2020-10-31   02:07:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:14   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 200m VU M, P16, P13  Loppukilpailut (11) 
Oletettu alkamisaika 09:59 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Atte Kiviniemi  2007  07A253  SeUi    25m     
Luukas Norolampi  2006  06A084  SeUi    25m     
Arttu Niemi  2003  03A730  VUS-VSS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Koivuluoma  2006  06A788  SeUi    25m  3:30.46  3:34.46 
Oskari Tavast  2007  07A495  SeUi    25m  3:26.58  3:30.58 
Jere Keski-Hannula  2004  04A220  VUS-VSS    25m  3:10.53  3:14.53 
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    25m  3:07.26  3:11.26 
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    25m  3:07.72  3:11.72 
Valtteri Limnell  2006  06A575  SeUi    25m  3:24.74  3:28.74 
Arttu Syrjä  2005  05A121  SeUi    50m  3:31.64  3:31.64 
Oskari Juntti  2008  08A342  SeUi    25m     

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaro-Oskar Ruuskanen  2004  04A807  SeUi    25m  2:59.03  3:03.03 
Castor Trygg  2004  04A572  UiTa    25m  2:58.37  3:02.37 
Oliver Aalto-Hardy  2005  05B102  ÅSF    25m  2:57.18  3:01.18 
Alex Koskela  2004  04B017  VUS-VSS    25m  2:54.72  2:58.72 
Matias Ylipelkonen  2003  03A101  SeUi    25m  2:55.69  2:59.69 
Joel Jokiaho  2004  04B015  VUS-VSS    25m  2:57.95  3:01.95 
Iisakki Laihorinne  2003  03A867  SeUi    25m  2:58.72  3:02.72 
Konsta Joensuu  2005  05A989  VUS-VSS    50m  3:03.51  3:03.51 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Johannes Laihorinne  2003  03A861  SeUi    25m  2:51.24  2:55.24 
Ville Ikola  2005  05A206  KUS-GSS    50m  2:52.56  2:52.56 
Sohneel Mandpe  2004  04B018  VUS-VSS    25m  2:43.22  2:47.22 
Leevi Jalava  2004  04A859  STR    25m  2:42.02  2:46.02 
Aleksanteri Angelva  2001  01A173  SCR    25m  2:42.85  2:46.85 
Ilari Hatunen  2006  06A076  VUS-VSS    25m  2:43.52  2:47.52 
Olli Alanko  2004  04A924  VUS-VSS    25m  2:50.89  2:54.89 
Juho Kallio  2007  07A032  PUS    50m  2:58.52  2:58.52 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Karjalainen  2004  04A832  KUS-GSS    25m  2:40.81  2:44.81 
Salomo Pihlaja  2005  05A900  VUS-VSS    25m  2:37.75  2:41.75 
Roni Hägen  2003  03B272  VUS-VSS    25m  2:35.26  2:39.26 
Pietari Puutio  2004  04A429  VUS-VSS    50m  2:38.56  2:38.56 
Vilho Verronen  2004  04A175  STR    25m  2:34.75  2:38.75 
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  2:36.57  2:40.57 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m  2:38.73  2:42.73 
Max Nikkari  2004  04A992  UiTa    50m  2:45.71  2:45.71 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    25m  2:28.57  2:32.57 
Felix Luthman  2004  AB4104  UMEÅ SS    25m  2:25.21  2:29.21 
Jesse Anoschkin  2004  04A730  PTU    50m  2:29.00  2:29.00 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  UiTa    25m  2:22.30  2:26.30 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  2:24.95  2:28.95 
Viktor Nyström  2004  AJ9504  UMEÅ SS    25m  2:25.17  2:29.17 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  2:26.17  2:30.17 
Lucas Lydman  2005  05A187  VUS-VSS    25m  2:30.26  2:34.26 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peter Sundström  2002  AH4302  UMEÅ SS    25m  2:21.32  2:25.32 
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m  2:19.74  2:23.74 
Akseli Ylikoski  2002  02A113  PTU    25m  2:18.58  2:22.58 
Joonas Hilaja  1999  99A478  PTU    50m  2:19.89  2:19.89 
Robin Andersson  2003  AP5503  UMEÅ SS    25m  2:16.85  2:20.85 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    25m  2:18.99  2:22.99 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  2:20.26  2:24.26 
Vincent Wall  2004  AM1504  UMEÅ SS    25m  2:21.93  2:25.93 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iyas Kalash  2004  AO4304  UMEÅ SS    25m  2:14.52  2:18.52 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    50m  2:17.26  2:17.26 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  2:16.99  2:16.99 
Juuso Syrjälä  2001  01B002  VUS-VSS    50m  2:16.28  2:16.28 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  2:12.67  2:16.67 
Tuukka Pekkanen  2002  02A422  KeuTo    50m  2:17.13  2:17.13 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  2:18.01  2:18.01 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  2:14.60  2:18.60 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  2:11.73  2:15.73 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  2:11.31  2:15.31 
Joonas Järvi  2002  02A227  VUS-VSS    50m  2:12.95  2:12.95 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  2:08.73  2:12.73 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  2:08.89  2:12.89 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    50m  2:14.87  2:14.87 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    50m  2:15.66  2:15.66 
Arvid Strömbro  2002  AR4502  UMEÅ SS    25m  2:12.03  2:16.03 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    50m  2:10.29  2:10.29 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  2:04.39  2:08.39 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    50m  2:07.59  2:07.59 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    50m  2:04.93  2:04.93 
Jere Kekola  2000  00A330  SeUi    25m  2:01.95  2:05.95 
Lauri Törmä  2000  00A153  PUS    25m  2:03.82  2:07.82 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  2:04.63  2:08.63 
Nader Khalili  2001  01B263  VUS-VSS    25m  2:07.29  2:11.29 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  1:59.77  2:03.77 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  1:57.27  2:01.27 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    25m  1:56.32  2:00.32 
Felix Bengs-Stattin  2002  AD4702  UMEÅ SS    25m  1:55.06  1:59.06 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    50m  1:59.99  1:59.99 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  1:57.17  2:01.17 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    50m  2:01.91  2:01.91 
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    50m  2:04.83  2:04.83 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner