2018-10-20   02:11:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

22_S
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
196  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  25 m  1:12.12  1:15.12   
Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  25 m  1:12.76  1:15.76   
123  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m  1:16.60  1:19.60   
45  Lammi Ella  1998  TaTU  98A995  50 m  1:20.93  1:20.93   
154  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:25.21  1:25.21   
131  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  1:22.80  1:25.80   
103  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  25 m  1:23.60  1:26.60   
121  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  1:27.93  1:30.93   
Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  1:28.13  1:31.13   
10  104  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  1:33.70  1:33.70   
11  75  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  25 m  1:34.46  1:37.46   
12  231  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  1:38.15  1:41.15   
13  99  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  1:39.10  1:42.10   
14  253  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  25 m  1:39.20  1:42.20   
15  235  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:39.33  1:42.33   
16  219  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  1:42.89  1:42.89   
17  172  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  1:43.26  1:46.26   
18  178  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  1:43.77  1:46.77   
19  225  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:48.09  1:48.09   
20  222  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  1:45.41  1:48.41   
21  150  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  1:46.29  1:49.29   
22  203  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:49.41  1:52.41   
23  162  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  1:56.09  1:56.09   
24  13  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  50 m  1:56.11  1:56.11   
25  24  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:54.33  1:57.33   
26  51  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m  1:55.61  1:58.61   
27  149  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m  2:00.92  2:03.92   
28  Anttonen Malandra  2007  RaisU  07A464  25 m  2:12.21  2:15.21   
29  161  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  25 m  2:20.24  2:23.24   
30  160  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m  2:25.71  2:28.71   
31  157  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  2:31.21  2:34.21   
32  91  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m       
33  145  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner