2018-12-16   01:02:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 14, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Räikkönen  2008  08A396  AUi    25m  2:09.94  2:11.94 
Iiris Paloposki  2007  07A571  AUi    25m  1:59.63  2:01.63 
Josefiina Kinos  2009  09A082  RaisU    25m  1:51.83  1:53.83 
Jasmiina Laitinen  2008  08A100  AUi    50m  1:44.94  1:44.94 
Maija Grönholm  2006  06A743  AUi    50m  1:45.41  1:45.41 
Yasemin Yilmaz  2007  07A532  AUi    25m  1:59.39  2:01.39 
Aliisa Kunttu  2008  08A303  AUi    50m  2:07.52  2:07.52 
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Pihlaja  2008  08A067  RaisU    25m  1:40.25  1:42.25 
Karmen Johanson  2006  06A750  VeUS    25m  1:38.62  1:40.62 
Kaisa Heikkinen  2008  08A047  RaisU    50m  1:37.01  1:37.01 
Veera Knuutila  2008  08A346  AUi    25m  1:33.40  1:35.40 
Lumia Ele  2008  08A058  AUi    25m  1:34.60  1:36.60 
Tiia Mattila  2008  08A105  Ui-Va    25m  1:35.31  1:37.31 
Emilia Inkeroinen  2009  09A052  KoU    25m  1:39.83  1:41.83 
Malandra Anttonen  2007  07A464  RaisU    25m  1:40.50  1:42.50 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sagdiana Rakhimova  2008  08A244  RaisU    25m  1:32.98  1:34.98 
Jessica Karling  2006  06A975  AUi    50m  1:32.19  1:32.19 
Rahma Ezzat  2007  07A315  AUi    50m  1:30.31  1:30.31 
Emilia Pirttijärvi  2000  00B303  AUi    25m  1:26.98  1:28.98 
Sofia Mustonen  2006  06A913  TaTU    25m  1:27.82  1:29.82 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    25m  1:29.37  1:31.37 
Minni-Maria Vesma  2007  07A480  RaisU    25m  1:32.43  1:34.43 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  1:35.15  1:35.15 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Jokioinen  2006  06A872  AUi    50m  1:27.72  1:27.72 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  1:22.34  1:22.34 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    25m  1:19.48  1:21.48 
Vilma Halava  2004  04A975  ÅSK    50m  1:20.63  1:20.63 
Ronja Vilska  2006  06A239  AUi    25m  1:18.76  1:20.76 
Maija Gustafsson  2004  04A733  RaisU    25m  1:20.02  1:22.02 
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    25m  1:21.76  1:23.76 
Nella Imponen  2007  07A517  AUi    25m  1:26.27  1:28.27 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    25m  1:17.07  1:19.07 
Sabina Rakhimova  2005  05A752  RaisU    25m  1:16.27  1:18.27 
Veera Ele  2006  06A310  AUi    50m  1:17.20  1:17.20 
Emma Nieminen  2005  05A269  AUi    25m  1:11.97  1:13.97 
Daniela Lietzén  2006  06A241  ÅSK    25m  1:12.12  1:14.12 
Ronja Maude  2005  05A886  ÅSK    50m  1:18.13  1:18.13 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    25m  1:16.96  1:18.96 
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    25m  1:17.94  1:19.94 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Kolari  2003  03A985  AUi    25m  1:09.25  1:11.25 
Jenni Lehtonen  2000  00B080  AUi    25m  1:08.04  1:10.04 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    25m  1:07.20  1:09.20 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  1:08.64  1:08.64 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  1:06.80  1:08.80 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:07.57  1:09.57 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    25m  1:09.11  1:11.11 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  1:11.48  1:11.48 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Rauhanen  2005  05A585  RaisU    25m  1:06.54  1:08.54 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  1:08.31  1:08.31 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m  1:06.16  1:08.16 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    25m  1:05.76  1:07.76 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  1:07.95  1:07.95 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    25m  1:06.25  1:08.25 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:08.42  1:08.42 
Ella Lammi  1998  98A995  TaTU    50m  1:08.63  1:08.63 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m  1:05.28  1:07.28 
Nita Tenho  2004  04A464  PUS    25m  1:04.90  1:06.90 
Emilia Liven  2002  02A205  AUi    25m  1:04.10  1:06.10 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:02.79  1:04.79 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    25m  1:03.99  1:05.99 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  1:04.29  1:06.29 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  1:04.95  1:06.95 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    25m  1:05.66  1:07.66 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  1:03.82  1:03.82 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  1:01.61  1:03.61 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:01.00  1:03.00 
Erika Bergström  1996  96A630  AUi    25m  1:00.44  1:02.44 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    25m  1:00.62  1:02.62 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    25m  1:01.04  1:03.04 
Venla Salminen  2002  02A046  NumKis    50m  1:03.77  1:03.77 
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    25m  1:01.98  1:03.98 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner