2020-10-26   08:24:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

6_S
Laji 6, 200m SU M, P16, P13 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
472  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  2:13.66  2:17.66   
502  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  2:13.66  2:17.66   
93  Mattola Hugo  2001  KUS-GSS  01A074  25 m  2:16.08  2:20.08   
308  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  50 m  2:22.73  2:22.73   
280  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  2:24.23  2:28.23   
415  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:24.77  2:28.77   
501  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  2:27.62  2:31.62   
67  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  25 m  2:29.73  2:33.73   
32  Sundström Peter  2002  UMEÅ SS  AH4302  25 m  2:30.84  2:34.84   
10  363  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  2:36.10  2:40.10   
11  504  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  2:37.35  2:41.35   
12  217  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  2:41.74  2:41.74   
13  438  Setälä Valtteri  2002  SCR  02B252  25 m  2:38.21  2:42.21   
14  298  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  2:38.51  2:42.51   
15  551  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  2:43.94  2:43.94   
16  547  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  50 m  2:46.82  2:46.82   
17  11  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  2:47.77  2:51.77   
18  437  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  50 m  2:52.35  2:52.35   
19  425  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m  2:48.36  2:52.36   
20  530  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  25 m  2:49.63  2:53.63   
21  205  Hägen Roni  2003  VUS-VSS  03B272  50 m  3:03.27  3:03.27   
22  158  Oijennus Roope  2003  SeUi  03A110  25 m  2:59.58  3:03.58   
23  581  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  3:01.43  3:05.43   
24  243  Koskela Alex  2004  VUS-VSS  04B017  25 m  3:18.98  3:22.98   
25  584  Melin Einar  2004  ÅSF  04B169  25 m  3:30.84  3:34.84   
26  134  Kekola Rasmus  2006  SeUi  06A007  25 m  3:58.75  4:02.75   
27  215  Jokiaho Joel  2004  VUS-VSS  04B015  25 m       
28  229  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  25 m       
29  286  Pikkala Matias  2004  VUS-VSS  04A735  25 m       
30  359  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m       
31  465  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m       
32  555  Valkonen Niklas  1997  UiTa  97B255  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner