2020-10-31   03:00:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:14   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 200m SU M, P16, P13  Loppukilpailut (4) 
Oletettu alkamisaika 11:40 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m     
Jere Keski-Hannula  2004  04A220  VUS-VSS    25m     
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m     
Joel Jokiaho  2004  04B015  VUS-VSS    25m     
Niklas Valkonen  1997  97B255  UiTa    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Einar Melin  2004  04B169  ÅSF    25m  3:30.84  3:34.84 
Hannes Helling  2004  04B192  ÅSF    25m  3:01.43  3:05.43 
Onni Pajumäki  2004  04A396  UiTa    25m  2:49.63  2:53.63 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    50m  2:52.35  2:52.35 
Juuso Mikael Tiensuu  2001  01B283  KemUS    25m  2:48.36  2:52.36 
Roni Hägen  2003  03B272  VUS-VSS    50m  3:03.27  3:03.27 
Alex Koskela  2004  04B017  VUS-VSS    25m  3:18.98  3:22.98 
Rasmus Kekola  2006  06A007  SeUi    25m  3:58.75  4:02.75 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    50m  2:46.82  2:46.82 
Emil Saha  2003  03A067  VUS-VSS    25m  2:38.51  2:42.51 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    50m  2:41.74  2:41.74 
Akseli Ylikoski  2002  02A113  PTU    25m  2:36.10  2:40.10 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  2:37.35  2:41.35 
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m  2:38.21  2:42.21 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    50m  2:43.94  2:43.94 
Linus Hallgren  2003  AE2703  UMEÅ SS    25m  2:47.77  2:51.77 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Pekkanen  2002  02A422  KeuTo    25m  2:29.73  2:33.73 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  2:24.77  2:28.77 
Hugo Mattola  2001  01A074  KUS-GSS    25m  2:16.08  2:20.08 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  2:13.66  2:17.66 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    25m  2:13.66  2:17.66 
Teemu Oksakari  2003  03A161  VUS-VSS    25m  2:24.23  2:28.23 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    25m  2:27.62  2:31.62 
Peter Sundström  2002  AH4302  UMEÅ SS    25m  2:30.84  2:34.84 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner