Program för Bockstensdoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 39, 100m Frisim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Bildepån |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
552 |
1 |
Moa Martinson |
2002 |
BN6402 |
VARBERG |
|
25m |
1:18.55 |
118 |
2 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:14.89 |
373 |
3 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:14.08 |
543 |
4 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
1:13.50 |
275 |
5 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:13.59 |
333 |
6 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.31 |
641 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:17.33 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Vilde Skjærum |
2002 |
|
Skien SK |
|
50m |
1:11.96 |
393 |
2 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.37 |
623 |
3 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:10.04 |
419 |
4 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
1:09.84 |
465 |
5 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:09.85 |
677 |
6 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:10.89 |
130 |
7 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:11.91 |
559 |
8 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:12.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:09.70 |
146 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:08.93 |
103 |
3 |
Marte Vike |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:08.36 |
213 |
4 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:08.31 |
515 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:08.35 |
266 |
6 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:08.54 |
372 |
7 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:09.58 |
119 |
8 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:09.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
383 |
1 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:08.07 |
64 |
2 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:07.68 |
98 |
3 |
Silje Katrine Tveitan Wad |
2003 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:06.61 |
154 |
4 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.12 |
186 |
5 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.56 |
317 |
6 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.63 |
601 |
7 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:07.83 |
84 |
8 |
Amalie Kvan Fadum |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:08.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Victoria Hyllestad Moland |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:06.03 |
526 |
2 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.19 |
423 |
3 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:04.81 |
704 |
4 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:04.61 |
566 |
5 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.64 |
520 |
6 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.08 |
279 |
7 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:05.61 |
499 |
8 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:06.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Emily Must |
2002 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:04.31 |
82 |
2 |
Pia Haavik |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:04.09 |
339 |
3 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.74 |
295 |
4 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:03.53 |
236 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:03.59 |
508 |
6 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.78 |
78 |
7 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:04.13 |
271 |
8 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:04.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
713 |
1 |
Alexandra Liveröd |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:03.39 |
404 |
2 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:02.82 |
228 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:02.61 |
379 |
4 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:01.03 |
102 |
5 |
Kristin Venstad |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:02.50 |
90 |
6 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:02.70 |
73 |
7 |
Maja Baugerød |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:03.21 |
578 |
8 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:03.51 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
14:10 |
|