2018-10-20   02:51:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

12_S
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
112  Peltola Paula  2001  ÅSK  01B032  25 m  29.16  30.16   
97  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  30.52  31.52   
72  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  32.47  32.47   
92  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  33.15  33.15   
228  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  33.34  33.34   
220  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  32.53  33.53   
116  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  25 m  32.90  33.90   
88  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  25 m  33.52  34.52   
131  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  36.09  36.09   
10  153  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  35.72  36.72   
11  101  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  36.72  37.72   
12  58  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  37.73  37.73   
13  175  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  37.86  37.86   
14  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  37.29  38.29   
15  124  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  39.69  39.69   
16  167  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  41.09  41.09   
17  160  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  50 m  42.99  42.99   
18  148  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  43.54  43.54   
19  173  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  50 m  43.87  43.87   
20  203  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  44.07  45.07   
21  222  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  44.63  45.63   
22  211  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  45.00  46.00   
23  190  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  25 m  45.26  46.26   
24  225  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  49.73  49.73   
25  149  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m  49.40  50.40   
26  139  Ele Lumia  2008  AUi  08A058  25 m  49.85  50.85   
27  174  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  25 m  51.44  52.44   
28  18  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  52.32  53.32   
29  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  52.48  53.48   
30  62  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  25 m  53.39  54.39   
31  226  Toivonen Laura  2010  AUi  10A035  25 m  54.57  55.57   
32  210  Piiroinen Minttu  2008  AUi  08A300  25 m  57.73  58.73   
33  184  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  1:01.30  1:01.30   
34  240  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  50 m  1:02.79  1:02.79   
35  141  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  25 m       
36  158  Jauhiainen Silvia  2007  AUi  07A703  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner