2018-12-12   02:26:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag 6/7 Klockan 16.00.

1_S
Gren 1, 50m Fjäril Damer 16-20 
 
16 - 20 år: Rebecka Palm (1990) 28.01 2012-07-06 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
530  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  28.86   
451  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  29.36   
153  Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  AK0699  25 m  29.92   
223  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  29.96   
10  Hosøy Nordås Tina  2001  Bergen SLK    50 m  30.09   
420  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  30.57   
144  Lien Børseth Mari  2000  Haugesund    50 m  30.59   
227  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  30.79   
173  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  30.86   
10  545  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  30.86   
11  561  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  50 m  30.97   
12  338  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  30.99   
13  339  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  31.06   
14  83  Auestad Karoline  1998  STAVANGER    50 m  31.24   
15  109  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  31.25   
16  310  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  50 m  31.28   
17  390  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  31.47   
18  553  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  31.58   
19  340  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  31.78   
20  271  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  31.82   
21  384  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  31.89   
22  396  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  31.90   
23  412  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  31.95   
24  Alme Jensen Elise  2002  Bergen SLK    50 m  32.13   
25  84  Berg Lisa  2002  STAVANGER    50 m  32.23   
26  135  Bloch Lena  2001  Haugesund    50 m  32.34   
27  349  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  32.42   
28  268  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  50 m  32.45   
29  502  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  50 m  32.46   
30  185  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  32.47   
31  80  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  32.74   
32  291  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  32.91   
33  541  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  32.95   
34  508  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  33.08   
35  Maria Nilsen Thea  2001  Bergen SLK    50 m  33.52   
36  184  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  33.66   
37  557  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  50 m  33.91   
38  266  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  34.18   
39  274  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  34.18   
40  148  Pettersen Kaja  2001  Haugesund    50 m  34.22   
41  182  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  50 m  34.39   
42  467  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  50 m  34.52   
43  Jensen Una  2001  Bergen SLK    50 m  35.09   
44  371  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  50 m  35.28   
45  513  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  35.60   
46  529  Bylin Elsa  2002  ÖSA  BW4202  25 m  36.17   
47  559  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  36.82   
48  422  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  37.17   
49  90  Gramstad Celine  2000  STAVANGER    50 m  38.53   
50  532  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  38.77   
51  558  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  50 m  43.25  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner