2018-07-19   11:35:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag 6/7 Klockan 16.00.

14_S
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar 14-15 
 
14 - 15 år: Adam Albringer (1999) 1:04.64 2014-07-04 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
487  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  1:01.67   
516  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:03.00   
226  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:04.84   
137  Eritsland Loren Keilani  2003  Haugesund    50 m  1:06.60   
323  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  1:07.74   
134  Westre Ørjan  2003  Karmøy SK    50 m  1:07.78   
161  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:08.00   
392  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:08.50   
388  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:08.72   
10  572  Skoglund Macmillan Charlie  2004  Gjøvik SK    50 m  1:09.74   
11  146  Olaisen Kristian  2004  Haugesund    50 m  1:10.23   
12  488  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:12.73   
13  279  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  1:14.89   
14  360  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  1:14.90   
15  515  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:14.95   
16  517  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  1:14.98   
17  287  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:15.36   
18  569  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ  AO2304  25 m  1:15.53   
19  S. Andreassen Arn  2004  Bergen SLK    50 m  1:15.70   
20  86  Antonsen Breivik Sondre  2004  STAVANGER    50 m  1:15.79   
21  489  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  1:15.87   
22  174  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:16.24   
23  492  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  1:16.86   
24  220  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  25 m  1:17.04   
25  292  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  50 m  1:19.33   
26  573  Sköld Olle  2004  S 02  ar6904  50 m  1:19.95   
27  568  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ  AS2704  25 m  1:20.70   
28  15  Tangenes Simon  2004  Bergen SLK    50 m  1:20.71   
29  228  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  1:21.50   
30  110  Shoghl Fabian  2003  STAVANGER    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner