Program för Sportringen Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Sportringen Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
20:19 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:57 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
3:15.84 |
311 |
3 |
Svante Vilhelmsson |
2003 |
AQ0503 |
MKK |
|
50m |
3:02.06 |
166 |
4 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
50m |
2:54.14 |
216 |
5 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:58.79 |
46 |
6 |
Jacob Hansson |
2002 |
AM8902 |
SK HAJEN |
|
50m |
3:07.92 |
231 |
7 |
Neo Palenmark |
2003 |
AQ6303 |
SK TRITON |
|
50m |
3:39.58 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
Chengyue Li |
2004 |
AR1704 |
SK RAN |
|
25m |
3:07.89 |
18 |
4 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:51.57 |
17 |
5 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:52.38 |
299 |
6 |
Max Ringström |
2004 |
AA8304 |
TRELLEBORG |
|
50m |
3:50.65 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
ISHØJ |
|
25m |
2:47.86 |
248 |
2 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:43.04 |
118 |
3 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
50m |
2:39.24 |
127 |
4 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
2:28.20 |
261 |
5 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:36.89 |
226 |
6 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
50m |
2:43.04 |
23 |
7 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
TUNE |
|
25m |
2:45.07 |
251 |
8 |
Petter Jörud |
2003 |
AN9903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:49.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
293 |
2 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:56.85 |
147 |
3 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
MKK |
|
25m |
2:43.12 |
113 |
4 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
MKK |
|
50m |
2:38.61 |
121 |
5 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
50m |
2:42.56 |
95 |
6 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:45.93 |
78 |
7 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
50m |
2:57.93 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
20:19 |
|