Startliste for Sportringen Swim Meet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 18, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 202 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 4:34.37 | |
2 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 4:38.17 | |
3 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 4:39.28 | |
4 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 4:40.51 | |
5 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 4:41.33 | |
6 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 4:41.41 | |
7 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 4:42.26 | |
8 | 196 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 4:43.11 | |
9 | 113 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 4:44.37 | |
10 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 4:45.06 | |
11 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 4:48.24 | |
12 | 124 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 4:51.45 | |
13 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 4:52.73 | |
14 | 14 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 50 m | 4:54.42 | |
15 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 4:54.56 | |
16 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 4:55.71 | |
17 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 4:57.00 | |
18 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 5:05.09 | |
19 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 5:05.59 | |
20 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 5:11.42 | |
21 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 5:19.68 | |
22 | 199 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 5:42.22 | |
23 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 4:07.50 | |
24 | 64 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 25 m | 4:12.97 | |
25 | 13 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 4:19.01 | |
26 | 36 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 4:19.22 | |
27 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 4:20.51 | |
28 | 11 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 4:21.78 | |
29 | 32 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 4:22.91 | |
30 | 281 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 4:24.18 | |
31 | 4 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 25 m | 4:25.00 | |
32 | 262 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 4:27.17 | |
33 | 19 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 4:28.55 | |
34 | 274 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 4:28.64 | |
35 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:35.11 | |
36 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 4:40.46 | |
37 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 4:46.15 | |
38 | 39 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 4:51.76 | |
39 | 282 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 4:53.91 | |
40 | 285 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 25 m | 4:53.99 | |
41 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 4:57.43 | |
42 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 4:58.48 | |
43 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 5:02.71 | |
44 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 5:02.80 | |
45 | 37 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:08.44 | |
46 | 22 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | ||
47 | 75 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 50 m | ||
48 | 204 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | ||
49 | 213 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 50 m | ||
50 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |