2020-10-31   02:09:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:14   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 200m SKU N, T15,12,11,10  Loppukilpailut (15) 
Oletettu alkamisaika 12:30 
Erä 1 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kristina Helsing  2007  07A424  VUS-VSS    25m     
Ellinor Ollikainen  2006  06A598  VUS-VSS    25m     
Sofia Martinkauppi  2003  03A049  UKK    25m     
Ada Sainio  2008  08A223  VUS-VSS    25m     
Nelly Eriksson  2006  06A711  VUS-VSS    25m     
Tuva Lindvall  2006  AU6806  UMEÅ SS    25m     
               

 
Erä 2 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Jämsä  2008  08A218  VUS-VSS    25m     
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    25m     
Elena Henze  2006  AN1406  UMEÅ SS    25m     
Helmi Koivisto  2009  09A040  SeUi    25m  4:21.16  4:26.16 
Evelina Myllykoski  2006  06A043  SeUi    25m  4:24.70  4:29.70 
Minttu-Marie Rasinpää  2001  01A755  SeUi    25m     
Neela Perälä  2006  06A765  VUS-VSS    25m     
Siiri Rantala  2007  07A433  VUS-VSS    25m     

 
Erä 3 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nana Murtomäki  2008  08A008  SeUi    25m  4:00.20  4:05.20 
Aada Berg  2004  04A552  PoPy    50m  3:45.11  3:45.11 
Milja Santavirta  2004  04B153  PoPy    50m  3:42.34  3:42.34 
Aino Manner  2004  04B215  PoPy    25m  3:34.27  3:39.27 
Eeva Finnilä  2006  06A124  SeUi    25m  3:34.31  3:39.31 
Albertiina Kotkaniemi  2008  08A010  SeUi    25m  3:38.91  3:43.91 
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m  3:42.37  3:47.37 
Kaisa Hakala  2008  08A182  VUS-VSS    25m  4:11.26  4:16.26 

 
Erä 4 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Lång  2004  04B005  VUS-VSS    25m  3:33.42  3:38.42 
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    50m  3:36.22  3:36.22 
Ella Salminen  2006  06A634  PoPy    25m  3:28.95  3:33.95 
Sandra Trigell  2005  AS3805  UMEÅ SS    50m  3:32.11  3:32.11 
Veera Olli  2005  05B095  UiTa    50m  3:32.15  3:32.15 
Ellen Arvo  2005  05A722  KUS-GSS    25m  3:29.99  3:34.99 
Sini Saari  2007  07A410  ViesU    50m  3:37.03  3:37.03 
Iida-Isabella Pakka  2004  04A663  VUS-VSS    50m  3:39.10  3:39.10 

 
Erä 5 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    50m  3:27.23  3:27.23 
Saana Keskinen  2005  05A834  UiTa    25m  3:21.47  3:26.47 
Armi Aurora Tavi  2007  07A136  KemUS    25m  3:20.62  3:25.62 
Jenna Korpilahti  2005  05A673  VUS-VSS    50m  3:23.85  3:23.85 
Alva Gustavsson  2006  AP6406  UMEÅ SS    25m  3:19.31  3:24.31 
Elviira Kotkaniemi  2005  05A004  SeUi    50m  3:25.93  3:25.93 
Joanna Högback  2007  07A150  VUS-VSS    50m  3:27.07  3:27.07 
Malla Hämäläinen  2008  08A079  ViesU    50m  3:28.67  3:28.67 

 
Erä 6 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Ruotsalainen  2003  03B135  VUS-VSS    25m  3:16.12  3:21.12 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    25m  3:14.20  3:19.20 
Eerika Kivistö  2006  06A228  STR    25m  3:13.55  3:18.55 
Saana Näsi  2004  04A952  KemUS    25m  3:13.37  3:18.37 
Ella Ohlsson  2005  AK1605  UMEÅ SS    50m  3:18.50  3:18.50 
Elvira Ögren  2002  BR6802  UMEÅ SS    50m  3:19.00  3:19.00 
Oona Lipponen  2006  06A127  KemUS    25m  3:14.56  3:19.56 
Salla Lehtimäki  2002  02B135  VUS-VSS    50m  3:21.59  3:21.59 

 
Erä 7 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Kallio  2004  04A146  PUS    50m  3:15.78  3:15.78 
Minna Virtanen  2004  04A327  SeUi    25m  3:09.74  3:14.74 
Maria Hautala  2003  03A911  KuRy    25m  3:06.97  3:11.97 
Laura Sofia Oksakari  2005  05A194  VUS-VSS    50m  3:09.75  3:09.75 
Riina Uimonen  2003  03A378  KuRy    25m  3:06.00  3:11.00 
Merituuli Lehtonen  2003  03B170  PUS    25m  3:08.97  3:13.97 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    50m  3:15.20  3:15.20 
Sanni Lehtonen  2004  04B019  VUS-VSS    25m  3:11.29  3:16.29 

 
Erä 8 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enna Eho  2004  04B080  UiTa    25m  3:01.27  3:06.27 
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    50m  3:06.22  3:06.22 
Matilda Holmlund  2005  05A734  VUS-VSS    50m  3:05.41  3:05.41 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    25m  3:00.20  3:05.20 
Anniina Haarala  2004  04A019  VUS-VSS    25m  3:00.30  3:05.30 
Erika Yli-Yrjänäinen  2001  01A999  KUS-GSS    25m  3:00.98  3:05.98 
Ella Hietala  2003  AB2403  UMEÅ SS    25m  3:01.24  3:06.24 
Ida Ekebohm  2005  05A675  VUS-VSS    50m  3:08.76  3:08.76 

 
Erä 9 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna Virtanen  2002  02A899  SeUi    25m  2:59.74  3:04.74 
Emelie Ohlin  2003  AV2803  UMEÅ SS    25m  2:58.55  3:03.55 
Pihla Äkkinen  2005  05A195  VUS-VSS    50m  3:02.71  3:02.71 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    50m  3:01.35  3:01.35 
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    50m  3:02.50  3:02.50 
Julia Minttu-Maria Tiensuu  2005  05A375  KemUS    25m  2:58.25  3:03.25 
Ella Nore  2002  02A880  PTU    50m  3:04.22  3:04.22 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    25m  2:59.88  3:04.88 

 
Erä 10 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annukka Jouppila  2003  03A120  SeUi    50m  2:59.84  2:59.84 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  2:53.79  2:58.79 
Miina Torvikoski  2006  06A219  KemUS    50m  2:57.58  2:57.58 
Tara Salli  2005  05A810  UiTa    50m  2:56.93  2:56.93 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  2:52.56  2:57.56 
Sofia Karismaa  2002  02B130  PUS    25m  2:52.98  2:57.98 
Linn Lidström  2001  BR1201  UMEÅ SS    25m  2:54.18  2:59.18 
Tyra Östberg  2004  BD2804  UMEÅ SS    25m  2:55.03  3:00.03 

 
Erä 11 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    50m  2:56.58  2:56.58 
Veera Välivainio  2005  05A645  VUS-VSS    50m  2:56.16  2:56.16 
Fia Stenman  2006  06A349  VUS-VSS    25m  2:50.52  2:55.52 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    25m  2:47.14  2:52.14 
Viivi Lehtonen  2004  04A451  VUS-VSS    25m  2:49.85  2:54.85 
Sanna Rajamäki  2002  02B132  VUS-VSS    25m  2:50.90  2:55.90 
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    50m  2:56.41  2:56.41 
Essi Turkki  2004  04A884  UiTa    25m  2:51.91  2:56.91 

 
Erä 12 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    50m  2:50.58  2:50.58 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    50m  2:49.97  2:49.97 
Astrid Gustafsson  2003  AV9603  UMEÅ SS    25m  2:44.70  2:49.70 
Noora Kylmämetsä  2004  04A592  UiTa    25m  2:43.70  2:48.70 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  2:49.59  2:49.59 
Frida Ekman  2004  04A550  UiTa    25m  2:44.86  2:49.86 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    50m  2:50.16  2:50.16 
Emma Mustonen  2002  02A048  Virkiä    25m  2:47.09  2:52.09 

 
Erä 13 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inari Laaksonen  2002  02A606  STR    25m  2:43.18  2:48.18 
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    50m  2:47.68  2:47.68 
Nellie Luthman  2002  AP7802  UMEÅ SS    25m  2:41.76  2:46.76 
Agnes Gustafsson  2003  AJ1803  UMEÅ SS    25m  2:40.55  2:45.55 
Nita Tenho  2004  04A464  PUS    25m  2:40.99  2:45.99 
Tindra Norling  2003  BH7203  UMEÅ SS    25m  2:41.96  2:46.96 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    25m  2:42.95  2:47.95 
Kiona Inkilä  2004  04B098  UiTa    50m  2:48.27  2:48.27 

 
Erä 14 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pirita Hautala  2004  04B022  VUS-VSS    50m  2:44.61  2:44.61 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    50m  2:43.46  2:43.46 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    50m  2:42.53  2:42.53 
Juulia Aksila  1996  96A034  KemUS    50m  2:39.44  2:39.44 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  2:37.00  2:42.00 
Wendela Vuorinen  2000  00A221  VUS-VSS    50m  2:42.91  2:42.91 
Emmi Manninen  2004  04A011  UiTa    50m  2:43.82  2:43.82 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    50m  2:45.17  2:45.17 

 
Erä 15 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    25m  2:30.11  2:35.11 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    25m  2:26.28  2:31.28 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    50m  2:30.36  2:30.36 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  2:23.94  2:28.94 
Maja Byström  2003  BS3603  Ö-VIKS ASS    50m  2:29.83  2:29.83 
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  2:30.84  2:30.84 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  2:29.77  2:34.77 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  2:35.28  2:35.28 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner