Program för Vårsimiaden regionsfinal 2018, Spårvägen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
Vårsimiaden Regionsfinal |
|
Utskriftsdatum |
20 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Sim & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 43, 100m Ryggsim Damer 12 år |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
731 |
1 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.05 |
687 |
2 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.76 |
384 |
3 |
Ellinor Eldh |
2006 |
BA0206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.58 |
683 |
4 |
Mira Wallin |
2006 |
AC6406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:21.69 |
688 |
5 |
Tuva Lundberg |
2006 |
AJ6406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.87 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
690 |
1 |
Ida Johansson |
2006 |
AF8806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.71 |
51 |
2 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.33 |
679 |
3 |
Elsa Brandt |
2006 |
AP5806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:18.43 |
682 |
4 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.23 |
680 |
5 |
Hannah Kinane |
2006 |
AC5406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.12 |
382 |
6 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.23 |
47 |
2 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
1:16.05 |
678 |
3 |
Felicia Brännbäck |
2006 |
AC4606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.34 |
331 |
4 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.48 |
329 |
5 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.86 |
681 |
6 |
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
AH6206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.03 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 maj 2018 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
Utskriftstid |
08:17 |
|