2020-09-21   09:20:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

3_S
Laji 3, 50m RU N,T15,12,11,10,9 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
393  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  32.73  32.73   
476  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  33.03  33.03   
444  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  33.45  33.45   
191  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  50 m  34.26  34.26   
534  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  34.98  34.98   
398  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  35.56  35.56   
545  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  36.21  36.21   
556  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  36.38  36.38   
331  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  36.48  36.48   
10  77  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  35.42  36.92   
11  453  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  36.96  36.96   
12  471  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  35.47  36.97   
13  408  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  50 m  37.04  37.04   
14  13  Henriksson Wilma  2001  UMEÅ SS  BM9601  25 m  35.56  37.06   
15  23  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  35.86  37.36   
16  64  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  37.62  37.62   
17  468  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  36.18  37.68   
18  40  Öhlund Linnea  2001  UMEÅ SS  BW1201  25 m  36.23  37.73   
19  521  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  37.73  37.73   
20  442  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  36.33  37.83   
21  329  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  36.41  37.91   
22  418  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  50 m  38.02  38.02   
23  449  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  36.59  38.09   
24  493  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  38.12  38.12   
25  487  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  36.91  38.41   
26  96  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  50 m  38.60  38.60   
27  97  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  37.23  38.73   
28  161  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  38.17  39.67   
29  392  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  38.17  39.67   
30  573  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  50 m  39.67  39.67   
31  381  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  38.20  39.70   
32  71  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  25 m  38.30  39.80   
33  593  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS  02B132  50 m  39.81  39.81   
34  119  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  50 m  39.87  39.87   
35  496  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  38.50  40.00   
36  552  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  50 m  40.27  40.27   
37  157  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  50 m  40.31  40.31   
38  349  Eklund Siina  2004  AU  04B096  50 m  40.43  40.43   
39  485  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  40.58  40.58   
40  111  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m  39.09  40.59   
41  241  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  39.45  40.95   
42  362  Nore Ella  2002  PTU  02A880  25 m  39.90  41.40   
43  452  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  41.76  41.76   
44  587  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  25 m  40.49  41.99   
45  334  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  42.02  42.02   
46  538  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  40.53  42.03   
47  78  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  41.35  42.85   
48  338  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  50 m  42.96  42.96   
49  376  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  41.50  43.00   
50  133  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  41.62  43.12   
51  41  Östberg Tyra  2004  UMEÅ SS  BD2804  50 m  43.20  43.20   
52  247  Kärkkäinen Anni  2006  VUS-VSS  06A642  50 m  43.67  43.67   
53  549  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  42.43  43.93   
54  524  Niemi Ilona  2005  UiTa  05A273  25 m  43.08  44.58   
55  171  Virtanen Hanna  2002  SeUi  02A899  25 m  43.56  45.06   
56  456  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m  43.56  45.06   
57  323  Williamsson Ellen  2006  VUS-VSS  06A398  25 m  43.58  45.08   
58  206  Högback Joanna  2007  VUS-VSS  07A150  50 m  45.26  45.26   
59  131  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  44.12  45.62   
60  589  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  44.14  45.64   
61  28  Ohlsson Ella  2005  UMEÅ SS  AK1605  50 m  45.67  45.67   
62  19  Lidström Linn  2001  UMEÅ SS  BR1201  25 m  44.21  45.71   
63  423  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  44.33  45.83   
64  126  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  25 m  44.37  45.87   
65  83  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  44.41  45.91   
66  564  Uimonen Riina  2003  KuRy  03A378  25 m  44.43  45.93   
67  52  Päivärinta Elsa  2004  IK  04B124  25 m  44.46  45.96   
68  339  Nevala Niina  2002  ViesU  02B288  50 m  46.05  46.05   
69  448  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  44.75  46.25   
70  455  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  25 m  44.79  46.29   
71  369  Salminen Ella  2006  PoPy  06A634  25 m  45.14  46.64   
72  436  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  45.41  46.91   
73  446  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  46.99  46.99   
74  355  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  45.63  47.13   
75  399  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  45.65  47.15   
76  341  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  47.58  47.58   
77  14  Henze Elena  2006  UMEÅ SS  AN1406  25 m  46.11  47.61   
78  138  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  46.45  47.95   
79  203  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  25 m  47.19  48.69   
80  36  Wall Vera  2006  UMEÅ SS  AU8806  50 m  48.75  48.75   
81  69  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  47.38  48.88   
82  582  Högman Elin  2003  ÅSF  03B232  25 m  47.38  48.88   
83  335  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  50 m  48.90  48.90   
84  35  Trigell Sandra  2005  UMEÅ SS  AS3805  50 m  48.96  48.96   
85  351  Koskinen Hertta  2005  AU  05B096  50 m  49.47  49.47   
86  354  Rinta-Aho Roosa  2004  AU  04B253  25 m  48.10  49.60   
87  39  Ögren Elvira  2002  UMEÅ SS  BR6802  50 m  50.22  50.22   
88  135  Keski-Sikkilä Kaisla Annukka  2003  SeUi  03B279  25 m  48.78  50.28   
89  523  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m  48.79  50.29   
90  142  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  50 m  50.57  50.57   
91  82  Kivelä Emilia  2003  KUS-GSS  03B144  25 m  49.24  50.74   
92  123  Finnilä Eeva  2006  SeUi  06A124  25 m  49.45  50.95   
93  63  Laakkonen Milja  2007  KeuTo  07A483  50 m  51.65  51.65   
94  332  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  50 m  51.67  51.67   
95  114  Antila Aada  2007  Virkiä  07A530  25 m  51.00  52.50   
96  184  Eriksson Nelly  2006  VUS-VSS  06A711  25 m  51.27  52.77   
97  198  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  51.54  53.04   
98  160  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  51.60  53.10   
99  20  Lindvall Tuva  2006  UMEÅ SS  AU6806  25 m  51.65  53.15   
100  118  Kurunsaari Lotta  2000  Virkiä  00B239  25 m  51.91  53.41   
101  343  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  53.43  53.43   
102  65  Ollikainen Maija  2007  KeuTo  07A488  50 m  53.59  53.59   
103  18  Koskenniemi Stina  2006  UMEÅ SS  AU9606  25 m  52.24  53.74   
104  141  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  50 m  53.83  53.83   
105  342  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  50 m  54.36  54.36   
106  344  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  53.00  54.50   
107  186  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  53.42  54.92   
108  321  Viitanen Sofia  2006  VUS-VSS  06A393  25 m  53.42  54.92   
109  228  Keiski Aina  2007  VUS-VSS  07A565  25 m  53.48  54.98   
110  101  Päivärinta Jenna  2005  KUS-GSS  05B119  25 m  53.60  55.10   
111  262  Lång Amanda  2006  VUS-VSS  06A402  25 m  53.69  55.19   
112  230  Keski-Hannula Siiri  2007  VUS-VSS  07A431  25 m  53.98  55.48   
113  356  Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  25 m  55.08  56.58   
114  336  Kähkönen Seela  2008  ViesU  08A266  50 m  56.88  56.88   
115  12  Hellström Julia  2006  UMEÅ SS  AX3206  50 m  56.90  56.90   
116  162  Rintakoski Aliisa  2004  SeUi  04B127  25 m  55.98  57.48   
117  139  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  50 m  57.66  57.66   
118  585  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  56.80  58.30   
119  86  Kynnäs Minea  2007  KUS-GSS  07A363  25 m  56.89  58.39   
120  333  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  50 m  58.52  58.52   
121  150  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  50 m  58.86  58.86   
122  281  Ollikainen Ellinor  2006  VUS-VSS  06A598  25 m  57.39  58.89   
123  116  Hietanen Hanna Eveliina  2005  Virkiä  05A830  25 m  57.90  59.40   
124  284  Perälä Neela  2006  VUS-VSS  06A765  25 m  58.64  1:00.14   
125  340  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU  08A155  50 m  1:00.17  1:00.17   
126  151  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  58.69  1:00.19   
127  238  Koivulahti Ida  2007  VUS-VSS  07A189  25 m  59.04  1:00.54   
128  61  Kaattari Essi  2005  KeuTo  05B037  25 m  59.19  1:00.69   
129  75  Hiekka Neela  2006  KUS-GSS  06A641  25 m  59.36  1:00.86   
130  152  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  50 m  1:00.94  1:00.94   
131  124  Hakala Mirella  2005  SeUi  05B142  25 m  59.74  1:01.24   
132  290  Rantala Siiri  2007  VUS-VSS  07A433  25 m  59.92  1:01.42   
133  200  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  50 m  1:03.44  1:03.44   
134  367  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  25 m  1:02.34  1:03.84   
135  60  Hollström Oona  2006  KeuTo  06A936  25 m  1:02.51  1:04.01   
136  129  Kaatikko Siiri  2007  SeUi  07A059  25 m  1:02.90  1:04.40   
137  167  Suominen Siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  1:03.21  1:04.71   
138  66  Onni Elviira  2009  KeuTo  09A228  25 m  1:03.77  1:05.27   
139  192  Hakala Kaisa  2008  VUS-VSS  08A182  25 m  1:03.80  1:05.30   
140  53  Päivärinta Venla  2008  IK  08A129  25 m  1:04.23  1:05.73   
141  264  Löfqvist Linn  2007  VUS-VSS  07A622  25 m  1:04.94  1:06.44   
142  204  Håkans Julia  2006  VUS-VSS  06A778  25 m  1:05.20  1:06.70   
143  299  Sainio Ada  2008  VUS-VSS  08A223  25 m  1:05.74  1:07.24   
144  219  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m  1:07.56  1:09.06   
145  74  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m       
146  79  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m       
147  318  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m       
148  348  Eklund Senni  2003  AU  03B193  25 m       
149  430  Beets Saaga  2007  SCR  07A633  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner