Program för NUSS 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 6/7 Klockan 16.00.
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre 50 m 2018 |
|
Utskriftsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
15:17 |
|
|
Arrangör |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Damer 11o Y |
Finaler (3) |
11 år och yngre: Leija Johansson Juntilla (2006) 1:17.57 2017-06-30 |
|
Beräknad start 17:27 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
0 |
Emina Wigow |
2007 |
AB2607 |
KARLSKRONA |
|
50m |
|
375 |
1 |
Hanna Oehm |
2007 |
AF6807 |
LASS |
|
50m |
1:46.18 |
380 |
2 |
Emma Persson |
2007 |
AF5807 |
LASS |
|
25m |
1:40.88 |
348 |
3 |
Sofia Holmqvist |
2008 |
AB1408 |
LASS |
|
25m |
1:39.68 |
366 |
4 |
Tilda Larsson |
2008 |
AB2408 |
LASS |
|
25m |
1:37.04 |
289 |
5 |
Moa Granzell |
2008 |
AB9808 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:38.74 |
350 |
6 |
Viola Högberg |
2007 |
AF2807 |
LASS |
|
25m |
1:40.51 |
296 |
7 |
Signe Lindberg |
2008 |
AJ5608 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:43.34 |
468 |
8 |
Elisabeth Xu |
2008 |
AG7408 |
NKK |
|
25m |
2:02.82 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
0 |
Sara Hansen |
2007 |
AH9607 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:35.69 |
280 |
1 |
Bodil Zettervall |
2007 |
AB4607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:35.09 |
512 |
2 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.57 |
346 |
3 |
Angelica Hietanen |
2007 |
AN5607 |
LASS |
|
25m |
1:32.91 |
475 |
4 |
Ella Jansson |
2007 |
AA5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:31.23 |
580 |
5 |
Edith Nyman |
2007 |
ad0407 |
NKK |
|
50m |
1:32.17 |
169 |
6 |
Edith Fredriksson |
2007 |
AJ7407 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:33.08 |
478 |
7 |
My Persson Sjölander |
2007 |
AD9407 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:34.90 |
354 |
8 |
Fanny Ivarsson |
2007 |
AF3807 |
LASS |
|
25m |
1:35.36 |
205 |
9 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:36.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
0 |
Mathilda Rångeby |
2007 |
AA5207 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
1:28.26 |
299 |
1 |
Elin Segerström |
2007 |
AF7407 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:27.16 |
437 |
2 |
Greta Sjögren |
2007 |
AD2407 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:25.56 |
484 |
3 |
Julia Almquist |
2007 |
AD4407 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:23.41 |
255 |
4 |
Elsa Skarpnord |
2007 |
AS2207 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:21.87 |
389 |
5 |
Althaea Süsskind |
2007 |
AF7807 |
LASS |
|
25m |
1:22.38 |
567 |
6 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ |
|
25m |
1:24.38 |
472 |
7 |
Alina Andersson |
2007 |
AI5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:27.04 |
106 |
8 |
Mariam Moralieva |
2007 |
|
STAVANGER |
|
50m |
1:27.34 |
172 |
9 |
Ellen Johansson |
2008 |
AB6208 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:29.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
06 juli 2018 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
15:17 |
|