2020-10-31   02:51:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

1_S
Laji 1, 200m VU N, T15, T12 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
515  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  2:11.35  2:11.35   
267  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  2:09.29  2:13.29   
Byström Maja  2003  Ö-VIKS ASS  BS3603  50 m  2:13.94  2:13.94   
402  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  50 m  2:15.20  2:15.20   
556  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  2:15.58  2:15.58   
360  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  50 m  2:16.09  2:16.09   
506  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  2:16.64  2:16.64   
558  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  2:16.74  2:16.74   
439  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  2:17.04  2:17.04   
10  275  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  50 m  2:17.05  2:17.05   
11  579  Ek Jenny  1999  ÅSF  99A441  25 m  2:13.10  2:17.10   
12  382  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  2:17.19  2:17.19   
13  461  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  2:17.26  2:17.26   
14  130  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  2:18.00  2:18.00   
15  392  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  2:14.42  2:18.42   
16  235  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  50 m  2:18.88  2:18.88   
17  34  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  2:15.90  2:19.90   
18  451  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  2:20.52  2:20.52   
19  326  Vuorinen Wendela  2000  VUS-VSS  00A221  50 m  2:21.03  2:21.03   
20  161  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  50 m  2:21.81  2:21.81   
21  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  2:18.20  2:22.20   
22  467  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  2:22.29  2:22.29   
23  403  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  2:22.61  2:22.61   
24  409  Aksila Juulia  1996  KemUS  96A034  25 m  2:18.62  2:22.62   
25  516  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  2:19.17  2:23.17   
26  25  Norling Tindra  2003  UMEÅ SS  BH7203  25 m  2:19.49  2:23.49   
27  440  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  2:23.67  2:23.67   
28  427  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  2:21.12  2:25.12   
29  517  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  2:21.53  2:25.53   
30  400  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  25 m  2:22.45  2:26.45   
31  571  Laaksonen Inari  2002  STR  02A606  50 m  2:26.46  2:26.46   
32  13  Henriksson Wilma  2001  UMEÅ SS  BM9601  25 m  2:22.51  2:26.51   
33  241  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  50 m  2:26.61  2:26.61   
34  87  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  2:22.77  2:26.77   
35  407  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  2:22.80  2:26.80   
36  178  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  50 m  2:26.82  2:26.82   
37  459  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:26.95  2:26.95   
38  484  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  50 m  2:27.16  2:27.16   
39  190  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  2:23.22  2:27.22   
40  460  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  2:23.35  2:27.35   
41  216  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  25 m  2:23.41  2:27.41   
42  189  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  2:23.74  2:27.74   
43  196  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  50 m  2:28.01  2:28.01   
44  560  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m  2:24.69  2:28.69   
45  Gustafsson Astrid  2003  UMEÅ SS  AV9603  25 m  2:24.81  2:28.81   
46  185  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  50 m  2:29.14  2:29.14   
47  505  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  50 m  2:29.35  2:29.35   
48  209  Ikonen Sara  2002  VUS-VSS  02B137  25 m  2:25.67  2:29.67   
49  574  Uusitorppa Olivia  2004  STR  04A150  50 m  2:30.26  2:30.26   
50  531  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  2:30.84  2:30.84   
51  535  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  2:32.36  2:32.36   
52  463  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  2:28.74  2:32.74   
53  126  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  50 m  2:33.11  2:33.11   
54  327  Välivainio Veera  2005  VUS-VSS  05A645  50 m  2:33.40  2:33.40   
55  330  Äkkinen Pihla  2005  VUS-VSS  05A195  50 m  2:33.77  2:33.77   
56  33  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  2:30.26  2:34.26   
57  157  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  50 m  2:34.40  2:34.40   
58  211  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  50 m  2:35.19  2:35.19   
59  481  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  2:31.24  2:35.24   
60  104  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  50 m  2:35.38  2:35.38   
61  301  Strandberg Lise  2003  VUS-VSS  03B140  25 m  2:31.45  2:35.45   
62  255  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  50 m  2:35.92  2:35.92   
63  207  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS  03A727  50 m  2:36.12  2:36.12   
64  479  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  25 m  2:32.21  2:36.21   
65  236  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  2:32.24  2:36.24   
66  495  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  25 m  2:32.44  2:36.44   
67  Edvardsson Lea  2003  UMEÅ SS  AV8603  25 m  2:33.03  2:37.03   
68  15  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AB2403  25 m  2:33.16  2:37.16   
69  312  Turunen Anni  2006  VUS-VSS  06A416  25 m  2:33.20  2:37.20   
70  540  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  25 m  2:33.21  2:37.21   
71  426  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  2:37.58  2:37.58   
72  466  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  50 m  2:37.92  2:37.92   
73  494  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  25 m  2:34.04  2:38.04   
74  520  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  2:34.52  2:38.52   
75  507  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  2:39.59  2:39.59   
76  525  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  2:35.76  2:39.76   
77  514  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  2:35.94  2:39.94   
78  133  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  50 m  2:39.97  2:39.97   
79  542  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  25 m  2:36.04  2:40.04   
80  279  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS  05A194  50 m  2:40.10  2:40.10   
81  81  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  50 m  2:40.81  2:40.81   
82  131  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  50 m  2:41.10  2:41.10   
83  553  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  2:37.52  2:41.52   
84  557  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  2:37.53  2:41.53   
85  554  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m  2:41.68  2:41.68   
86  513  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  50 m  2:43.08  2:43.08   
87  380  Kallio Pinja  2004  PUS  04A146  50 m  2:43.21  2:43.21   
88  265  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  50 m  2:43.40  2:43.40   
89  328  Yli-Renko Sini  2002  VUS-VSS  02B286  25 m  2:39.43  2:43.43   
90  590  Varsanpää Veera  2004  VUS-VSS  04B272  50 m  2:43.47  2:43.47   
91  577  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  2:40.00  2:44.00   
92  250  Lamminmäki Hannah  2006  VUS-VSS  06A351  25 m  2:40.08  2:44.08   
93  10  Gustavsson Alva  2006  UMEÅ SS  AP6406  25 m  2:40.74  2:44.74   
94  337  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  2:45.89  2:45.89   
95  242  Korpilahti Jenna  2005  VUS-VSS  05A673  50 m  2:45.94  2:45.94   
96  14  Henze Elena  2006  UMEÅ SS  AN1406  25 m  2:42.11  2:46.11   
97  297  Ruotsalainen Sara  2003  VUS-VSS  03B135  50 m  2:46.27  2:46.27   
98  417  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  2:42.68  2:46.68   
99  39  Ögren Elvira  2002  UMEÅ SS  BR6802  25 m  2:43.25  2:47.25   
100  339  Nevala Niina  2002  ViesU  02B288  50 m  2:47.81  2:47.81   
101  424  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  25 m  2:43.81  2:47.81   
102  183  Ekebohm Ida  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  2:44.21  2:48.21   
103  252  Lehtimäki Salla  2002  VUS-VSS  02B135  50 m  2:48.41  2:48.41   
104  172  Virtanen Minna  2004  SeUi  04A327  25 m  2:44.96  2:48.96   
105  414  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m  2:45.18  2:49.18   
106  433  Kaarlejärvi Maria  2004  SCR  04B182  25 m  2:45.82  2:49.82   
107  373  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  50 m  2:49.83  2:49.83   
108  473  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  2:46.51  2:50.51   
109  193  Hakomäki Oona  2002  VUS-VSS  02B281  25 m  2:46.63  2:50.63   
110  20  Lindvall Tuva  2006  UMEÅ SS  AU6806  25 m  2:47.75  2:51.75   
111  38  Öberg Elin  2004  UMEÅ SS  AP6404  50 m  2:52.21  2:52.21   
112  562  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  2:48.31  2:52.31   
113  475  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  2:48.60  2:52.60   
114  436  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  2:49.14  2:53.14   
115  343  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  2:55.51  2:55.51   
116  416  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  50 m  2:57.47  2:57.47   
117  464  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  2:53.75  2:57.75   
118  282  Pakka Iida-isabella  2004  VUS-VSS  04A663  25 m  2:55.68  2:59.68   
119  533  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  2:55.77  2:59.77   
120  256  Lehtonen Viivi  2005  VUS-VSS  05A724  25 m  2:55.97  2:59.97   
121  100  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  2:56.66  3:00.66   
122  12  Hellström Julia  2006  UMEÅ SS  AX3206  25 m  2:57.88  3:01.88   
123  88  Känsäkangas Jonna  2004  KUS-GSS  04B186  25 m  2:58.14  3:02.14   
124  Granström Alice  2003  UMEÅ SS  BV4403  50 m  3:02.67  3:02.67   
125  364  Berg Aada  2004  PoPy  04A552  50 m  3:03.62  3:03.62   
126  376  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  3:00.47  3:04.47   
127  263  Lång Emma  2004  VUS-VSS  04B005  25 m  3:00.76  3:04.76   
128  182  Ehnström Emilia  2005  VUS-VSS  05A450  25 m  3:03.17  3:07.17   
129  254  Lehtonen Sanni  2004  VUS-VSS  04B019  25 m  3:03.84  3:07.84   
130  500  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  50 m  3:14.42  3:14.42   
131  482  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  50 m  3:15.37  3:15.37   
132  368  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  25 m  3:12.76  3:16.76   
133  486  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  25 m  3:13.23  3:17.23   
134  160  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  3:13.27  3:17.27   
135  370  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  50 m  3:18.15  3:18.15   
136  18  Koskenniemi Stina  2006  UMEÅ SS  AU9606  25 m  3:17.27  3:21.27   
137  103  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  3:19.08  3:23.08   
138  430  Beets Saaga  2007  SCR  07A633  25 m  3:26.56  3:30.56   
139  162  Rintakoski Aliisa  2004  SeUi  04B127  50 m  3:40.59  3:40.59   
140  150  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  3:38.84  3:42.84   
141  367  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  50 m  3:44.94  3:44.94   
142  322  Villför Anna  2004  VUS-VSS  04A714  25 m  3:49.57  3:53.57   
143  116  Hietanen Hanna Eveliina  2005  Virkiä  05A830  25 m       
144  124  Hakala Mirella  2005  SeUi  05B142  25 m       
145  167  Suominen Siiri  2006  SeUi  06A306  25 m       
146  201  Holmlund Matilda  2005  VUS-VSS  05A734  25 m       
147  340  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU  08A155  25 m       
148  371  Wessman Neela  2005  PoPy  05B139  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner