Program för Sportringen Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 1:15.70 | |
2 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:15.95 | |
3 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:18.39 | |
4 | 9 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 1:18.99 | |
5 | 190 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 50 m | 1:19.10 | |
6 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:19.18 | |
7 | 139 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:19.83 | |
8 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 1:20.29 | |
9 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:21.51 | |
10 | 223 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 1:21.71 | |
11 | 287 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 50 m | 1:22.17 | |
12 | 303 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 50 m | 1:22.32 | |
13 | 221 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 50 m | 1:22.33 | |
14 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 50 m | 1:23.35 | |
15 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:23.46 | |
16 | 267 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 1:23.74 | |
17 | 310 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 50 m | 1:23.82 | |
18 | 295 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:25.43 | |
19 | 265 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:25.48 | |
20 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 1:26.21 | |
21 | 177 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:27.61 | |
22 | 220 | Bengtsson Nimander Zinna | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 50 m | 1:27.81 | |
23 | 237 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 1:28.28 | |
24 | 268 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 50 m | 1:28.29 | |
25 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 1:29.51 | |
26 | 290 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 50 m | 1:29.71 | |
27 | 312 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 50 m | 1:30.28 | |
28 | 152 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | 1:33.40 | |
29 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 50 m | 1:34.50 | |
30 | 132 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 50 m | 1:35.46 | |
31 | 301 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:36.09 | |
32 | 184 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 1:36.23 | |
33 | 158 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 1:36.75 | |
34 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 50 m | 1:39.34 | |
35 | 99 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 50 m | 1:39.54 | |
36 | 102 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:43.51 | |
37 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 1:43.63 | |
38 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:44.32 | |
39 | 304 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 50 m | 1:48.16 | |
40 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 1:54.11 | |
41 | 243 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 2:03.80 | |
42 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 2:07.28 | |
43 | 58 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 1:11.91 | |
44 | 279 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:13.78 | |
45 | 71 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:15.15 | |
46 | 72 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:16.20 | |
47 | 25 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | BROMÖLLA | AK0205 | 25 m | 1:19.05 | |
48 | 270 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:20.91 | |
49 | 253 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:21.11 | |
50 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:23.22 | |
51 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:24.24 | |
52 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:25.73 | |
53 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:25.92 | |
54 | 252 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:26.36 | |
55 | 278 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:26.53 | |
56 | 258 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:26.67 | |
57 | 24 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:26.76 | |
58 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:27.09 | |
59 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:29.64 | |
60 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:30.08 | |
61 | 54 | Möller Emilia | 2004 | SK HAJEN | BG5204 | 25 m | 1:30.78 | |
62 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:32.61 | |
63 | 305 | Westergren Rebecca | 2005 | TRELLEBORG | AM3605 | 25 m | 1:33.44 | |
64 | 242 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:34.96 | |
65 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:36.00 | |
66 | 26 | Ungureanu Rebecka | 2004 | BROMÖLLA | AX7404 | 25 m | 1:40.16 | |
67 | 227 | Mercourios Melina | 2005 | SK TRITON | AO1405 | 25 m | 1:41.36 | |
68 | 266 | Thern Emelie | 2004 | VELLINGE-N | BV4404 | 25 m | 1:46.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 57.68 | |
2 | 125 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 58.72 | |
3 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 59.46 | |
4 | 196 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 59.57 | |
5 | 100 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 59.73 | |
6 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:01.79 | |
7 | 126 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 1:01.89 | |
8 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 1:02.19 | |
9 | 141 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:02.29 | |
10 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:04.38 | |
11 | 226 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 50 m | 1:05.02 | |
12 | 300 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 1:05.66 | |
13 | 292 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 1:05.68 | |
14 | 22 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:05.69 | |
15 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:06.01 | |
16 | 232 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 1:06.55 | |
17 | 193 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 50 m | 1:07.38 | |
18 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 1:07.77 | |
19 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 1:08.17 | |
20 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 1:08.61 | |
21 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 1:10.69 | |
22 | 106 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:11.13 | |
23 | 117 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 50 m | 1:11.84 | |
24 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 1:12.01 | |
25 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:14.68 | |
26 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 1:22.10 | |
27 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 1:22.37 | |
28 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:22.68 | |
29 | 224 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 50 m | 1:24.77 | |
30 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:24.93 | |
31 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 1:25.09 | |
32 | 175 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:27.90 | |
33 | 174 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 1:29.77 | |
34 | 231 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 50 m | 1:34.72 | |
35 | 59 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 51.72 | |
36 | 63 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 58.08 | |
37 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 58.22 | |
38 | 77 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 58.42 | |
39 | 281 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 58.42 | |
40 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 58.53 | |
41 | 11 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 59.92 | |
42 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 1:00.22 | |
43 | 69 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 1:00.26 | |
44 | 13 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 1:01.51 | |
45 | 32 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:01.58 | |
46 | 280 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:02.96 | |
47 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:04.04 | |
48 | 75 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 1:05.20 | |
49 | 272 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:05.21 | |
50 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:06.43 | |
51 | 73 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:06.72 | |
52 | 20 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:07.63 | |
53 | 264 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.66 | |
54 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:09.37 | |
55 | 241 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:09.74 | |
56 | 245 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 1:10.55 | |
57 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:11.25 | |
58 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:13.81 | |
59 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:13.94 | |
60 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:14.31 | |
61 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:16.66 | |
62 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:19.31 | |
63 | 249 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:19.87 | |
64 | 178 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | ||
65 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 3, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 144 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 2:30.54 | |
2 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 2:31.43 | |
3 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:32.42 | |
4 | 104 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 2:34.77 | |
5 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:35.22 | |
6 | 295 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 2:37.71 | |
7 | 229 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 50 m | 2:38.39 | |
8 | 222 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 50 m | 2:38.72 | |
9 | 223 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 2:38.88 | |
10 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 2:39.59 | |
11 | 97 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 50 m | 2:39.67 | |
12 | 206 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 2:41.20 | |
13 | 29 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 2:43.29 | |
14 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 2:44.02 | |
15 | 187 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 2:46.72 | |
16 | 5 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 50 m | 2:47.31 | |
17 | 139 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 2:47.72 | |
18 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:49.00 | |
19 | 119 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 2:49.09 | |
20 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 2:54.00 | |
21 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 2:55.86 | |
22 | 98 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | AQ8803 | 50 m | 2:56.21 | |
23 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 3:00.06 | |
24 | 158 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 3:02.86 | |
25 | 149 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 3:06.65 | |
26 | 263 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 3:22.51 | |
27 | 243 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 3:54.61 | |
28 | 62 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:29.82 | |
29 | 2 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:30.10 | |
30 | 257 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:30.29 | |
31 | 260 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:32.19 | |
32 | 65 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:35.30 | |
33 | 7 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 2:35.85 | |
34 | 8 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 2:35.90 | |
35 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:36.57 | |
36 | 270 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:38.12 | |
37 | 268 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:40.78 | |
38 | 40 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:41.88 | |
39 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:42.65 | |
40 | 252 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 2:48.04 | |
41 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:49.38 | |
42 | 152 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 2:52.31 | |
43 | 267 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:53.88 | |
44 | 247 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 2:55.40 | |
45 | 276 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 3:10.49 | |
46 | 242 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 3:14.91 | |
47 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | ||
48 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | ||
49 | 273 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 50 m | ||
50 | 278 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 127 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:28.20 | |
2 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 2:38.61 | |
3 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 2:39.24 | |
4 | 121 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 2:42.56 | |
5 | 226 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 50 m | 2:43.04 | |
6 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 2:45.93 | |
7 | 166 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 2:54.14 | |
8 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:56.85 | |
9 | 78 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 50 m | 2:57.93 | |
10 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 2:58.79 | |
11 | 311 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 3:02.06 | |
12 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 3:07.92 | |
13 | 170 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 3:15.84 | |
14 | 231 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 50 m | 3:39.58 | |
15 | 299 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 50 m | 3:50.65 | |
16 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:36.89 | |
17 | 248 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:43.04 | |
18 | 147 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 2:43.12 | |
19 | 12 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:44.00 | |
20 | 23 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:45.07 | |
21 | 19 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:47.86 | |
22 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:49.64 | |
23 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:51.57 | |
24 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 2:52.38 | |
25 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 25 m | 3:07.89 | |
26 | 238 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 25 m | 3:31.95 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 5, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 4:27.78 | |
2 | 132 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 50 m | 4:45.64 | |
3 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 4:49.70 | |
4 | 229 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 50 m | 4:49.79 | |
5 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 4:51.41 | |
6 | 222 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 50 m | 4:55.08 | |
7 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 4:58.58 | |
8 | 230 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 50 m | 5:12.98 | |
9 | 55 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 5:16.58 | |
10 | 51 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 5:20.24 | |
11 | 120 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | 5:21.79 | |
12 | 312 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 50 m | 5:24.38 | |
13 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 5:33.43 | |
14 | 290 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 50 m | 5:35.71 | |
15 | 284 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:36.87 | |
16 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 4:43.14 | |
17 | 253 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 4:44.90 | |
18 | 71 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 4:45.41 | |
19 | 65 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 4:47.13 | |
20 | 35 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:48.18 | |
21 | 221 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 4:51.16 | |
22 | 258 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 4:52.85 | |
23 | 277 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 4:57.10 | |
24 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 4:58.98 | |
25 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 5:01.23 | |
26 | 88 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 5:03.30 | |
27 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 5:05.51 | |
28 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 5:05.88 | |
29 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 5:09.10 | |
30 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 5:09.69 | |
31 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 5:13.19 | |
32 | 287 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 5:14.76 | |
33 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 5:23.94 | |
34 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 5:24.27 | |
35 | 247 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 5:32.21 | |
36 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 5:32.52 | |
37 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 5:34.88 | |
38 | 263 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 5:37.42 | |
39 | 260 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 5:38.58 | |
40 | 304 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 5:40.56 | |
41 | 99 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 25 m | 6:49.18 | |
42 | 275 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 6, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:57.65 | |
2 | 125 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 2:00.61 | |
3 | 141 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 2:02.99 | |
4 | 300 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:03.73 | |
5 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 2:05.12 | |
6 | 11 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 50 m | 2:06.46 | |
7 | 126 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 2:08.11 | |
8 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 2:08.96 | |
9 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 2:09.13 | |
10 | 196 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 2:09.41 | |
11 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 2:09.88 | |
12 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 2:10.28 | |
13 | 100 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:10.71 | |
14 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 2:11.04 | |
15 | 232 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 2:11.49 | |
16 | 228 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 50 m | 2:11.60 | |
17 | 123 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:11.90 | |
18 | 28 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 2:12.07 | |
19 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 2:12.19 | |
20 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:12.95 | |
21 | 168 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:14.23 | |
22 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 2:14.58 | |
23 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 2:16.30 | |
24 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 2:16.88 | |
25 | 256 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 2:17.32 | |
26 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 2:19.35 | |
27 | 172 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:21.27 | |
28 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 2:21.41 | |
29 | 299 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 50 m | 2:21.46 | |
30 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | 2:23.13 | |
31 | 166 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 2:23.40 | |
32 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 2:23.66 | |
33 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 2:26.40 | |
34 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 2:27.30 | |
35 | 245 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 2:29.24 | |
36 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 2:29.70 | |
37 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 2:30.51 | |
38 | 224 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 50 m | 2:33.42 | |
39 | 289 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 50 m | 2:35.41 | |
40 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 2:37.97 | |
41 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 2:45.23 | |
42 | 170 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 2:56.76 | |
43 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 50 m | 3:17.41 | |
44 | 59 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 1:50.66 | |
45 | 77 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:53.33 | |
46 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 1:57.51 | |
47 | 280 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:58.37 | |
48 | 63 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:58.63 | |
49 | 64 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 25 m | 1:59.95 | |
50 | 13 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:01.15 | |
51 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 2:01.15 | |
52 | 14 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 2:01.18 | |
53 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:01.39 | |
54 | 69 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 2:02.49 | |
55 | 281 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:04.10 | |
56 | 163 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | AC4702 | 25 m | 2:04.49 | |
57 | 75 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 2:04.62 | |
58 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:05.05 | |
59 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:05.32 | |
60 | 4 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 25 m | 2:05.38 | |
61 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:06.63 | |
62 | 73 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 2:06.99 | |
63 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:07.82 | |
64 | 12 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:09.90 | |
65 | 248 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:10.16 | |
66 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:11.30 | |
67 | 272 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:11.85 | |
68 | 10 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 2:12.50 | |
69 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:15.88 | |
70 | 39 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:16.22 | |
71 | 264 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:16.34 | |
72 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:19.12 | |
73 | 249 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 2:19.81 | |
74 | 20 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 2:20.72 | |
75 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:26.87 | |
76 | 117 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 2:28.72 | |
77 | 238 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 25 m | 2:42.70 | |
78 | 231 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 2:48.83 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 7, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 58.86 | |
2 | 128 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 59.16 | |
3 | 309 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | 59.95 | |
4 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:01.11 | |
5 | 50 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:01.40 | |
6 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 1:01.71 | |
7 | 140 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 50 m | 1:01.89 | |
8 | 122 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 50 m | 1:02.26 | |
9 | 286 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 1:02.30 | |
10 | 303 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 50 m | 1:02.62 | |
11 | 144 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 1:02.80 | |
12 | 105 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 1:02.86 | |
13 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 1:03.24 | |
14 | 222 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 50 m | 1:03.66 | |
15 | 156 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 50 m | 1:04.06 | |
16 | 187 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:04.20 | |
17 | 97 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 50 m | 1:04.36 | |
18 | 27 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 50 m | 1:04.43 | |
19 | 218 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 50 m | 1:04.47 | |
20 | 45 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:04.74 | |
21 | 49 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 50 m | 1:04.74 | |
22 | 119 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:04.86 | |
23 | 221 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 50 m | 1:05.61 | |
24 | 295 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:05.67 | |
25 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 50 m | 1:05.81 | |
26 | 263 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 1:05.94 | |
27 | 223 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 1:06.05 | |
28 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 1:06.05 | |
29 | 265 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:06.15 | |
30 | 44 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 50 m | 1:06.44 | |
31 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:06.52 | |
32 | 177 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:06.69 | |
33 | 57 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 50 m | 1:06.84 | |
34 | 21 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:07.22 | |
35 | 29 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 1:07.80 | |
36 | 206 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 1:07.86 | |
37 | 129 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 1:07.92 | |
38 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 1:07.92 | |
39 | 212 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 50 m | 1:07.95 | |
40 | 55 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 1:08.08 | |
41 | 8 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 50 m | 1:08.73 | |
42 | 56 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 1:09.35 | |
43 | 139 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:09.36 | |
44 | 43 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 1:10.09 | |
45 | 137 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 50 m | 1:10.25 | |
46 | 240 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 1:10.45 | |
47 | 114 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 50 m | 1:10.83 | |
48 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:10.97 | |
49 | 161 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 1:11.35 | |
50 | 184 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 1:11.49 | |
51 | 312 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 50 m | 1:11.78 | |
52 | 98 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | AQ8803 | 50 m | 1:11.91 | |
53 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 50 m | 1:12.53 | |
54 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 1:12.82 | |
55 | 155 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 1:12.90 | |
56 | 304 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 50 m | 1:12.95 | |
57 | 48 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 50 m | 1:13.06 | |
58 | 237 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 1:14.34 | |
59 | 158 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 1:14.74 | |
60 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 50 m | 1:15.38 | |
61 | 169 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 50 m | 1:18.75 | |
62 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 1:18.76 | |
63 | 276 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:19.67 | |
64 | 180 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 1:21.71 | |
65 | 243 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 1:25.42 | |
66 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 1:28.70 | |
67 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 1:30.34 | |
68 | 152 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | 1:41.09 | |
69 | 9 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 54.18 | |
70 | 62 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 59.96 | |
71 | 58 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 1:00.10 | |
72 | 260 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:01.35 | |
73 | 88 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:01.82 | |
74 | 284 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 1:02.08 | |
75 | 47 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:03.27 | |
76 | 2 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:03.55 | |
77 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:03.85 | |
78 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:04.39 | |
79 | 283 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:04.39 | |
80 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:04.43 | |
81 | 279 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:05.27 | |
82 | 270 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:05.47 | |
83 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:05.48 | |
84 | 252 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:05.53 | |
85 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:06.12 | |
86 | 278 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:06.12 | |
87 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:06.51 | |
88 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:06.56 | |
89 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.73 | |
90 | 275 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:07.76 | |
91 | 24 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:07.80 | |
92 | 34 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:08.04 | |
93 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:08.09 | |
94 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:08.24 | |
95 | 247 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:08.82 | |
96 | 242 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:09.17 | |
97 | 25 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | BROMÖLLA | AK0205 | 25 m | 1:09.22 | |
98 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:09.34 | |
99 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:09.74 | |
100 | 33 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 1:11.05 | |
101 | 273 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 25 m | 1:12.93 | |
102 | 54 | Möller Emilia | 2004 | SK HAJEN | BG5204 | 25 m | 1:13.28 | |
103 | 30 | Blücher Isabelle | 2003 | ESLÖVS SS | BS3803 | 25 m | 1:13.41 | |
104 | 244 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:13.72 | |
105 | 26 | Ungureanu Rebecka | 2004 | BROMÖLLA | AX7404 | 25 m | 1:14.82 | |
106 | 255 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | 1:15.84 | |
107 | 266 | Thern Emelie | 2004 | VELLINGE-N | BV4404 | 25 m | 1:22.70 | |
108 | 179 | Kubenia Lidiia | 2004 | SK RAN | BX8804 | 25 m | 1:28.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:12.59 | |
2 | 127 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:16.48 | |
3 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:16.70 | |
4 | 292 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 2:17.22 | |
5 | 123 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:20.33 | |
6 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 2:23.74 | |
7 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 2:23.86 | |
8 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 2:25.01 | |
9 | 226 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 50 m | 2:26.21 | |
10 | 300 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:26.67 | |
11 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 2:27.39 | |
12 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 2:32.58 | |
13 | 157 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:32.72 | |
14 | 166 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 2:34.19 | |
15 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 2:35.02 | |
16 | 249 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 2:35.56 | |
17 | 106 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 2:36.82 | |
18 | 117 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 50 m | 2:37.50 | |
19 | 228 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 50 m | 2:37.50 | |
20 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 2:38.27 | |
21 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 2:38.86 | |
22 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 2:39.41 | |
23 | 299 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 50 m | 2:42.94 | |
24 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 2:43.34 | |
25 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 2:44.42 | |
26 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 2:44.64 | |
27 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 2:48.31 | |
28 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 2:48.34 | |
29 | 241 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 50 m | 2:51.28 | |
30 | 232 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 2:52.63 | |
31 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 2:54.65 | |
32 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 2:55.53 | |
33 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 2:56.36 | |
34 | 170 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 2:56.55 | |
35 | 181 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 2:57.96 | |
36 | 175 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 2:59.82 | |
37 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 2:59.87 | |
38 | 174 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 3:02.26 | |
39 | 165 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 3:02.55 | |
40 | 207 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 50 m | 3:05.33 | |
41 | 176 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 3:06.00 | |
42 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 3:06.05 | |
43 | 238 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 50 m | 3:10.94 | |
44 | 262 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:11.09 | |
45 | 63 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:11.52 | |
46 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 2:12.67 | |
47 | 280 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:14.29 | |
48 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:15.02 | |
49 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 2:19.07 | |
50 | 32 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:20.79 | |
51 | 248 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:25.73 | |
52 | 70 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 2:25.75 | |
53 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:28.55 | |
54 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:31.16 | |
55 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:32.57 | |
56 | 22 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:33.86 | |
57 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:36.61 | |
58 | 39 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:37.38 | |
59 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:37.48 | |
60 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 2:42.14 | |
61 | 288 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 2:43.23 | |
62 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:45.06 | |
63 | 224 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 2:51.87 | |
64 | 185 | Sultan Yaser | 2005 | SK RAN | AK5105 | 25 m | 2:53.84 | |
65 | 38 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 2:55.52 | |
66 | 183 | Li Shi Jun David | 2003 | SK RAN | AN8303 | 25 m | 2:58.88 | |
67 | 167 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 25 m | 3:04.54 | |
68 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 25 m | 3:05.41 | |
69 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 25 m | 3:15.75 | |
70 | 20 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | ||
71 | 31 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 50 m | ||
72 | 178 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:31.11 | |
2 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:35.03 | |
3 | 187 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 2:40.69 | |
4 | 171 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:41.28 | |
5 | 277 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 2:50.69 | |
6 | 105 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:31.48 | |
7 | 258 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:38.87 | |
8 | 253 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:39.05 | |
9 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 2:53.12 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:02.97 | |
2 | 142 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:03.24 | |
3 | 130 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 1:03.75 | |
4 | 228 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 50 m | 1:03.87 | |
5 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:05.10 | |
6 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:05.23 | |
7 | 292 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 1:05.28 | |
8 | 300 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 1:05.63 | |
9 | 125 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:06.03 | |
10 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:06.16 | |
11 | 41 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 50 m | 1:07.62 | |
12 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 1:07.64 | |
13 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 1:07.80 | |
14 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 1:08.16 | |
15 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:09.34 | |
16 | 256 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 1:09.46 | |
17 | 127 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:09.48 | |
18 | 232 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 1:10.32 | |
19 | 141 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:10.36 | |
20 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 1:12.60 | |
21 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 1:12.62 | |
22 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:13.02 | |
23 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 1:13.64 | |
24 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:13.76 | |
25 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 1:13.98 | |
26 | 214 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | 1:14.27 | |
27 | 106 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:14.49 | |
28 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 1:15.12 | |
29 | 288 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 50 m | 1:16.86 | |
30 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 1:17.16 | |
31 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 1:17.50 | |
32 | 117 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 50 m | 1:17.96 | |
33 | 52 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 1:18.31 | |
34 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 1:18.45 | |
35 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:20.91 | |
36 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:20.98 | |
37 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 1:21.34 | |
38 | 176 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 1:23.30 | |
39 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 1:26.35 | |
40 | 181 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 1:26.80 | |
41 | 224 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 50 m | 1:27.70 | |
42 | 174 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 1:28.31 | |
43 | 238 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 50 m | 1:29.02 | |
44 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 1:30.20 | |
45 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 1:31.81 | |
46 | 165 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:32.03 | |
47 | 175 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:32.23 | |
48 | 167 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:33.97 | |
49 | 63 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 58.49 | |
50 | 67 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 59.59 | |
51 | 77 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:01.54 | |
52 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:03.18 | |
53 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 1:03.38 | |
54 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:04.78 | |
55 | 272 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:06.08 | |
56 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:07.04 | |
57 | 264 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.37 | |
58 | 23 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:09.90 | |
59 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:10.28 | |
60 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:11.46 | |
61 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:13.58 | |
62 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:15.53 | |
63 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:17.26 | |
64 | 178 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 25 m | 1:18.02 | |
65 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:20.70 | |
66 | 248 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:21.71 | |
67 | 185 | Sultan Yaser | 2005 | SK RAN | AK5105 | 25 m | 1:22.67 | |
68 | 254 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:23.05 | |
69 | 289 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 25 m | 1:24.19 | |
70 | 183 | Li Shi Jun David | 2003 | SK RAN | AN8303 | 25 m | 1:26.93 | |
71 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 25 m | 1:27.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 11, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 51 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 5:19.21 | |
2 | 156 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 50 m | 5:26.72 | |
3 | 143 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 5:27.77 | |
4 | 79 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 5:30.26 | |
5 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 5:34.45 | |
6 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 5:37.33 | |
7 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 6:24.75 | |
8 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 5:29.97 | |
9 | 268 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 5:32.30 | |
10 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 5:46.10 | |
11 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 5:48.23 | |
12 | 139 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 6:00.45 | |
13 | 152 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 12, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 18:27.54 | |
2 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 19:17.45 | |
3 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 19:31.64 | |
4 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 19:31.68 | |
5 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 23:35.73 | |
6 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 16:54.16 | |
7 | 100 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 17:19.77 | |
8 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 17:30.53 | |
9 | 163 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | AC4702 | 25 m | 17:32.13 | |
10 | 69 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 17:36.16 | |
11 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 17:44.80 | |
12 | 4 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 25 m | 17:57.23 | |
13 | 262 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 18:08.00 | |
14 | 70 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 18:15.95 | |
15 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 18:31.84 | |
16 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 18:45.15 | |
17 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 20:16.70 | |
18 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 13, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 144 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 18:47.80 | |
2 | 284 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 17:54.40 | |
3 | 40 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 18:09.78 | |
4 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 18:29.37 | |
5 | 257 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 18:32.62 | |
6 | 35 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 18:50.09 | |
7 | 212 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 19:33.63 | |
8 | 230 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 19:33.75 | |
9 | 240 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 21:23.66 | |
10 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 146 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 1:05.67 | |
2 | 150 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 1:07.74 | |
3 | 127 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:08.46 | |
4 | 121 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 1:10.33 | |
5 | 111 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 1:12.07 | |
6 | 292 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 1:13.43 | |
7 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 1:13.57 | |
8 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:13.86 | |
9 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:14.41 | |
10 | 249 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 1:14.91 | |
11 | 78 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 50 m | 1:15.41 | |
12 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 1:15.42 | |
13 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 1:16.59 | |
14 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:17.69 | |
15 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:18.44 | |
16 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 1:18.46 | |
17 | 157 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:18.49 | |
18 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 1:18.89 | |
19 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:18.93 | |
20 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 1:20.94 | |
21 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 1:21.95 | |
22 | 166 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 1:22.05 | |
23 | 170 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 1:22.16 | |
24 | 52 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 1:22.17 | |
25 | 207 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 50 m | 1:23.79 | |
26 | 299 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 50 m | 1:25.31 | |
27 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 1:25.32 | |
28 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:27.12 | |
29 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | 1:27.88 | |
30 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 1:27.89 | |
31 | 165 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:33.16 | |
32 | 204 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 1:33.41 | |
33 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:36.25 | |
34 | 167 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:38.91 | |
35 | 259 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 1:40.81 | |
36 | 213 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 50 m | 1:45.82 | |
37 | 280 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:06.19 | |
38 | 281 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:07.01 | |
39 | 6 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 25 m | 1:09.43 | |
40 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 1:10.88 | |
41 | 14 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 1:11.58 | |
42 | 285 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 25 m | 1:12.71 | |
43 | 10 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 1:14.54 | |
44 | 70 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:14.56 | |
45 | 12 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 1:14.70 | |
46 | 15 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:16.99 | |
47 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:17.01 | |
48 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:17.70 | |
49 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:17.73 | |
50 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:18.61 | |
51 | 254 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:19.40 | |
52 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:29.01 | |
53 | 31 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 1:30.44 | |
54 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 25 m | 1:47.63 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 301 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:05.55 | |
2 | 112 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 1:07.24 | |
3 | 132 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 50 m | 1:07.38 | |
4 | 51 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 1:08.44 | |
5 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:08.71 | |
6 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:08.77 | |
7 | 217 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 1:09.41 | |
8 | 156 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 50 m | 1:09.62 | |
9 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 1:09.87 | |
10 | 50 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:10.12 | |
11 | 295 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:10.31 | |
12 | 2 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 1:10.99 | |
13 | 187 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:11.33 | |
14 | 79 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 1:12.02 | |
15 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 50 m | 1:12.65 | |
16 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 1:13.43 | |
17 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:13.50 | |
18 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 50 m | 1:14.37 | |
19 | 57 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 50 m | 1:14.75 | |
20 | 149 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 1:15.89 | |
21 | 218 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 50 m | 1:15.89 | |
22 | 287 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 50 m | 1:16.28 | |
23 | 263 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 1:16.55 | |
24 | 122 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 50 m | 1:21.73 | |
25 | 135 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 50 m | 1:22.79 | |
26 | 161 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 1:25.96 | |
27 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 50 m | 1:27.08 | |
28 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 1:30.77 | |
29 | 237 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 1:43.77 | |
30 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 50 m | 1:46.43 | |
31 | 76 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:02.95 | |
32 | 74 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:05.91 | |
33 | 62 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:06.85 | |
34 | 68 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:09.04 | |
35 | 253 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:09.51 | |
36 | 268 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:11.83 | |
37 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:14.79 | |
38 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:15.46 | |
39 | 65 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:16.36 | |
40 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:18.71 | |
41 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:19.36 | |
42 | 265 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:21.84 | |
43 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:22.03 | |
44 | 250 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:25.35 | |
45 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:29.20 | |
46 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 1:29.81 | |
47 | 239 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:33.49 | |
48 | 114 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:34.71 | |
49 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:53.21 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 16, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:11.38 | |
2 | 111 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:18.69 | |
3 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 2:19.63 | |
4 | 142 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 2:22.67 | |
5 | 41 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 50 m | 2:27.47 | |
6 | 164 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 2:27.84 | |
7 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 2:28.83 | |
8 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 2:30.46 | |
9 | 162 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 2:30.85 | |
10 | 23 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 2:33.58 | |
11 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 2:36.84 | |
12 | 157 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:38.78 | |
13 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 2:43.31 | |
14 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 2:46.68 | |
15 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 2:46.71 | |
16 | 214 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | 2:49.61 | |
17 | 262 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:09.60 | |
18 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:22.86 | |
19 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 2:40.46 | |
20 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:46.90 | |
21 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 2:58.10 | |
22 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | ||
23 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:47.29 | |
2 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:51.59 | |
3 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 2:55.15 | |
4 | 43 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 2:55.73 | |
5 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:56.42 | |
6 | 129 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 2:58.33 | |
7 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 3:05.28 | |
8 | 265 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 3:07.89 | |
9 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 3:16.53 | |
10 | 161 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 3:17.43 | |
11 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 3:19.89 | |
12 | 237 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 3:23.12 | |
13 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 3:37.14 | |
14 | 99 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 50 m | 3:38.11 | |
15 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 4:15.98 | |
16 | 74 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 2:38.28 | |
17 | 279 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:41.11 | |
18 | 71 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:41.34 | |
19 | 72 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 2:42.43 | |
20 | 40 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:50.07 | |
21 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:54.20 | |
22 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:55.56 | |
23 | 287 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:56.54 | |
24 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:57.38 | |
25 | 25 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | BROMÖLLA | AK0205 | 25 m | 2:59.22 | |
26 | 34 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:07.93 | |
27 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:09.45 | |
28 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 3:10.21 | |
29 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 3:15.44 | |
30 | 250 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:22.81 | |
31 | 210 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 3:25.71 | |
32 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 3:26.77 | |
33 | 276 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 3:38.51 | |
34 | 198 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 50 m | ||
35 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | ||
36 | 209 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | ||
37 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 18, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 4:34.37 | |
2 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 4:38.17 | |
3 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 4:39.28 | |
4 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 4:40.51 | |
5 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 4:41.33 | |
6 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 4:41.41 | |
7 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 4:42.26 | |
8 | 196 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 4:43.11 | |
9 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 4:44.37 | |
10 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 4:45.06 | |
11 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 4:48.24 | |
12 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 4:51.45 | |
13 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 4:52.73 | |
14 | 14 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 50 m | 4:54.42 | |
15 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 4:54.56 | |
16 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 4:55.71 | |
17 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 4:57.00 | |
18 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 5:05.09 | |
19 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 5:05.59 | |
20 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 5:11.42 | |
21 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 5:19.68 | |
22 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 5:42.22 | |
23 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 4:07.50 | |
24 | 64 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 25 m | 4:12.97 | |
25 | 13 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 4:19.01 | |
26 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 4:19.22 | |
27 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 4:20.51 | |
28 | 11 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 4:21.78 | |
29 | 32 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 4:22.91 | |
30 | 281 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 4:24.18 | |
31 | 4 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 25 m | 4:25.00 | |
32 | 262 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 4:27.17 | |
33 | 19 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 4:28.55 | |
34 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 4:28.64 | |
35 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:35.11 | |
36 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 4:40.46 | |
37 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 4:46.15 | |
38 | 39 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 4:51.76 | |
39 | 282 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 4:53.91 | |
40 | 285 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 25 m | 4:53.99 | |
41 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 4:57.43 | |
42 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 4:58.48 | |
43 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 5:02.71 | |
44 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 5:02.80 | |
45 | 37 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:08.44 | |
46 | 22 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | ||
47 | 75 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 50 m | ||
48 | 204 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | ||
49 | 213 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 50 m | ||
50 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 19, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:08.11 | |
2 | 128 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 2:09.11 | |
3 | 132 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 50 m | 2:11.52 | |
4 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:14.57 | |
5 | 50 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 2:15.29 | |
6 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 2:15.54 | |
7 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 2:15.91 | |
8 | 309 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | 2:16.17 | |
9 | 156 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 50 m | 2:16.18 | |
10 | 186 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 2:17.25 | |
11 | 122 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 50 m | 2:17.41 | |
12 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:18.21 | |
13 | 45 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 2:18.38 | |
14 | 51 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 2:18.51 | |
15 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 2:19.28 | |
16 | 301 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 2:19.63 | |
17 | 71 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 50 m | 2:19.67 | |
18 | 218 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 50 m | 2:20.99 | |
19 | 49 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 50 m | 2:22.69 | |
20 | 21 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 2:24.08 | |
21 | 57 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 50 m | 2:24.29 | |
22 | 107 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:25.30 | |
23 | 44 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 50 m | 2:27.27 | |
24 | 119 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 2:27.66 | |
25 | 55 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 2:27.91 | |
26 | 217 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 2:27.97 | |
27 | 177 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 2:28.45 | |
28 | 230 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 50 m | 2:29.14 | |
29 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 2:29.68 | |
30 | 223 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 2:30.05 | |
31 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 2:30.71 | |
32 | 240 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 2:31.39 | |
33 | 56 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 2:32.45 | |
34 | 120 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | 2:32.88 | |
35 | 184 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 2:33.82 | |
36 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 2:34.53 | |
37 | 114 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 50 m | 2:36.45 | |
38 | 135 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 50 m | 2:37.14 | |
39 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 2:37.93 | |
40 | 239 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 50 m | 2:41.75 | |
41 | 206 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 2:42.53 | |
42 | 194 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 50 m | 2:43.66 | |
43 | 195 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 2:43.93 | |
44 | 129 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 2:46.59 | |
45 | 209 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | 2:48.50 | |
46 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 2:49.87 | |
47 | 198 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 50 m | 2:54.57 | |
48 | 235 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 50 m | 2:54.87 | |
49 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 3:15.57 | |
50 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 3:44.67 | |
51 | 62 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:12.07 | |
52 | 253 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:13.09 | |
53 | 65 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:14.28 | |
54 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:15.86 | |
55 | 35 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:16.08 | |
56 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:16.78 | |
57 | 2 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:17.77 | |
58 | 88 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:18.56 | |
59 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:20.28 | |
60 | 270 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:21.91 | |
61 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:22.97 | |
62 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 2:24.35 | |
63 | 277 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:25.20 | |
64 | 24 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:26.68 | |
65 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:26.82 | |
66 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:28.24 | |
67 | 34 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 2:30.48 | |
68 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:30.48 | |
69 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:31.86 | |
70 | 33 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 2:32.90 | |
71 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:33.11 | |
72 | 210 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 2:33.51 | |
73 | 137 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 25 m | 2:36.76 | |
74 | 244 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 2:37.86 | |
75 | 26 | Ungureanu Rebecka | 2004 | BROMÖLLA | AX7404 | 25 m | 2:43.04 | |
76 | 30 | Blücher Isabelle | 2003 | ESLÖVS SS | BS3803 | 25 m | 2:44.57 | |
77 | 276 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 2:57.44 | |
78 | 99 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 25 m | 3:01.21 | |
79 | 243 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 3:09.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 20, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 52.68 | |
2 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 55.36 | |
3 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 55.53 | |
4 | 236 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 50 m | 56.05 | |
5 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 56.60 | |
6 | 126 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 56.78 | |
7 | 111 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 56.87 | |
8 | 103 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 57.02 | |
9 | 142 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 57.57 | |
10 | 130 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 58.00 | |
11 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 58.01 | |
12 | 168 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 58.50 | |
13 | 123 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 58.94 | |
14 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 59.10 | |
15 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 59.89 | |
16 | 193 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 50 m | 1:00.39 | |
17 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 1:00.49 | |
18 | 172 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:00.85 | |
19 | 20 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 1:01.42 | |
20 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 1:01.81 | |
21 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:01.84 | |
22 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:02.11 | |
23 | 41 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 50 m | 1:02.29 | |
24 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 1:02.93 | |
25 | 78 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 50 m | 1:03.45 | |
26 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:05.27 | |
27 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 1:05.94 | |
28 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:08.64 | |
29 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:09.22 | |
30 | 214 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | 1:09.50 | |
31 | 52 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 1:09.69 | |
32 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | 1:10.09 | |
33 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:10.36 | |
34 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 1:12.06 | |
35 | 165 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:12.37 | |
36 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 1:13.03 | |
37 | 204 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 1:13.85 | |
38 | 213 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 50 m | 1:13.93 | |
39 | 192 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 50 m | 1:15.97 | |
40 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 53.75 | |
41 | 75 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 55.29 | |
42 | 11 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 56.13 | |
43 | 16 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 56.50 | |
44 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 56.59 | |
45 | 13 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 56.65 | |
46 | 6 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 25 m | 57.01 | |
47 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 57.33 | |
48 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 57.48 | |
49 | 73 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 57.77 | |
50 | 19 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 57.87 | |
51 | 12 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 57.95 | |
52 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 58.31 | |
53 | 285 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 25 m | 59.93 | |
54 | 39 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:00.29 | |
55 | 264 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:01.82 | |
56 | 15 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:02.67 | |
57 | 23 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:02.74 | |
58 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:03.78 | |
59 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:03.87 | |
60 | 254 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:03.92 | |
61 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:04.69 | |
62 | 282 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 1:04.91 | |
63 | 37 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:09.20 | |
64 | 181 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 25 m | 1:09.21 | |
65 | 183 | Li Shi Jun David | 2003 | SK RAN | AN8303 | 25 m | 1:09.37 | |
66 | 259 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 1:10.14 | |
67 | 185 | Sultan Yaser | 2005 | SK RAN | AK5105 | 25 m | 1:12.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 21, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:24.77 | |
2 | 112 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:28.11 | |
3 | 51 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 2:30.71 | |
4 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:33.13 | |
5 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:33.47 | |
6 | 189 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 2:33.48 | |
7 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 2:33.67 | |
8 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:33.77 | |
9 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 2:35.14 | |
10 | 160 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 50 m | 2:35.28 | |
11 | 156 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 50 m | 2:35.54 | |
12 | 79 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 2:37.35 | |
13 | 301 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 2:38.01 | |
14 | 218 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 50 m | 2:40.34 | |
15 | 217 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 2:41.12 | |
16 | 191 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 50 m | 2:41.29 | |
17 | 104 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 2:43.22 | |
18 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 2:45.97 | |
19 | 119 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 2:48.08 | |
20 | 43 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 2:49.26 | |
21 | 129 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 2:52.18 | |
22 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 50 m | 2:53.95 | |
23 | 161 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 2:56.52 | |
24 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 50 m | 2:57.94 | |
25 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 3:03.14 | |
26 | 240 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 3:04.13 | |
27 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 3:05.06 | |
28 | 135 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 50 m | 3:05.64 | |
29 | 239 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 50 m | 3:10.83 | |
30 | 195 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 3:11.85 | |
31 | 235 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 50 m | 3:14.56 | |
32 | 180 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 3:15.49 | |
33 | 194 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 50 m | 3:17.94 | |
34 | 158 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 3:18.91 | |
35 | 102 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 3:22.37 | |
36 | 209 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | 3:25.70 | |
37 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 3:31.25 | |
38 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 3:37.20 | |
39 | 140 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 2:29.16 | |
40 | 74 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 2:29.42 | |
41 | 72 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 2:31.33 | |
42 | 279 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:33.98 | |
43 | 40 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:36.46 | |
44 | 1 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:36.49 | |
45 | 88 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:38.41 | |
46 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:40.99 | |
47 | 277 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:41.88 | |
48 | 47 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 2:41.98 | |
49 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:43.86 | |
50 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:45.81 | |
51 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 2:46.13 | |
52 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:47.04 | |
53 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:47.48 | |
54 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 2:47.83 | |
55 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:50.34 | |
56 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:51.70 | |
57 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:53.58 | |
58 | 210 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 2:56.96 | |
59 | 34 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 2:57.10 | |
60 | 250 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:01.68 | |
61 | 244 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 3:15.07 | |
62 | 169 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 50 m | ||
63 | 179 | Kubenia Lidiia | 2004 | SK RAN | BX8804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 22, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 2:12.26 | |
2 | 100 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:13.64 | |
3 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 2:24.12 | |
4 | 196 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 2:30.77 | |
5 | 22 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 2:31.12 | |
6 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 2:40.81 | |
7 | 32 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:16.28 | |
8 | 233 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 2:28.14 | |
9 | 126 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:30.26 | |
10 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:40.05 | |
11 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:52.46 | |
12 | 31 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 3:09.58 | |
13 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | ||
14 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:07.57 | |
2 | 160 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 50 m | 1:07.86 | |
3 | 301 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:08.87 | |
4 | 188 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:10.57 | |
5 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:11.29 | |
6 | 104 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 1:11.89 | |
7 | 131 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 1:12.68 | |
8 | 50 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:12.78 | |
9 | 206 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 1:13.60 | |
10 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:13.64 | |
11 | 122 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 50 m | 1:14.08 | |
12 | 217 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 1:14.09 | |
13 | 187 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:15.47 | |
14 | 49 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 50 m | 1:15.72 | |
15 | 45 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:16.99 | |
16 | 119 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:17.30 | |
17 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 50 m | 1:17.44 | |
18 | 240 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 1:17.46 | |
19 | 57 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 50 m | 1:17.47 | |
20 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 1:17.63 | |
21 | 186 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 1:17.68 | |
22 | 212 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 50 m | 1:18.17 | |
23 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 1:18.46 | |
24 | 177 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:19.15 | |
25 | 56 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 1:19.16 | |
26 | 44 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 50 m | 1:19.98 | |
27 | 48 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 50 m | 1:20.57 | |
28 | 158 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 1:23.64 | |
29 | 239 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 50 m | 1:24.25 | |
30 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 50 m | 1:25.36 | |
31 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:25.52 | |
32 | 114 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 50 m | 1:26.42 | |
33 | 180 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 1:31.08 | |
34 | 209 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | 1:31.12 | |
35 | 102 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:33.04 | |
36 | 194 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 50 m | 1:33.28 | |
37 | 235 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 50 m | 1:33.76 | |
38 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 1:43.13 | |
39 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 1:43.28 | |
40 | 243 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 1:43.79 | |
41 | 76 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:06.48 | |
42 | 62 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:08.43 | |
43 | 2 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:09.77 | |
44 | 5 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:09.87 | |
45 | 72 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:10.61 | |
46 | 7 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 1:12.64 | |
47 | 21 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:12.83 | |
48 | 65 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:13.48 | |
49 | 80 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:14.26 | |
50 | 47 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:14.45 | |
51 | 89 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:16.26 | |
52 | 83 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:16.35 | |
53 | 277 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:17.18 | |
54 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:19.95 | |
55 | 82 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:20.22 | |
56 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:20.77 | |
57 | 90 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:21.56 | |
58 | 210 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 1:22.19 | |
59 | 250 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:22.69 | |
60 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:24.47 | |
61 | 255 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | 1:28.59 | |
62 | 30 | Blücher Isabelle | 2003 | ESLÖVS SS | BS3803 | 25 m | 1:29.89 | |
63 | 244 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:31.78 | |
64 | 266 | Thern Emelie | 2004 | VELLINGE-N | BV4404 | 25 m | 1:33.86 | |
65 | 169 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:34.09 | |
66 | 179 | Kubenia Lidiia | 2004 | SK RAN | BX8804 | 25 m | 1:36.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 24, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 4:42.56 | |
2 | 100 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 5:02.63 | |
3 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 5:11.57 | |
4 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 5:19.20 | |
5 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 5:21.42 | |
6 | 166 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 5:31.78 | |
7 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 4:39.55 | |
8 | 157 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 5:17.76 | |
9 | 207 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 5:53.44 | |
10 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 25, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 9:13.96 | |
2 | 308 | Nordén Lisa | 1984 | SK NEPTUN | AI7284 | 50 m | 9:53.74 | |
3 | 93 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 9:58.94 | |
4 | 45 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 10:07.68 | |
5 | 171 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 10:10.09 | |
6 | 85 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 10:45.49 | |
7 | 120 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | 11:05.52 | |
8 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 11:21.62 | |
9 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 12:36.05 | |
10 | 284 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 9:18.06 | |
11 | 186 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 9:38.89 | |
12 | 110 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 9:47.23 | |
13 | 35 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 9:54.07 | |
14 | 212 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 10:10.83 | |
15 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 10:10.98 | |
16 | 218 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 10:13.99 | |
17 | 230 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 10:19.85 | |
18 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 10:31.73 | |
19 | 114 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 10:57.84 | |
20 | 219 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 26, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 9:44.64 | |
2 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 9:45.29 | |
3 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 9:51.96 | |
4 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 10:40.31 | |
5 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 8:51.91 | |
6 | 4 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 25 m | 9:03.76 | |
7 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 9:37.81 | |
8 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 9:53.17 | |
9 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 9:56.33 | |
10 | 207 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 10:40.30 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |