2018-12-12   02:59:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag 6/7 Klockan 16.00.

15_S
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar 12-13 
 
12 - 13 år: Viktor Henrysson (2003) 1:08.80 2016-07-08 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
111  Sigvaldsen Andreas  2006  STAVANGER    50 m  1:05.94   
178  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:10.91   
428  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:11.94   
466  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:14.98   
181  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:16.54   
100  Kruger-Larsen Aksel  2006  STAVANGER    50 m  1:16.58   
105  Lea Monslaup Mats  2005  STAVANGER    50 m  1:16.76   
496  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:17.56   
369  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:17.60   
10  214  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  1:18.05   
11  534  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:18.30   
12  328  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:19.24   
13  555  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  25 m  1:19.45   
14  166  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:20.04   
15  196  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  1:20.78   
16  353  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:23.05   
17  87  Calderon Jonathan  2005  STAVANGER    50 m  1:23.89   
18  297  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:24.27   
19  365  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:24.85   
20  499  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  1:26.06   
21  449  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  1:26.08   
22  85  G. Bergslien Viljar  2005  STAVANGER    50 m  1:26.37   
23  164  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:26.86   
24  382  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:27.07   
25  321  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:27.69   
26  500  Assadi Viam  2005  VÄSTERÅS  AM4305  25 m  1:28.00   
27  233  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  1:28.03   
28  225  Sainz Daniel  2006  JÖNKÖPING  AG5906  50 m  1:28.99   
29  194  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  1:30.03   
30  102  Lambton Ewan  2006  STAVANGER    50 m  1:30.44   
31  327  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  1:30.58   
32  219  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:31.80   
33  423  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  1:36.07   
34  383  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  1:36.31   
35  452  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  1:42.66   
36  355  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:43.47   
37  114  Stangeland Elias  2005  STAVANGER    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner