2020-10-31   02:30:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

4_S
Laji 4, 50m RU M,P16,13,12,11,10 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
240  Kollin Juha  1993  VUS-VSS  93A900  50 m  30.40  30.40   
57  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  50 m  31.07  31.07   
502  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  31.27  31.27   
278  Oksakari Joona  2000  VUS-VSS  00A358  50 m  31.67  31.67   
85  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  50 m  31.72  31.72   
443  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  31.72  31.72   
528  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  32.32  32.32   
431  Hukka Eelis  1999  SCR  99A687  50 m  32.48  32.48   
483  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  31.05  32.55   
10  488  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  33.09  33.09   
11  197  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  33.11  33.11   
12  478  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  33.26  33.26   
13  580  Eriksson Eddie  1999  ÅSF  99B051  50 m  33.35  33.35   
14  421  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  50 m  33.62  33.62   
15  395  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  33.64  33.64   
16  132  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  32.35  33.85   
17  489  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  50 m  34.07  34.07   
18  358  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  50 m  34.54  34.54   
19  303  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  50 m  35.39  35.39   
20  155  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  50 m  35.41  35.41   
21  59  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  34.36  35.86   
22  412  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  35.90  35.90   
23  522  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  34.91  36.41   
24  31  Sundström David  2003  UMEÅ SS  AJ0703  25 m  36.16  37.66   
25  350  Kinnunen Joona  2004  AU  04B174  50 m  37.78  37.78   
26  22  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  36.40  37.90   
27  458  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  50 m  37.96  37.96   
28  156  Nurmela Miro  2002  SeUi  02A019  25 m  36.50  38.00   
29  405  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  25 m  36.53  38.03   
30  294  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m  36.94  38.44   
31  509  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  39.01  39.01   
32  353  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  25 m  37.86  39.36   
33  372  Belov Aleksei  1998  PUS  98B267  25 m  37.87  39.37   
34  16  Izarra Unai  2003  UMEÅ SS  AP6503  25 m  37.93  39.43   
35  425  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m  37.99  39.49   
36  56  Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  50 m  39.53  39.53   
37  375  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  50 m  39.90  39.90   
38  99  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  25 m  38.81  40.31   
39  11  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  39.18  40.68   
40  70  Arvo Elmo  2003  KUS-GSS  03A770  25 m  39.30  40.80   
41  454  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  40.95  40.95   
42  54  Eklund Alexander  2002  JS-PU  02B033  25 m  39.51  41.01   
43  361  Lampinen Dan  2003  PTU  03A323  25 m  39.58  41.08   
44  24  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  39.80  41.30   
45  499  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  50 m  41.48  41.48   
46  419  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  50 m  41.80  41.80   
47  125  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  40.36  41.86   
48  21  Lundberg Peter  1991  UMEÅ SS  AZ1391  25 m  41.06  42.56   
49  450  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  41.48  42.98   
50  112  Ahola Antti  2001  Virkiä  01A609  25 m  41.94  43.44   
51  544  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  25 m  42.29  43.79   
52  62  Laaja Kaapo  2006  KeuTo  06A715  25 m  42.56  44.06   
53  146  Laihorinne Johannes  2003  SeUi  03A861  50 m  44.64  44.64   
54  145  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi  03A867  50 m  45.74  45.74   
55  165  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi  04A341  50 m  46.25  46.25   
56  518  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  25 m  44.87  46.37   
57  345  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  50 m  46.87  46.87   
58  120  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m  45.68  47.18   
59  317  Varsanpää Viljo  2006  VUS-VSS  06A681  25 m  45.96  47.46   
60  474  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m  46.11  47.61   
61  225  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  47.72  47.72   
62  164  Ruuskanen Aaro-oskar  2004  SeUi  04A807  25 m  46.30  47.80   
63  491  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  25 m  46.92  48.42   
64  73  Herronen Samu  2007  KUS-GSS  07A131  25 m  47.52  49.02   
65  411  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  50 m  49.03  49.03   
66  379  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  25 m  47.62  49.12   
67  179  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  25 m  48.50  50.00   
68  583  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  48.54  50.04   
69  95  Nissinen Visa  2004  KUS-GSS  04A432  50 m  50.41  50.41   
70  173  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi  03A101  25 m  50.26  51.76   
71  168  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  51.22  52.72   
72  137  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  52.00  53.50   
73  365  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  52.05  53.55   
74  497  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  25 m  52.11  53.61   
75  269  Mäenpää Viljam  2003  VUS-VSS  03B145  25 m  52.22  53.72   
76  295  Reinikka Otto  2006  VUS-VSS  06A421  50 m  53.96  53.96   
77  55  Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  52.54  54.04   
78  313  Turunen Veikka  2008  VUS-VSS  08A217  50 m  54.18  54.18   
79  127  Jumppanen Lauri  2007  SeUi  07A543  25 m  53.23  54.73   
80  140  Koivuluoma Elias  2006  SeUi  06A788  25 m  53.61  55.11   
81  134  Kekola Rasmus  2006  SeUi  06A007  25 m  53.68  55.18   
82  302  Strömbäck Hannes  2007  VUS-VSS  07A324  50 m  55.31  55.31   
83  289  Qvisén Aaron  2007  VUS-VSS  07A421  25 m  56.36  57.86   
84  208  Ikonen Kasper  2007  VUS-VSS  07A420  25 m  56.87  58.37   
85  102  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  25 m  57.41  58.91   
86  223  Karagiannis Konstantinos  2009  VUS-VSS  09A094  50 m  59.39  59.39   
87  170  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  58.46  59.96   
88  244  Kotanen Erik  2006  VUS-VSS  06A965  25 m  58.99  1:00.49   
89  314  Ustimenko Matvej  2008  VUS-VSS  08A457  50 m  1:00.69  1:00.69   
90  154  Norolampi Luukas  2006  SeUi  06A084  25 m  1:00.10  1:01.60   
91  153  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  50 m  1:01.90  1:01.90   
92  227  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  1:00.44  1:01.94   
93  307  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  50 m  1:02.08  1:02.08   
94  224  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  50 m  1:04.31  1:04.31   
95  218  Jämsä Aatu  2006  VUS-VSS  06A404  25 m  1:03.35  1:04.85   
96  248  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  25 m  1:05.03  1:06.53   
97  149  Limnell Valtteri  2006  SeUi  06A575  25 m  1:05.87  1:07.37   
98  366  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  50 m  1:09.60  1:09.60   
99  188  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  1:14.18  1:15.68   
100  249  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  25 m  1:15.60  1:17.10   
101  136  Kiviniemi Atte  2007  SeUi  07A253  25 m  1:23.04  1:24.54   
102  268  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  25 m  1:32.26  1:33.76   
103  128  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m       
104  251  Launonen Iivari  2007  VUS-VSS  07A743  25 m       
105  287  Ponsiluoma Aapo  2007  VUS-VSS  07A733  25 m       
106  293  Rautava Niklas  2009  VUS-VSS  09A196  25 m       
107  320  Westeråker Adam  2007  VUS-VSS  07A739  25 m       
108  410  Hartikainen Teemu  1993  KemUS  93A541  25 m       
109  413  Leppälä Tomi  1994  KemUS  94A570  25 m       
110  422  Tavi Aaro Antero  2004  KemUS  04B223  25 m       
111  441  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner