Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 34, 100m Perhosuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 1:01.89 | 1:01.89 | |
2 | Rinne Nea | 1995 | Cetus | 95A833 | 50 m | 1:02.12 | 1:02.12 | |
3 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 97A073 | 50 m | 1:02.72 | 1:02.72 | |
4 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 01A310 | 50 m | 1:02.86 | 1:02.86 | |
5 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HSS | 98A386 | 50 m | 1:03.83 | 1:03.83 | |
6 | Otava Aino | 1999 | Cetus | 99A484 | 50 m | 1:03.89 | 1:03.89 | |
7 | Auvinen Siri | 2002 | Cetus | 02A342 | 50 m | 1:04.36 | 1:04.36 | |
8 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 99B133 | 50 m | 1:04.75 | 1:04.75 | |
9 | Åvist Claudia | 1997 | HyUS | 97A007 | 50 m | 1:04.95 | 1:04.95 | |
10 | Spångberg Adelia | 1999 | Cetus | 99A418 | 50 m | 1:07.06 | 1:07.06 | |
11 | Jämsä Siiri | 2002 | MiUS | 02B117 | 50 m | 1:07.40 | 1:07.40 | |
12 | Haltia Nina | 1999 | Vanders | 99A009 | 50 m | 1:07.57 | 1:07.57 | |
13 | Rannamets Brita | 2004 | USK | 50 m | 1:08.28 | 1:08.28 | ||
14 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 50 m | 1:08.35 | 1:08.35 | |
15 | Slöör Ida | 2001 | Cetus | 01A578 | 50 m | 1:08.57 | 1:08.57 | |
16 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 1:09.36 | 1:09.36 | |
17 | Peippo Pinja | 1999 | SiWa | 99A544 | 50 m | 1:09.58 | 1:09.58 | |
18 | Suihkonen Venla | 2002 | Octopus | 02A026 | 25 m | 1:07.76 | 1:09.76 | |
19 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 1:08.98 | 1:10.98 | |
20 | Lehtola Roosa | 2001 | HSS | 01A806 | 50 m | 1:11.23 | 1:11.23 | |
21 | Karlson Grete | 2002 | OSC | 50 m | 1:11.23 | 1:11.23 | ||
22 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 1:09.91 | 1:11.91 | |
23 | Laihonen Annika | 1997 | Hydra | 97A407 | 25 m | 1:10.10 | 1:12.10 | |
24 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 25 m | 1:10.12 | 1:12.12 | |
25 | Parhiala Marilla | 2000 | HSS | 00B046 | 25 m | 1:10.22 | 1:12.22 | |
26 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 1:10.30 | 1:12.30 | |
27 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 50 m | 1:12.42 | 1:12.42 | |
28 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 1:10.54 | 1:12.54 | |
29 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 50 m | 1:12.76 | 1:12.76 | |
30 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 25 m | 1:11.23 | 1:13.23 | |
31 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 1:13.23 | 1:13.23 | |
32 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 50 m | 1:13.29 | 1:13.29 | |
33 | Koivula Anni | 2003 | Pyry | 03B130 | 25 m | 1:11.57 | 1:13.57 | |
34 | Sjölund Emilia | 2002 | SiWa | 02A760 | 25 m | 1:11.58 | 1:13.58 | |
35 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 1:13.80 | 1:13.80 | |
36 | Pietikäinen Pilvi | 2002 | Cetus | 02A550 | 50 m | 1:13.82 | 1:13.82 | |
37 | Medarhri Nadine | 2000 | HSS | 00A744 | 25 m | 1:12.04 | 1:14.04 | |
38 | Taskinen Sara | 2000 | SiWa | 00A711 | 25 m | 1:12.51 | 1:14.51 | |
39 | Freystätter Stella | 2003 | HSS | 03A735 | 50 m | 1:14.92 | 1:14.92 | |
40 | Jämsä Iiris | 2004 | MiUS | 04A703 | 25 m | 1:13.30 | 1:15.30 | |
41 | Karpela Iisa | 2004 | Cetus | 04A632 | 50 m | 1:15.44 | 1:15.44 | |
42 | Matikainen Anni | 2001 | Pyry | 01A629 | 25 m | 1:13.53 | 1:15.53 | |
43 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 50 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
44 | Mikk Marleen | 2002 | Cetus | 02B180 | 25 m | 1:13.69 | 1:15.69 | |
45 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 1:14.26 | 1:16.26 | |
46 | Sinerkari Nanna | 2004 | HSS | 04A366 | 50 m | 1:16.84 | 1:16.84 | |
47 | Markkanen Jessika | 1999 | HSS | 99A400 | 25 m | 1:15.21 | 1:17.21 | |
48 | Lehtonen Helmi | 2004 | JUK | 04A335 | 50 m | 1:17.92 | 1:17.92 | |
49 | Friman Siiri | 2001 | RiUS | 01A653 | 25 m | 1:16.39 | 1:18.39 | |
50 | Ravalt Nikita | 2002 | RiUS | 02A653 | 50 m | 1:18.62 | 1:18.62 | |
51 | Tomperi Erica | 2004 | Pyry | 04A895 | 25 m | 1:16.72 | 1:18.72 | |
52 | Von Schrowe Iina | 2003 | Cetus | 03A146 | 25 m | 1:17.35 | 1:19.35 | |
53 | Ojala Ruusu | 2000 | HU | 00A737 | 25 m | 1:17.43 | 1:19.43 | |
54 | Saarinen Ada-maj | 2004 | ORCA | 04A688 | 50 m | 1:23.66 | 1:23.66 | |
55 | Kuisma Tiia | 2003 | HyUS | 03A412 | 50 m | 1:26.05 | 1:26.05 | |
56 | Von Wendt Ava | 2003 | HSS | 03B174 | 25 m | 1:25.33 | 1:27.33 | |
57 | Haikara Odessa | 2004 | SGR | 04A577 | 25 m | 1:30.89 | 1:32.89 | |
58 | Uusitalo Martina | 2003 | Cetus | 03A541 | 25 m | 1:33.32 | 1:35.32 | |
59 | Nikkinen Alexandra | 2003 | HU | 03B014 | 50 m | 1:37.25 | 1:37.25 | |
60 | Kinnunen Pinja | 2004 | HU | 04A287 | 50 m | 1:37.28 | 1:37.28 | |
61 | Koroknay-Pál Beata | 2004 | Cetus | 04A678 | 25 m | 1:35.66 | 1:37.66 | |
62 | Ristimäki Venla | 2004 | LUS | 04B221 | 25 m | 1:40.44 | 1:42.44 | |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 May 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 14:57 |