Program för Bockstensdoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 69, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 676 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 1:16.35 | |
2 | 479 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:16.48 | |
3 | 76 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:17.00 | ||
4 | 515 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 1:17.64 | |
5 | 90 | Quinn Finley | 2000 | Sandefjord | 50 m | 1:17.74 | ||
6 | 98 | Katrine Tveitan Wad Silje | 2003 | Sandefjord | 50 m | 1:18.53 | ||
7 | 122 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:19.04 | |
8 | 379 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:20.25 | |
9 | 229 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:20.68 | |
10 | 311 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 25 m | 1:20.98 | |
11 | 130 | Göransson Elin | 2003 | GÖTEBORG | BV7603 | 25 m | 1:22.04 | |
12 | 213 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:22.05 | |
13 | 40 | Olufsen Lieve | 2003 | Asker SK | 50 m | 1:22.75 | ||
14 | 271 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 25 m | 1:22.90 | |
15 | 429 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 25 m | 1:22.99 | |
16 | 38 | Must Emily | 2002 | Asker SK | 50 m | 1:23.92 | ||
17 | 339 | Norrman Elin | 2001 | SK LAXEN | AX4601 | 25 m | 1:24.74 | |
18 | 37 | Jørgensen Mohr Idunn | 2002 | Asker SK | 50 m | 1:24.75 | ||
19 | 601 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 1:26.59 | |
20 | 186 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:27.09 | |
21 | 393 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:27.09 | |
22 | 404 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 1:27.37 | |
23 | 520 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:27.86 | |
24 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:27.87 | |
25 | 552 | Martinson Moa | 2002 | VARBERG | BN6402 | 25 m | 1:27.87 | |
26 | 275 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 25 m | 1:28.47 | |
27 | 559 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 1:29.09 | |
28 | 383 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | BD4403 | 25 m | 1:30.67 | |
29 | 154 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:30.77 | |
30 | 84 | Kvan Fadum Amalie | 2002 | Sandefjord | 50 m | 1:32.99 | ||
31 | 146 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 1:33.84 | |
32 | 118 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | BQ5203 | 25 m | 1:34.83 | |
33 | 499 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 25 m | 1:35.69 | |
34 | 641 | Andersson Linnea | 2003 | UDDEVALLA | BD8203 | 50 m | 1:36.13 | |
35 | 623 | Månsson Kajsa | 2003 | VÄXJÖ SS | BL0803 | 25 m | 1:36.81 | |
36 | 373 | Mellander Thyra | 2003 | MARIESTAD | AP2803 | 25 m | 1:40.38 | |
37 | 419 | Andersson Linnea | 2003 | SK 1970 | AU1403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 05 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 18:04 |