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  2:28.89   
11  431  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  2:29.33   
12  231  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  2:29.40   
13  382  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:30.59   
14  410  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:31.05   
15  46  Trischler Vinje Georg  2002  Asker SK    50 m  2:31.78   
16  242  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:32.79   
17  284  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  2:35.07   
18  42  Strand Leo  2003  Asker SK    50 m  2:35.97   
19  561  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  2:36.51   
20  240  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  2:38.27   
21  542  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  2:39.08   
22  477  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:39.10   
23  35  Smeby Iden Oscar  2003  Asker SK    50 m  2:41.71   
24  644  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  2:42.63   
25  33  Dziedzic Szymon  2003  Asker SK    50 m  2:42.74   
26  109  Reiersen Sondre  2001  Skien SK    50 m  2:49.07   
27  550  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  2:51.75   
28  657  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  2:55.88   
29  108  Presthagen Mathias  2002  Skien SK    50 m  2:57.04   
30  75  Berggren Jørgen  2003  Sandefjord    50 m  3:00.13   
31  100  Valdes Alf  2003  Sandefjord    50 m  3:00.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
24_S
Gren 24, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  3:32.85   
268  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  3:56.50   
135  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  50 m     
156  Carlström Olivia  2008  JÄRFÄLLA S  AF8608  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
25_S
Gren 25, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
387  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  2:35.78   
388  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:38.12   
586  Brännbäck Felicia  2006  VÄSBY SS  AC4606  25 m  2:38.72   
458  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  2:38.84   
401  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:46.90   
585  Brandt Elsa  2006  VÄSBY SS  AP5806  25 m  2:49.94   
178  Sidén Bashouki Manya  2006  JÄRFÄLLA S  AH6206  25 m  2:52.45   
572  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  2:52.62   
157  Ekman Nellie  2006  JÄRFÄLLA S  AH9206  25 m  2:54.02   
10  188  Watanabe Jessika  2006  JÄRFÄLLA S  AW3606  25 m  2:54.40   
11  660  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  2:54.52   
12  155  Bengtsson Linn  2007  JÄRFÄLLA S  AB9207  25 m  2:55.31   
13  356  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  2:56.77   
14  563  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  2:58.83   
15  680  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  3:02.82   
16  627  Sjö Ella  2006  VÄXJÖ SS  AT1606  25 m  3:04.46   
17  602  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  3:04.76   
18  326  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  3:05.02   
19  131  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  3:05.11   
20  158  Elmquist Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2607  25 m  3:05.51   
21  190  Westberg Isabella  2007  JÄRFÄLLA S  AC1207  25 m  3:06.40   
22  571  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  3:07.28   
23  172  Larsson Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2807  25 m  3:08.98   
24  664  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  3:10.69   
25  467  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  3:11.03   
26  589  Johansson Ida  2006  VÄSBY SS  AF8806  25 m  3:11.10   
27  599  Svan Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  3:12.01   
28  694  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  3:12.56   
29  648  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  3:18.87   
30  673  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  3:19.92   
31  649  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  3:20.51   
32  604  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  3:22.09   
33  314  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  3:25.63  RES 
34  455  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  3:26.98  RES 
35  269  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  3:33.30  RES 
36  211  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  3:34.67  RES 
37  490  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  50 m  3:36.48  RES 
38  500  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  50 m  3:41.14  RES 
39  491  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  50 m  3:41.84  RES 
40  140  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  50 m  3:44.68  RES 
41  142  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  50 m  3:46.00  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
26_S
Gren 26, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: Basement Design 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
51  Bendix Dahl Alma  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:34.77   
464  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  2:37.32   
692  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  2:38.67   
570  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  2:43.11   
141  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  2:43.75   
622  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  2:44.59   
189  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  2:44.62   
514  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  2:45.37   
167  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  2:46.13   
10  674  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  2:46.54   
11  173  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  2:47.04   
12  162  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  2:47.48   
13  47  Helena Østbye Sofie  2005  Asker SK    50 m  2:47.68   
14  672  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  2:47.75   
15  39  Marie Persdotter M Linnea  2005  Asker SK    50 m  2:47.93   
16  170  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  2:48.14   
17  593  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  2:49.47   
18  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  50 m  2:49.49   
19  573  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:50.00   
20  357  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  2:50.53   
21  163  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  2:50.79   
22  32  Hanh Basberg Liv  2004  Asker SK    50 m  2:50.84   
23  533  Johansson Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  2:51.12   
24  378  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:51.59   
25  565  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  2:52.56   
26  471  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  2:52.62   
27  686  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  2:53.18   
28  403  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  2:54.09   
29  355  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  2:54.28   
30  656  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  2:54.51   
31  31  Hanh Basberg Ane  2005  Asker SK    50 m  2:54.67   
32  472  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  2:55.33   
33  612  Andersson Towe  2005  VÄXJÖ SS  AC8605  25 m  2:56.14  RES 
34  466  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  2:56.20  RES 
35  619  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  25 m  2:56.22  RES 
36  697  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  2:56.36  RES 
37  625  Provencher Lily  2005  VÄXJÖ SS  AR6605  25 m  2:56.73  RES 
38  620  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  25 m  2:56.94  RES 
39  522  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  2:58.25  RES 
40  374  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  2:58.64  RES 
41  588  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  2:58.70  RES 
42  640  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  2:59.56  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
27_S
Gren 27, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: More Furniture 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
479  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:28.72   
379  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:32.09   
515  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:33.95   
566  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:35.54   
578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:35.55   
679  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  2:35.68   
404  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:36.73   
271  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  2:37.09   
676  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  50 m  2:37.76   
10  122  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:38.53   
11  37  Jørgensen Mohr Idunn  2002  Asker SK    50 m  2:39.00   
12  228  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  2:39.43   
13  40  Olufsen Lieve  2003  Asker SK    50 m  2:40.73   
14  98  Katrine Tveitan Wad Silje  2003  Sandefjord    50 m  2:40.94   
15  508  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:41.41   
16  520  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  2:42.88   
17  704  Aksmo Svendsby Thea  2003  Haldens SK    50 m  2:43.12   
18  154  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  2:43.86   
19  526  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  2:44.04   
20  38  Must Emily  2002  Asker SK    50 m  2:44.06   
21  311  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  2:44.99   
22  186  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  2:45.81   
23  266  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  2:46.34   
24  64  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  50 m  2:47.34   
25  383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:47.39   
26  237  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  2:50.25   
27  499  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  2:51.95   
28  601  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  50 m  2:54.07   
29  677  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  2:57.36   
30  623  Månsson Kajsa  2003  VÄXJÖ SS  BL0803  25 m  2:59.28   
31  373  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  3:00.41   
32  543  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  3:03.23   
33  552  Martinson Moa  2002  VARBERG  BN6402  25 m  3:05.43  RES 
34  641  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  50 m  3:13.73  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
32_S
Gren 32, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
460  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  1:13.42   
176  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  25 m  1:19.53   
124  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  1:22.87   
546  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  50 m  1:23.04   
52  Rye Gefke Anders  2008  HELSINGØR  0855AB  25 m  1:24.35   
57  Frommelt Hertz Andreas  2008  HELSINGØR  0835AB  25 m  1:26.63   
509  Balslev Johan  2008  VARBERG  AA5108  50 m  1:29.87   
160  Eriksson Melvin  2008  JÄRFÄLLA S  AC6308  25 m  1:30.25   
161  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  25 m  1:31.94   
10  179  Siljekvist Simon  2008  JÄRFÄLLA S  AC1508  25 m  1:34.27   
11  265  Atterbom Oskar  2008  KUNGSBACKA  AL8708  50 m  1:36.37   
12  545  Kvorning Isak  2008  VARBERG  AE2308  25 m  1:37.64   
13  353  Johansson Björn  2009  LIDKÖPING  AA7309  50 m  1:37.88   
14  346  Wannem Charlie  2008  SK LAXEN  AF9708  50 m  1:51.95   
15  498  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  50 m  2:04.43   
16  171  Kållberg Isak  2008  JÄRFÄLLA S  AC9308  50 m     
17  182  Skantz Gustav  2008  JÄRFÄLLA S  AC6708  50 m     
18  187  Watanabe Anders  2008  JÄRFÄLLA S  AF7108  50 m     
19  564  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  50 m     
20  658  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
33_S
Gren 33, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Tronstad Kristian  2006  Asker SK    50 m  1:04.97   
347  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:05.77   
168  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m  1:06.25   
315  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:06.45   
596  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  1:07.26   
624  Nilsson Liam  2006  VÄXJÖ SS  AM0306  50 m  1:07.65   
366  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:07.75   
595  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  1:08.96   
330  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:09.25   
10  463  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  50 m  1:09.26   
11  536  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:09.68   
12  365  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:10.13   
13  56  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  50 m  1:10.21   
14  659  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:10.43   
15  367  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:10.93   
16  226  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:11.26   
17  614  Edqvist Alwin  2006  VÄXJÖ SS  AM8906  25 m  1:11.55   
18  185  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  1:12.04   
19  174  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  1:12.24   
20  132  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:13.19   
21  398  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:13.35   
22  224  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:13.51   
23  239  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  50 m  1:13.67   
24  539  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:13.96   
25  331  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  50 m  1:14.55   
26  512  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  1:14.89   
27  180  Sjöberg Oscar  2007  JÄRFÄLLA S  AC7907  25 m  1:15.33   
28  468  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  50 m  1:16.08   
29  432  Krantz Milton  2006  SK 1970  AQ8506  25 m  1:16.39   
30  50  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  1:16.85   
31  312  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  1:17.24   
32  304  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  50 m  1:17.66   
33  209  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  50 m  1:18.00   
34  359  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  1:18.10   
35  234  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  50 m  1:18.33   
36  457  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:18.66   
37  336  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  50 m  1:18.68   
38  675  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:19.23   
39  363  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:19.49   
40  277  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:19.56   
41  184  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  1:21.06   
42  348  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:21.27   
43  621  Johansson Frans  2006  VÄXJÖ SS  AR4506  50 m  1:21.75   
44  329  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  50 m  1:21.80   
45  106  Berge Kittilsen Ulrik  2007  Skien SK    50 m  1:22.03   
46  643  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:22.06   
47  470  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  1:22.70   
48  288  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:23.55   
49  299  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  1:23.60   
50  334  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m  1:23.95   
51  483  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:25.76   
52  282  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  50 m  1:26.14   
53  391  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:26.77   
54  343  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:26.84   
55  273  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:27.26   
56  214  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  25 m  1:27.36   
57  332  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  50 m  1:28.21   
58  361  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  1:28.28   
59  600  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  1:28.89   
60  528  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:30.00   
61  298  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  25 m  1:31.97   
62  281  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  1:33.08   
63  496  Olofsson Simon  2007  TROLLHÄTTA  AA0507  25 m  1:33.44   
64  264  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:33.95   
65  513  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  1:35.16   
66  534  Holmberg Oliver  2006  VARBERG  AM1106  25 m  1:39.64   
67  338  Nilsson Erik  2007  SK LAXEN  AL0507  50 m  1:41.94   
68  293  Kalin Filip  2007  KUNGSBACKA  AL5307  25 m  1:45.77   
69  296  Leijon Måns  2007  KUNGSBACKA  AI1907  25 m  1:47.37   
70  261  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  1:51.23   
71  152  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m  2:00.94   
72  446  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  50 m     
73  502  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m     
74  519  Carlsson Hugo  2007  VARBERG  AK7307  50 m     
75  532  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  50 m     
76  646  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  50 m     
77  671  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
34_S
Gren 34, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
478  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  58.71   
116  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  58.81   
555  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  59.27   
501  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:00.14   
698  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  1:00.76   
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:01.09   
325  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:01.26   
370  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:01.31   
696  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:01.44   
10  191  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  1:01.79   
11  48  Aleksander Stähr A Julius  2004  Asker SK    50 m  1:02.59   
12  594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  25 m  1:02.80   
13  482  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:03.23   
14  344  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:03.40   
15  461  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:03.40   
16  80  Hernæss Karsten  2004  Sandefjord    50 m  1:03.47   
17  340  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  50 m  1:03.67   
18  484  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:04.27   
19  710  Ekeroth Håkon Andreas  2004  Haldens SK    50 m  1:04.30   
20  544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:04.37   
21  354  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  1:04.45   
22  380  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:05.08   
23  291  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  1:05.30   
24  324  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:05.53   
25  232  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:05.54   
26  523  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:06.09   
27  397  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  1:06.41   
28  537  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:06.51   
29  183  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  1:06.57   
30  394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m  1:06.66   
31  34  Smeby Iden Aksel  2005  Asker SK    50 m  1:06.69   
32  462  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:06.80   
33  567  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:07.40   
34  395  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  1:07.43   
35  504  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  1:07.49   
36  531  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:07.51   
37  87  Ottesen August  2005  Sandefjord    50 m  1:07.79   
38  377  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:07.80   
39  575  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:07.92   
40  165  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  1:08.24   
41  678  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:08.44   
42  665  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:09.17   
43  117  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  1:09.19   
44  36  Remmelt Mezzera Mathice  2004  Asker SK    50 m  1:09.21   
45  164  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  1:09.30   
46  424  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  1:09.39   
47  335  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:09.91   
48  685  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:10.16   
49  243  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  1:10.40   
50  617  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  25 m  1:10.58   
51  562  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  1:10.77   
52  408  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:11.05   
53  159  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  1:11.11   
54  301  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  1:11.55   
55  390  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  1:11.56   
56  711  Bigum Andreas  2005  Haldens SK    50 m  1:11.82   
57  405  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  50 m  1:12.03   
58  381  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m  1:12.05   
59  292  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  1:12.23   
60  433  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:12.36   
61  473  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  1:12.78   
62  655  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  50 m  1:12.79   
63  668  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  1:12.79   
64  223  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:13.15   
65  459  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:13.54   
66  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:13.70   
67  421  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:14.10   
68  342  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:14.34   
69  392  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:14.70   
70  551  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  25 m  1:14.73   
71  350  Ymén Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  50 m  1:16.53   
72  327  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  50 m  1:17.47   
73  576  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  1:17.90   
74  517  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  1:18.23   
75  244  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:18.28   
76  221  Bremer Edward  2004  KSLS  AW2304  50 m  1:18.30   
77  579  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  1:18.38   
78  204  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:18.44   
79  642  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:19.36   
80  654  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:19.55   
81  554  Mogren Gustav  2005  VARBERG  AQ8305  25 m  1:20.03   
82  469  Norlin Felix  2005  SKK  AS6705  25 m  1:21.34   
83  62  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  50 m  1:24.07   
84  428  Kivistö Joar  2005  SK 1970  AP9305  25 m  1:24.21   
85  149  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  50 m  1:25.78   
86  138  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  1:26.53   
87  125  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  1:27.44   
88  553  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  50 m  1:30.91   
89  407  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m  1:34.18   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
35_S
Gren 35, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
368  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  55.14   
43  Tronstad Joakim  2003  Asker SK    50 m  57.07   
212  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  57.42   
412  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  57.60   
386  Jansson Anton  2002  POSEIDON  AC4702  25 m  57.66   
385  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  57.80   
382  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  57.93   
225  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  58.10   
85  Ingemann Løken Oskar  2002  Sandefjord    50 m  58.28   
10  568  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  58.73   
11  431  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m  59.10   
12  402  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  25 m  59.52   
13  231  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:00.14   
14  242  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:01.01   
15  705  Aksnes Thomas  2003  Haldens SK    50 m  1:01.46   
16  240  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  1:01.70   
17  35  Smeby Iden Oscar  2003  Asker SK    50 m  1:02.16   
18  406  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  50 m  1:02.30   
19  319  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:02.78   
20  384  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:02.82   
21  410  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  1:02.90   
22  561  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  1:02.90   
23  693  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  1:03.06   
24  657  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  1:03.20   
25  109  Reiersen Sondre  2001  Skien SK    50 m  1:03.42   
26  550  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:03.57   
27  707  Gundrosen Mathias  2001  Haldens SK    50 m  1:04.08   
28  434  Larsson William  1999  SK 1970  AU4999  25 m  1:04.20   
29  111  Andre Wetting Eivind  2003  Skien SK    50 m  1:04.25   
30  709  Strand Jens William  2003  Haldens SK    50 m  1:04.32   
31  33  Dziedzic Szymon  2003  Asker SK    50 m  1:04.53   
32  430  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:04.60   
33  542  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:04.91   
34  42  Strand Leo  2003  Asker SK    50 m  1:06.06   
35  477  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:06.31   
36  644  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  1:06.77   
37  695  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  25 m  1:07.13   
38  303  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  1:07.49   
39  46  Trischler Vinje Georg  2002  Asker SK    50 m  1:07.95   
40  139  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  1:08.44   
41  108  Presthagen Mathias  2002  Skien SK    50 m  1:10.14   
42  75  Berggren Jørgen  2003  Sandefjord    50 m  1:14.57   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
36_S
Gren 36, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:28.21   
451  Nilsson Saga  2008  SMÅLANDSST  AG1208  25 m  1:33.22   
135  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  1:34.63   
268  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  1:34.82   
156  Carlström Olivia  2008  JÄRFÄLLA S  AF8608  25 m  1:37.81   
278  Gentzel Elsa  2008  KUNGSBACKA  AI6808  25 m  1:41.50   
328  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  50 m  2:01.23   
67  Thorman Julie  2008  HELSINGØR  0804AH  50 m     
349  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  50 m     
10  449  Emilsson Amalia  2008  SMÅLANDSST  AQ4408  50 m     
11  650  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  50 m     
12  653  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  50 m     
13  666  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  50 m     
14  667  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
37_S
Gren 37, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
387  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:02.96   
388  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:03.58   
660  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:03.94   
586  Brännbäck Felicia  2006  VÄSBY SS  AC4606  25 m  1:04.02   
572  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  50 m  1:04.60   
458  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:04.65   
585  Brandt Elsa  2006  VÄSBY SS  AP5806  25 m  1:06.80   
401  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:06.98   
178  Sidén Bashouki Manya  2006  JÄRFÄLLA S  AH6206  25 m  1:08.49   
10  563  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:08.54   
11  157  Ekman Nellie  2006  JÄRFÄLLA S  AH9206  25 m  1:09.83   
12  680  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:10.33   
13  356  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:11.69   
14  530  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:12.10   
15  188  Watanabe Jessika  2006  JÄRFÄLLA S  AW3606  25 m  1:12.69   
16  155  Bengtsson Linn  2007  JÄRFÄLLA S  AB9207  25 m  1:12.81   
17  602  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  1:13.14   
18  131  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:13.20   
19  246  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  1:13.27   
20  599  Svan Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  1:13.62   
21  592  Melander Hanna  2007  VÄSBY SS  AB9807  25 m  1:13.77   
22  290  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  1:13.84   
23  467  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:14.01   
24  283  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:14.17   
25  337  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  50 m  1:14.18   
26  571  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  1:14.24   
27  190  Westberg Isabella  2007  JÄRFÄLLA S  AC1207  25 m  1:14.52   
28  158  Elmquist Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2607  25 m  1:14.56   
29  326  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:15.58   
30  147  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  50 m  1:15.71   
31  627  Sjö Ella  2006  VÄXJÖ SS  AT1606  25 m  1:15.80   
32  664  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:16.67   
33  673  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  1:17.18   
34  589  Johansson Ida  2006  VÄSBY SS  AF8806  25 m  1:17.78   
35  172  Larsson Olivia  2007  JÄRFÄLLA S  AH2807  25 m  1:17.97   
36  101  Vataker Liverød Camilla  2006  Sandefjord    50 m  1:18.28   
37  65  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:18.38   
38  694  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  1:18.87   
39  648  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:19.15   
40  503  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  1:19.19   
41  58  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  1:19.53   
42  269  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  50 m  1:19.63   
43  314  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:19.96   
44  422  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  1:20.17   
45  300  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  1:20.33   
46  77  Mari Berthling Tuva  2006  Sandefjord    50 m  1:20.92   
47  604  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  1:21.32   
48  306  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  1:21.89   
49  235  Lund Ida  2006  KSLS  AS7806  25 m  1:21.98   
50  88  Paulsen Liverød Maria  2006  Sandefjord    50 m  1:22.07   
51  649  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:22.22   
52  308  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  50 m  1:22.35   
53  211  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  1:22.40   
54  358  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  1:22.54   
55  455  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:22.54   
56  69  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  1:23.19   
57  74  Baugerød Oda  2006  Sandefjord    50 m  1:23.63   
58  389  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  1:23.88   
59  558  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  25 m  1:24.15   
60  208  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  1:24.49   
61  500  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:24.79   
62  55  Lund Havgaard Ea  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:25.50   
63  425  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  1:25.91   
64  574  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m  1:26.00   
65  61  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  50 m  1:26.30   
66  96  Stiansen Frida  2006  Sandefjord    50 m  1:26.34   
67  289  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  50 m  1:26.50   
68  490  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  50 m  1:26.66   
69  541  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  1:26.79   
70  54  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:26.80   
71  450  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  25 m  1:26.84   
72  287  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  1:27.40   
73  166  Henriksson Kajsa  2007  JÄRFÄLLA S  AH4807  25 m  1:27.80   
74  66  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  1:29.32   
75  169  Johansson Linnea  2007  JÄRFÄLLA S  AJ5807  25 m  1:29.64   
76  453  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  1:30.01   
77  309  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  1:30.08   
78  114  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  1:30.28   
79  524  Eklöv Liv  2007  VARBERG  AW8407  25 m  1:30.28   
80  583  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  25 m  1:30.43   
81  134  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:30.65   
82  313  Wallengren Mijo  2006  KUNGSBACKA  BE0606  25 m  1:30.72   
83  123  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m  1:30.95   
84  140  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  1:31.69   
85  628  Widströmer Amanda  2007  VÄXJÖ SS  AS4207  25 m  1:32.05   
86  104  Jensen Jasmin  2006  Skien SK    50 m  1:32.58   
87  426  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:33.03   
88  491  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  50 m  1:33.23   
89  177  Mattsson Emmy  2007  JÄRFÄLLA S  AP0607  25 m  1:33.28   
90  584  Björkén Ebba  2007  VÄSBY SS  AH8607  25 m  1:33.50   
91  142  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  1:33.57   
92  618  Hildebrand Vesterberg Irma  2007  VÄXJÖ SS  AW6807  25 m  1:34.42   
93  286  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  50 m  1:35.10   
94  492  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:35.19   
95  527  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  25 m  1:35.37   
96  549  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  50 m  1:36.39   
97  99  Udnæs Albertine  2007  Sandefjord    50 m  1:36.80   
98  345  Thomasson Louise  2006  SK LAXEN  BB9206  25 m  1:37.32   
99  181  Sjöblom Hallner Elvira  2007  JÄRFÄLLA S  AJ7807  25 m  1:37.38   
100  310  Sweetman Ella  2006  KUNGSBACKA  BL9206  25 m  1:37.74   
101  556  Mårtensson Elin  2007  VARBERG  AW9407  50 m  1:38.12   
102  511  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  25 m  1:38.90   
103  603  Van De Beek Emma  2006  VÄSBY SS  AV0206  25 m  1:40.10   
104  285  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  1:40.20   
105  126  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  25 m  1:41.74   
106  145  Morelli Agnes  2006  GÖTEBORG  BA2406  25 m  1:42.51   
107  68  Elisabeth Thorsen Kamilla  2007  HELSINGØR  0746AJ  50 m  1:42.71   
108  153  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  1:43.34   
109  352  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  50 m  1:44.36   
110  59  Karlsmark Iben  2007  HELSINGØR  0716AJ  50 m  1:48.87   
111  150  Rask Tyra  2007  GÖTEBORG  BG8607  50 m     
112  297  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  50 m     
113  307  Schedvin Miriam  2007  KUNGSBACKA  AZ9607  50 m     
114  639  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  50 m     
115  652  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m     
116  661  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m     
117  669  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m     
118  670  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  50 m     
119  681  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m     
120  684  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
38_S
Gren 38, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
692  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:00.54   
590  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  1:04.05   
569  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:04.10   
570  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:04.20   
173  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  1:04.39   
167  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  1:04.43   
189  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  1:04.91   
480  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:05.66   
619  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  25 m  1:06.15   
10  464  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:06.18   
11  163  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  1:06.51   
12  141  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:07.21   
13  593  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  1:07.23   
14  612  Andersson Towe  2005  VÄXJÖ SS  AC8605  25 m  1:07.37   
15  533  Johansson Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  1:07.52   
16  672  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  1:07.88   
17  47  Helena Østbye Sofie  2005  Asker SK    50 m  1:07.92   
18  456  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:08.29   
19  522  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  1:08.39   
20  219  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  50 m  1:08.42   
21  573  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:08.42   
22  162  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:08.79   
23  486  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  1:08.81   
24  170  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  1:09.13   
25  697  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:09.32   
26  32  Hanh Basberg Liv  2004  Asker SK    50 m  1:10.09   
27  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:10.14   
28  656  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  1:10.18   
29  357  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:10.29   
30  471  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:10.43   
31  355  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  50 m  1:10.45   
32  472  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:10.52   
33  466  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:10.56   
34  374  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  1:10.58   
35  514  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:10.66   
36  60  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  50 m  1:10.75   
37  63  Sophie Hinsch Olsen Ida  2004  HELSINGØR  0432AU  50 m  1:10.75   
38  475  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  50 m  1:10.88   
39  435  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m  1:11.07   
40  378  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:11.08   
41  45  Jensen Velund Elise  2005  Asker SK    50 m  1:11.09   
42  674  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  1:11.11   
43  241  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:11.33   
44  651  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:11.58   
45  115  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:12.03   
46  481  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:12.14   
47  276  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:12.25   
48  495  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  1:12.25   
49  39  Marie Persdotter M Linnea  2005  Asker SK    50 m  1:12.46   
50  662  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m  1:12.49   
51  577  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  1:12.51   
52  640  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:12.73   
53  625  Provencher Lily  2005  VÄXJÖ SS  AR6605  25 m  1:12.85   
54  267  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:13.00   
55  83  Mathilde Krapp Lea  2005  Sandefjord    50 m  1:13.04   
56  107  Haugen Listaul Erle  2004  Skien SK    50 m  1:13.28   
57  598  Steen Frida  2005  VÄSBY SS  AY1805  25 m  1:13.39   
58  686  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  1:13.43   
59  305  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  1:13.50   
60  565  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  1:13.51   
61  71  Andersen Maren  2005  Sandefjord    50 m  1:13.62   
62  591  Lundh Signe  2005  VÄSBY SS  AC5805  25 m  1:13.63   
63  588  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:13.65   
64  452  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  1:13.83   
65  597  Sköld Hanna  2005  VÄSBY SS  AP2805  25 m  1:13.84   
66  86  Nygård Hannah  2005  Sandefjord    50 m  1:14.21   
67  521  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:14.26   
68  274  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:14.48   
69  113  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m  1:14.81   
70  427  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m  1:14.94   
71  371  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:15.17   
72  493  Kis Anna  2004  TROLLHÄTTA  BJ9204  50 m  1:15.29   
73  626  Sjö Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BE9204  25 m  1:15.47   
74  105  Berge Kittilsen Hennie  2004  Skien SK    50 m  1:15.57   
75  403  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  1:15.59   
76  206  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  1:15.75   
77  207  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:16.32   
78  620  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  25 m  1:16.43   
79  510  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:16.49   
80  49  Maria Bagger Rebecca  2005  HELSINGØR  0544AP  50 m  1:16.58   
81  616  Harrysson Ella  2005  VÄXJÖ SS  AR4605  25 m  1:16.61   
82  447  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  1:16.63   
83  148  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  1:16.76   
84  31  Hanh Basberg Ane  2005  Asker SK    50 m  1:16.79   
85  647  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:16.94   
86  133  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  1:16.98   
87  494  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  1:17.49   
88  222  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  1:17.69   
89  41  Steen Kesia  2004  Asker SK    50 m  1:18.08   
90  143  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  1:18.51   
91  227  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:18.84   
92  95  Stiansen Emma  2005  Sandefjord    50 m  1:18.89   
93  547  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:18.89   
94  89  Paulsen Liverød Tina  2005  Sandefjord    50 m  1:19.13   
95  341  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  50 m  1:19.45   
96  497  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  1:19.98   
97  505  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  1:20.82   
98  712  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  1:21.14  EFT 
99  53  Syberg Glud Mathilde  2004  HELSINGØR  0492AV  50 m  1:21.15   
100  411  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  1:21.28   
101  529  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  1:21.37   
102  364  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:21.81   
103  137  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  1:22.58   
104  263  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  1:22.74   
105  518  Carlsson Alma  2005  VARBERG  BK9805  25 m  1:23.55   
106  587  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  1:23.91   
107  220  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  50 m  1:23.99   
108  699  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  1:24.15   
109  615  Eriksson Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF1604  25 m  1:33.22   
110  645  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  25 m  1:34.12   
111  560  Olausson Alizia  2005  VARBERG  BA3805  25 m  1:34.77   
112  629  Widströmer Emelia  2005  VÄXJÖ SS  AY9605  25 m  1:36.11   
113  683  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  25 m  1:36.47   
114  362  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:37.63   
115  72  Arvesen Amalie  2005  Sandefjord    50 m  1:45.44   
116  445  Andersson Olivia  2005  SKENE SIM  AY5205  25 m  1:53.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
39_S
Gren 39, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Bildepån 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
379  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:01.03   
102  Venstad Kristin  2001  Sandefjord    50 m  1:02.50   
228  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  1:02.61   
90  Quinn Finley  2000  Sandefjord    50 m  1:02.70   
404  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:02.82   
73  Baugerød Maja  2001  Sandefjord    50 m  1:03.21   
578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:03.51   
295  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  1:03.53   
236  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  1:03.59   
10  339  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:03.74   
11  508  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:03.78   
12  82  Haavik Pia  2001  Sandefjord    50 m  1:04.09   
13  78  Godaker Furre Kaja  2001  Sandefjord    50 m  1:04.13   
14  38  Must Emily  2002  Asker SK    50 m  1:04.31   
15  271  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:04.51   
16  704  Aksmo Svendsby Thea  2003  Haldens SK    50 m  1:04.61   
17  566  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  1:04.64   
18  423  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  1:04.81   
19  520  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:05.08   
20  526  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  1:05.19   
21  37  Jørgensen Mohr Idunn  2002  Asker SK    50 m  1:05.29   
22  279  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  1:05.61   
23  81  Hyllestad Moland Victoria  2001  Sandefjord    50 m  1:06.03   
24  499  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:06.07   
25  154  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:06.12   
26  186  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  1:06.56   
27  98  Katrine Tveitan Wad Silje  2003  Sandefjord    50 m  1:06.61   
28  317  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  1:07.63   
29  64  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  25 m  1:07.68   
30  601  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  50 m  1:07.83   
31  383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:08.07   
32  84  Kvan Fadum Amalie  2002  Sandefjord    50 m  1:08.18   
33  213  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:08.31   
34  515  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:08.35   
35  103  Vike Marte  2002  Sandefjord    50 m  1:08.36   
36  266  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  1:08.54   
37  146  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  1:08.93   
38  372  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  1:09.58   
39  119  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:09.70   
40  311  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  1:09.70   
41  419  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  1:09.84   
42  465  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:09.85   
43  623  Månsson Kajsa  2003  VÄXJÖ SS  BL0803  25 m  1:10.04   
44  677  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  1:10.89   
45  393  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:11.37   
46  130  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  1:11.91   
47  110  Skjærum Vilde  2002  Skien SK    50 m  1:11.96   
48  559  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:12.14   
49  543  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  1:13.50   
50  275  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:13.59   
51  373  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  1:14.08   
52  333  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:14.31   
53  118  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  1:14.89   
54  641  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  50 m  1:17.33   
55  552  Martinson Moa  2002  VARBERG  BN6402  25 m  1:18.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
40_S
Gren 40, 200m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
460  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
41_S
Gren 41, 200m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Marktec Halland AB 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Tronstad Kristian  2006  Asker SK    50 m  2:51.74   
210  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  50 m  4:15.21   
330  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
42_S
Gren 42, 200m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
399  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:36.75   
354  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  50 m  2:37.54   
594  Montero Johan  2005  VÄSBY SS  AN1905  50 m  2:46.23   
544  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  2:50.32   
461  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  50 m  3:02.59   
462  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  3:07.55   
459  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  50 m  3:11.61   
342  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m     
394  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
43_S
Gren 43, 200m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Pizzeria Campino 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
402  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  25 m  2:24.40   
410  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  2:36.54   
272  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  2:36.72   
100  Valdes Alf  2003  Sandefjord    50 m  3:02.33   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
45_S
Gren 45, 200m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
388  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  3:01.15   
458  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  3:05.74   
153  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  50 m     
694  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
46_S
Gren 46, 200m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Toyota Gerts Bilfirma 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
51  Bendix Dahl Alma  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:30.90   
464  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  2:43.87   
141  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  2:52.38   
622  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  2:53.23   
472  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  3:05.66   
538  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  3:21.07   
456  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  3:25.19   
274  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  3:33.64   
454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  50 m     
10  616  Harrysson Ella  2005  VÄXJÖ SS  AR4605  50 m    EFT 
11  672  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m     
12  674  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
47_S
Gren 47, 200m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Olka Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
679  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  2:42.99   
578  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:49.35   
237  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  3:02.89   
383  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  3:32.96   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  05 juli 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  18:04 
 
48_S
Gren 48, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
460  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  45.79   
161  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  25 m  46.43   
545  Kvorning Isak  2008  VARBERG  AE2308  25 m  47.90   
176  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  25 m  49.85   
546  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  51.16