Program för Bockstensdoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 106
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
18:48 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 106, 50m Frisim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Basement Design |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
552 |
2 |
Moa Martinson |
2002 |
BN6402 |
VARBERG |
|
25m |
34.88 |
543 |
3 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
33.73 |
118 |
4 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
33.44 |
373 |
5 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
33.60 |
333 |
6 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
34.65 |
641 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
35.29 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.88 |
677 |
2 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
32.56 |
146 |
3 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
31.99 |
266 |
4 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
31.67 |
110 |
5 |
Vilde Skjærum |
2002 |
|
Skien SK |
|
50m |
31.77 |
623 |
6 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
32.49 |
465 |
7 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
32.57 |
275 |
8 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
33.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
393 |
1 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
31.33 |
119 |
2 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
31.10 |
372 |
3 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
30.81 |
98 |
4 |
Silje Katrine Tveitan Wad |
2003 |
|
Sandefjord |
|
50m |
30.70 |
84 |
5 |
Amalie Kvan Fadum |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
30.77 |
103 |
6 |
Marte Vike |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
31.05 |
559 |
7 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
31.16 |
317 |
8 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
31.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
601 |
1 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
30.58 |
419 |
2 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
30.55 |
81 |
3 |
Victoria Hyllestad Moland |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
30.34 |
38 |
4 |
Emily Must |
2002 |
|
Asker SK |
|
50m |
30.13 |
499 |
5 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
30.13 |
279 |
6 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.38 |
271 |
7 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
30.58 |
474 |
8 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
30.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
676 |
1 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
29.99 |
154 |
2 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
29.68 |
716 |
3 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
29.59 |
679 |
4 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
29.51 |
295 |
5 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
29.55 |
236 |
6 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
29.68 |
423 |
7 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
29.80 |
186 |
8 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
30.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
29.44 |
82 |
2 |
Pia Haavik |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
29.39 |
228 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
29.19 |
700 |
4 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TRELLEBORG |
|
25m |
29.15 |
339 |
5 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
50m |
29.15 |
578 |
6 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
29.23 |
508 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
29.41 |
704 |
8 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
29.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
28.75 |
90 |
2 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
28.62 |
102 |
3 |
Kristin Venstad |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
28.32 |
715 |
4 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
26.95 |
485 |
5 |
Louise Westergren |
1989 |
BM3689 |
SK SYDSIM |
|
50m |
28.06 |
245 |
6 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
28.45 |
479 |
7 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
28.70 |
73 |
8 |
Maja Baugerød |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
29.02 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
18:48 |
|