2020-10-31   02:10:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

7_S
Laji 7, 100m PU N, T15, T12 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
402  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  50 m  1:05.28  1:05.28   
536  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  25 m  1:04.67  1:06.67   
534  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:05.19  1:07.19   
477  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  1:07.36  1:07.36   
462  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:07.38  1:07.38   
360  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  50 m  1:07.74  1:07.74   
382  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:07.87  1:07.87   
427  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  50 m  1:08.65  1:08.65   
461  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:06.98  1:08.98   
10  393  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  1:09.10  1:09.10   
11  130  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  1:09.55  1:09.55   
12  245  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  50 m  1:09.61  1:09.61   
13  191  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:08.08  1:10.08   
14  398  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:10.84  1:10.84   
15  106  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  25 m  1:08.88  1:10.88   
16  506  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:11.05  1:11.05   
17  445  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:09.39  1:11.39   
18  496  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:12.28  1:12.28   
19  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  1:10.48  1:12.48   
20  453  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  1:10.75  1:12.75   
21  40  Öhlund Linnea  2001  UMEÅ SS  BW1201  25 m  1:10.85  1:12.85   
22  34  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  1:11.28  1:13.28   
23  235  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  50 m  1:13.58  1:13.58   
24  275  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  50 m  1:13.62  1:13.62   
25  487  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:11.63  1:13.63   
26  121  Veikkola Heta  2003  Virkiä  03A043  25 m  1:12.70  1:14.70   
27  196  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  50 m  1:15.58  1:15.58   
28  553  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  1:15.66  1:15.66   
29  485  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  25 m  1:13.87  1:15.87   
30  532  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  1:13.99  1:15.99   
31  331  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:16.03  1:16.03   
32  403  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  25 m  1:14.24  1:16.24   
33  520  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  50 m  1:16.65  1:16.65   
34  44  Sinerkari Nanna  2004  HSS  04A366  50 m  1:16.84  1:16.84   
35  440  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  1:17.33  1:17.33   
36  494  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  25 m  1:15.44  1:17.44   
37  Gustafsson Astrid  2003  UMEÅ SS  AV9603  25 m  1:15.79  1:17.79   
38  432  Huttunen Maiju  2005  SCR  05A659  25 m  1:16.48  1:18.48   
39  98  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:17.08  1:19.08   
40  207  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS  03A727  25 m  1:17.17  1:19.17   
41  92  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:17.79  1:19.79   
42  531  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:17.87  1:19.87   
43  578  Ek Fanny  1999  ÅSF  99A442  50 m  1:20.00  1:20.00   
44  178  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  50 m  1:20.79  1:20.79   
45  209  Ikonen Sara  2002  VUS-VSS  02B137  25 m  1:19.46  1:21.46   
46  27  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:19.84  1:21.84   
47  211  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  50 m  1:21.85  1:21.85   
48  473  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  1:21.44  1:23.44   
49  467  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  1:21.54  1:23.54   
50  560  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  50 m  1:23.81  1:23.81   
51  265  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  50 m  1:24.49  1:24.49   
52  475  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  1:22.62  1:24.62   
53  301  Strandberg Lise  2003  VUS-VSS  03B140  50 m  1:24.93  1:24.93   
54  481  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:23.12  1:25.12   
55  542  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  25 m  1:23.17  1:25.17   
56  535  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  1:25.56  1:25.56   
57  259  Luoma Ella  2004  VUS-VSS  04A646  25 m  1:24.24  1:26.24   
58  513  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  50 m  1:27.27  1:27.27   
59  247  Kärkkäinen Anni  2006  VUS-VSS  06A642  50 m  1:28.76  1:28.76   
60  577  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  1:26.94  1:28.94   
61  337  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  1:29.91  1:29.91   
62  234  Kinnunen Enni  2005  VUS-VSS  05A193  25 m  1:28.16  1:30.16   
63  389  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  25 m  1:28.46  1:30.46   
64  72  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:28.58  1:30.58   
65  546  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  1:31.14  1:31.14   
66  250  Lamminmäki Hannah  2006  VUS-VSS  06A351  25 m  1:29.50  1:31.50   
67  554  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m  1:31.66  1:31.66   
68  28  Ohlsson Ella  2005  UMEÅ SS  AK1605  25 m  1:29.90  1:31.90   
69  312  Turunen Anni  2006  VUS-VSS  06A416  25 m  1:32.70  1:34.70   
70  36  Wall Vera  2006  UMEÅ SS  AU8806  25 m  1:33.28  1:35.28   
71  341  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  1:34.34  1:36.34   
72  347  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m  1:34.92  1:36.92   
73  464  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  1:35.73  1:37.73   
74  83  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  1:35.89  1:37.89   
75  38  Öberg Elin  2004  UMEÅ SS  AP6404  50 m  1:39.37  1:39.37   
76  335  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  50 m  1:40.89  1:40.89   
77  323  Williamsson Ellen  2006  VUS-VSS  06A398  25 m  1:39.09  1:41.09   
78  321  Viitanen Sofia  2006  VUS-VSS  06A393  25 m  1:42.16  1:44.16   
79  203  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  25 m  1:45.14  1:47.14   
80  88  Känsäkangas Jonna  2004  KUS-GSS  04B186  25 m  1:48.58  1:50.58   
81  18  Koskenniemi Stina  2006  UMEÅ SS  AU9606  25 m  1:54.61  1:56.61   
82  12  Hellström Julia  2006  UMEÅ SS  AX3206  25 m       
83  100  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m       
84  433  Kaarlejärvi Maria  2004  SCR  04B182  25 m       
85  456  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m       
86  549  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner