2018-10-20   02:10:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 23, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    25m     
Alex Yli-Salomäki  2006  06A458  AUi    25m     
Kristian Raski  2006  06A871  AUi    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Thomas Korvela  2005  05B071  AUi    50m  1:59.78  1:59.78 
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    25m  1:53.16  1:56.16 
Nardi Gabriel Orenshtein  2005  05B076  AUi    50m  1:51.04  1:51.04 
Ville Luoma  2004  04B070  TaTU    25m  1:43.47  1:46.47 
Joona Kurppa  2004  04A686  TaTU    25m  1:45.32  1:48.32 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    50m  1:51.59  1:51.59 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    25m  1:55.02  1:58.02 
Ian Gonzalez Caton  2008  08A328  AUi    50m  2:14.04  2:14.04 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  1:41.69  1:41.69 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    25m  1:35.85  1:38.85 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    25m  1:30.74  1:33.74 
Sharo Mamandi  2002  02B262  AUi    25m  1:25.54  1:28.54 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  1:31.16  1:31.16 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    25m  1:34.28  1:37.28 
Veeti Salminen  2006  06A012  SomE    25m  1:36.90  1:39.90 
Markus Koskinen  2005  05A207  TaTU    25m  1:39.31  1:42.31 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    50m  1:22.56  1:22.56 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:17.80  1:20.80 
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    25m  1:16.26  1:19.26 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  1:08.21  1:11.21 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:13.75  1:16.75 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  1:17.28  1:20.28 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  1:18.92  1:21.92 
Sakari Korri  2005  05A293  RaUS    25m  1:22.29  1:25.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner