2020-10-31   02:46:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aau

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:14   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 10, 200m SKU M, P16,13,12,11  Loppukilpailut (11) 
Oletettu alkamisaika 13:28 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aatu Jämsä  2006  06A404  VUS-VSS    25m     
Veikka Turunen  2008  08A217  VUS-VSS    25m     
Eeli Hanka  2003  03A107  SeUi    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nicky Rajala  2007  07A356  KUS-GSS    25m     
Jesse Anoschkin  2004  04A730  PTU    25m     
Samu Herronen  2007  07A131  KUS-GSS    25m     
Mikael Halonen  2003  03A969  UiTa    25m     
Johannes Laihorinne  2003  03A861  SeUi    25m     
Kasper Ikonen  2007  07A420  VUS-VSS    25m     
Matias Ylipelkonen  2003  03A101  SeUi    25m     
               

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaapo Laaja  2006  06A715  KeuTo    25m     
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m     
Rasmus Kekola  2006  06A007  SeUi    25m  3:55.17  4:00.17 
Otto Reinikka  2006  06A421  VUS-VSS    50m  3:51.03  3:51.03 
Aaron Qvisén  2007  07A421  VUS-VSS    25m  3:52.47  3:57.47 
Arttu Syrjä  2005  05A121  SeUi    25m  4:16.11  4:21.11 
Konstantinos Karagiannis  2009  09A094  VUS-VSS    25m     
Lauri Jumppanen  2007  07A543  SeUi    25m     

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Saarimaa  2004  04A341  SeUi    50m  3:30.70  3:30.70 
Iisakki Laihorinne  2003  03A867  SeUi    25m  3:22.20  3:27.20 
Olli Alanko  2004  04A924  VUS-VSS    50m  3:24.38  3:24.38 
Torsti Saarela  2006  06A466  ViesU    50m  3:19.75  3:19.75 
Juho Kallio  2007  07A032  PUS    50m  3:21.48  3:21.48 
Konsta Joensuu  2005  05A989  VUS-VSS    50m  3:25.50  3:25.50 
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    25m  3:24.39  3:29.39 
Tommi Elers  2006  06A639  PoPy    50m  3:49.70  3:49.70 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Ikola  2005  05A206  KUS-GSS    25m  3:13.27  3:18.27 
Pietari Puutio  2004  04A429  VUS-VSS    50m  3:14.98  3:14.98 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  3:08.52  3:13.52 
Ilari Hatunen  2006  06A076  VUS-VSS    50m  3:08.78  3:08.78 
Hannes Helling  2004  04B192  ÅSF    25m  3:07.72  3:12.72 
Adam Björkstrand  2005  05A478  VUS-VSS    50m  3:14.88  3:14.88 
Jaakko Karti  2004  04A818  UiTa    25m  3:11.26  3:16.26 
Viljo Varsanpää  2006  06A681  VUS-VSS    50m  3:18.48  3:18.48 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  3:03.52  3:08.52 
Lauri Korpi  2006  06A056  IK    25m  3:02.10  3:07.10 
Salomo Pihlaja  2005  05A900  VUS-VSS    50m  3:04.58  3:04.58 
Antti Ahola  2001  01A609  Virkiä    50m  3:02.45  3:02.45 
Oliver Aalto-Hardy  2005  05B102  ÅSF    25m  2:57.95  3:02.95 
Aarne Eskelinen  2004  04A085  UiTa    25m  3:01.81  3:06.81 
Visa Nissinen  2004  04A432  KUS-GSS    50m  3:07.61  3:07.61 
Adrian Kaslin  2005  05A414  VUS-VSS    25m  3:03.73  3:08.73 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Unai Izarra  2003  AP6503  UMEÅ SS    25m  2:56.80  3:01.80 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  2:48.32  2:53.32 
Emil Saha  2003  03A067  VUS-VSS    25m  2:46.28  2:51.28 
Vincent Wall  2004  AM1504  UMEÅ SS    25m  2:45.53  2:50.53 
Felix Luthman  2004  AB4104  UMEÅ SS    25m  2:45.60  2:50.60 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    50m  2:51.93  2:51.93 
Tuomas Romsi  2005  05A325  KemUS    50m  2:53.76  2:53.76 
Sohneel Mandpe  2004  04B018  VUS-VSS    50m  3:02.06  3:02.06 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miro Nurmela  2002  02A019  SeUi    50m  2:48.09  2:48.09 
Dan Lampinen  2003  03A323  PTU    50m  2:46.19  2:46.19 
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    50m  2:45.24  2:45.24 
Ivar Nordman  2003  03A140  JS-PU    50m  2:42.96  2:42.96 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    50m  2:44.52  2:44.52 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    25m  2:40.75  2:45.75 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    50m  2:47.73  2:47.73 
Joona Kinnunen  2004  04B174  AU    25m  2:44.85  2:49.85 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    50m  2:38.39  2:38.39 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  2:32.31  2:37.31 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m  2:30.71  2:35.71 
Arvid Strömbro  2002  AR4502  UMEÅ SS    25m  2:29.89  2:34.89 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    50m  2:35.64  2:35.64 
Iyas Kalash  2004  AO4304  UMEÅ SS    25m  2:31.27  2:36.27 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    25m  2:33.07  2:38.07 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    25m  2:37.00  2:42.00 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    50m  2:32.47  2:32.47 
Niklas Valkonen  1997  97B255  UiTa    50m  2:31.26  2:31.26 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  2:20.97  2:25.97 
Jere Kekola  2000  00A330  SeUi    50m  2:24.35  2:24.35 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  2:20.94  2:25.94 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    50m  2:31.06  2:31.06 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    50m  2:31.38  2:31.38 
Joona Oksakari  2000  00A358  VUS-VSS    50m  2:33.68  2:33.68 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  2:18.01  2:23.01 
Viktor Thodin  2000  00A166  JS-PU    25m  2:16.57  2:21.57 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  2:12.76  2:17.76 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    25m  2:10.74  2:15.74 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    50m  2:16.94  2:16.94 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  2:13.99  2:18.99 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    50m  2:22.19  2:22.19 
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    50m  2:24.14  2:24.14 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner