2020-10-25   14:59:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:14   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 100m PU N, T15, T12  Loppukilpailut (10) 
Oletettu alkamisaika 11:56 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    25m     
Maria Kaarlejärvi  2004  04B182  SCR    25m     
Stina Koskenniemi  2006  AU9606  UMEÅ SS    25m  1:54.61  1:56.61 
Iina Hulkki  2006  06A179  VUS-VSS    25m  1:45.14  1:47.14 
Jonna Känsäkangas  2004  04B186  KUS-GSS    25m  1:48.58  1:50.58 
Oosa Paavola  2005  05A906  KUS-GSS    25m     
Julia Hellström  2006  AX3206  UMEÅ SS    25m     
Olivia Talvitie  2006  06A192  UKK    25m     

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Williamsson  2006  06A398  VUS-VSS    25m  1:39.09  1:41.09 
Elin Öberg  2004  AP6404  UMEÅ SS    50m  1:39.37  1:39.37 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    25m  1:35.73  1:37.73 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    25m  1:34.34  1:36.34 
Elizaveta Salmela  2005  05A861  ViesU    25m  1:34.92  1:36.92 
Olivia Kivelä  2006  06A624  KUS-GSS    25m  1:35.89  1:37.89 
Saaga Kähkönen  2006  06A470  ViesU    50m  1:40.89  1:40.89 
Sofia Viitanen  2006  06A393  VUS-VSS    25m  1:42.16  1:44.16 

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Turunen  2006  06A416  VUS-VSS    25m  1:32.70  1:34.70 
Susanna Uitto  2004  04A404  UiTa    50m  1:31.66  1:31.66 
Tuulia Harju  2005  05A151  KUS-GSS    25m  1:28.58  1:30.58 
Enni Kinnunen  2005  05A193  VUS-VSS    25m  1:28.16  1:30.16 
Merituuli Lehtonen  2003  03B170  PUS    25m  1:28.46  1:30.46 
Hannah Lamminmäki  2006  06A351  VUS-VSS    25m  1:29.50  1:31.50 
Ella Ohlsson  2005  AK1605  UMEÅ SS    25m  1:29.90  1:31.90 
Vera Wall  2006  AU8806  UMEÅ SS    25m  1:33.28  1:35.28 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebecca Duns  2003  03A914  ÅSF    25m  1:26.94  1:28.94 
Emma Lähteenmäki  2004  04B219  UiTa    50m  1:27.27  1:27.27 
Noora Pätiälä  2004  04A436  UiTa    50m  1:25.56  1:25.56 
Heidi Helenius  2005  05A589  UiTa    25m  1:23.12  1:25.12 
Liisa Siikala  2003  03A292  UiTa    25m  1:23.17  1:25.17 
Ella Luoma  2004  04A646  VUS-VSS    25m  1:24.24  1:26.24 
Anni Kärkkäinen  2006  06A642  VUS-VSS    50m  1:28.76  1:28.76 
Noora-Maria Linna  2006  06A468  ViesU    50m  1:29.91  1:29.91 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Halttunen  2005  05A482  UiTa    25m  1:22.62  1:24.62 
Aino Välimaa  2006  06A220  UiTa    50m  1:23.81  1:23.81 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    25m  1:21.44  1:23.44 
Emelie Ohlin  2003  AV2803  UMEÅ SS    25m  1:19.84  1:21.84 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    50m  1:21.85  1:21.85 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  1:21.54  1:23.54 
Tilde Löfqvist  2004  04A869  VUS-VSS    50m  1:24.49  1:24.49 
Lise Strandberg  2003  03B140  VUS-VSS    50m  1:24.93  1:24.93 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    50m  1:20.79  1:20.79 
Elina Palojärvi  2002  02A435  UiTa    25m  1:17.87  1:19.87 
Nea Nygård  2002  02A188  KUS-GSS    25m  1:17.08  1:19.08 
Astrid Gustafsson  2003  AV9603  UMEÅ SS    25m  1:15.79  1:17.79 
Maiju Huttunen  2005  05A659  SCR    25m  1:16.48  1:18.48 
Matilda Lindholm  2001  01A744  KUS-GSS    25m  1:17.79  1:19.79 
Fanny Ek  1999  99A442  ÅSF    50m  1:20.00  1:20.00 
Sara Ikonen  2002  02B137  VUS-VSS    25m  1:19.46  1:21.46 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    50m  1:16.84  1:16.84 
Emmi Heine  2002  02A604  RaUS    25m  1:14.24  1:16.24 
Viivi Jokiniemi  2001  01A795  UiTa    25m  1:13.87  1:15.87 
Pirita Hautala  2004  04B022  VUS-VSS    50m  1:15.58  1:15.58 
Ida Töyrylä  2004  04A450  UiTa    50m  1:15.66  1:15.66 
Venla Pesu  2002  02A174  UiTa    25m  1:13.99  1:15.99 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    50m  1:16.65  1:16.65 
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    50m  1:17.33  1:17.33 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    25m  1:11.63  1:13.63 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    50m  1:13.58  1:13.58 
Linnea Öhlund  2001  BW1201  UMEÅ SS    25m  1:10.85  1:12.85 
Hedda Ferm  2002  AH4802  UMEÅ SS    25m  1:10.48  1:12.48 
Pinja Penttilä  2001  01A456  UKK    25m  1:10.75  1:12.75 
Ingrid Sälg  2002  AH1802  UMEÅ SS    25m  1:11.28  1:13.28 
Juliana Niinisalo  2002  02B004  VUS-VSS    50m  1:13.62  1:13.62 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    25m  1:12.70  1:14.70 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olga Koskinen  2002  02A165  UKK    25m  1:09.39  1:11.39 
Liina Salin  2002  02A762  KUS-GSS    25m  1:08.88  1:10.88 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  1:08.08  1:10.08 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  1:09.55  1:09.55 
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    50m  1:09.61  1:09.61 
Julia Sottinen  2000  00A034  PUS    50m  1:10.84  1:10.84 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    50m  1:11.05  1:11.05 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    50m  1:12.28  1:12.28 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemUS    50m  1:08.65  1:08.65 
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    50m  1:07.74  1:07.74 
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    50m  1:07.36  1:07.36 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  1:05.28  1:05.28 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    25m  1:04.67  1:06.67 
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  1:07.38  1:07.38 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    50m  1:07.87  1:07.87 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    25m  1:06.98  1:08.98 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner