2018-07-19   11:32:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag 6/7 Klockan 16.00.

9_S
Gren 9, 100m Rygg Damer 16-20 
 
16 - 20 år: Beatrice Andersson 1:05.82 2010-07-03 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:07.05   
530  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:08.00   
501  Boberg Emilia  2002  VÄSTERÅS  AV9602  25 m  1:08.48   
508  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:09.63   
Alme Jensen Elise  2002  Bergen SLK    50 m  1:09.87   
83  Auestad Karoline  1998  STAVANGER    50 m  1:10.25   
396  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:11.43   
553  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:11.45   
210  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:11.84   
10  84  Berg Lisa  2002  STAVANGER    50 m  1:12.11   
11  135  Bloch Lena  2001  Haugesund    50 m  1:12.27   
12  182  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  50 m  1:13.25   
13  Maria Nilsen Thea  2001  Bergen SLK    50 m  1:13.58   
14  173  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  1:13.88   
15  268  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:13.92   
16  506  Hellgren Emelie  2001  VÄSTERÅS  BC5601  25 m  1:14.02   
17  473  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  1:14.68   
18  80  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  1:15.09   
19  557  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:15.22   
20  261  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:15.57   
21  384  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:15.66   
22  207  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:15.99   
23  Jensen Una  2001  Bergen SLK    50 m  1:16.16   
24  148  Pettersen Kaja  2001  Haugesund    50 m  1:16.96   
25  559  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:17.42   
26  177  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:18.05   
27  271  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:18.60   
28  579  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  ad1602  25 m  1:19.09  EFT 
29  467  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  25 m  1:19.98   
30  90  Gramstad Celine  2000  STAVANGER    50 m  1:20.58   
31  532  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  1:21.89   
32  513  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:22.16   
33  422  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  1:23.21   
34  529  Bylin Elsa  2002  ÖSA  BW4202  25 m  1:24.34   
35  558  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  1:37.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner