2020-10-31   03:25:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

8_S
Laji 8, 100m PU M, P16, P13 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
49  Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  25 m  55.62  57.62   
283  Palotie Nico  1992  VUS-VSS  92A391  25 m  57.57  59.57   
Bengs-Stattin Felix  2002  UMEÅ SS  AD4702  25 m  57.90  59.90   
260  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  58.64  1:00.64   
43  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  1:00.93  1:00.93   
537  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  58.98  1:00.98   
159  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  1:01.59  1:01.59   
510  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  1:01.71  1:01.71   
388  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  1:01.95  1:01.95   
10  401  Törmä Lauri  2000  PUS  00A153  50 m  1:01.97  1:01.97   
11  483  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  1:02.09  1:02.09   
12  294  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  1:03.71  1:03.71   
13  489  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  50 m  1:04.04  1:04.04   
14  395  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  1:04.33  1:04.33   
15  181  Brady Ethan  2002  VUS-VSS  02B293  50 m  1:04.52  1:04.52   
16  391  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  1:06.15  1:06.15   
17  434  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  50 m  1:06.89  1:06.89   
18  512  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  1:07.05  1:07.05   
19  155  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:05.13  1:07.13   
20  572  Penttilä Leo  2001  STR  01B261  25 m  1:05.49  1:07.49   
21  68  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  1:05.93  1:07.93   
22  396  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  25 m  1:06.03  1:08.03   
23  197  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  1:08.91  1:08.91   
24  Andersson Robin  2003  UMEÅ SS  AP5503  25 m  1:06.95  1:08.95   
25  377  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  1:07.13  1:09.13   
26  353  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  25 m  1:07.29  1:09.29   
27  45  Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  25 m  1:07.51  1:09.51   
28  220  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS  02A227  50 m  1:10.89  1:10.89   
29  24  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  1:09.07  1:11.07   
30  42  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  50 m  1:11.71  1:11.71   
31  280  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  1:11.73  1:11.73   
32  490  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  1:10.10  1:12.10   
33  508  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  25 m  1:12.55  1:14.55   
34  450  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:14.86  1:14.86   
35  26  Nyström Viktor  2004  UMEÅ SS  AJ9504  25 m  1:12.92  1:14.92   
36  441  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  50 m  1:15.07  1:15.07   
37  122  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  1:13.99  1:15.99   
38  429  Angelva Aleksanteri  2001  SCR  01A173  50 m  1:16.13  1:16.13   
39  261  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  1:16.26  1:16.26   
40  405  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  25 m  1:15.69  1:17.69   
41  457  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  25 m  1:17.48  1:19.48   
42  469  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  25 m  1:17.81  1:19.81   
43  21  Lundberg Peter  1991  UMEÅ SS  AZ1391  25 m  1:22.49  1:24.49   
44  588  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  1:26.59  1:28.59   
45  273  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  25 m  1:26.67  1:28.67   
46  586  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  50 m  1:37.06  1:37.06   
47  94  Määttälä Riku  2005  KUS-GSS  05A671  50 m  1:47.41  1:47.41   
48  165  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi  04A341  25 m  1:50.27  1:52.27   
49  80  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  25 m       
50  458  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
51  526  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner