Program for Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber Syd Lang |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|
|
Arrangør |
H2Odense og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 12:16 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Kathrine Hvidberg |
2004 |
0496BA |
RINGE |
|
50m |
|
204 |
2 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
50m |
|
213 |
3 |
Victoria Richards |
2005 |
0548AP |
DELTA |
|
25m |
1:51.90 |
252 |
4 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
25m |
1:50.23 |
270 |
5 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
ODENSE |
|
50m |
1:51.69 |
260 |
6 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
1:57.64 |
300 |
7 |
Amalie F Piiters |
2006 |
0628AT |
ODENSE |
|
50m |
|
184 |
8 |
Nanna W Povlsen |
2005 |
|
ERRITSØ |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Sara Als |
2006 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
1:40.72 |
190 |
2 |
Emilia Maria Have Fugl |
2005 |
|
SØNDERBORG |
|
50m |
1:38.90 |
215 |
3 |
Mette Barfoot |
2005 |
0588AS |
VEJLE |
|
50m |
1:35.70 |
149 |
4 |
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
KOLDING |
|
25m |
1:31.46 |
293 |
5 |
Frederikke Schlaikjær |
2004 |
0422AW |
DELTA |
|
50m |
1:35.36 |
267 |
6 |
Julija Bliucukis |
2006 |
0682AD |
ODENSE |
|
25m |
1:37.65 |
185 |
7 |
Anna Madsby Rohde |
2005 |
0594AV |
ERRITSØ |
|
25m |
1:40.27 |
258 |
8 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
25m |
1:41.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Amalie Kjærgaard Callesen |
2006 |
0614AI |
KOLDING |
|
25m |
1:30.41 |
241 |
2 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
1:29.42 |
210 |
3 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
1:27.01 |
228 |
4 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
50m |
1:26.79 |
168 |
5 |
Laura Toftgaard |
2007 |
0722AA |
KOLDING |
|
25m |
1:26.91 |
211 |
6 |
Louise Ovesen |
2004 |
0412BB |
DELTA |
|
25m |
1:29.27 |
193 |
7 |
Signe Jensen |
2007 |
0786AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:29.87 |
249 |
8 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
25m |
1:31.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
25m |
1:26.03 |
165 |
2 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
0598AJ |
KOLDING |
|
25m |
1:22.86 |
262 |
3 |
Anna Rønn |
2005 |
0552AD |
RINGE |
|
25m |
1:22.33 |
281 |
4 |
Josefine S Jørgensen |
2004 |
0416AN |
ODENSE |
|
25m |
1:20.69 |
154 |
5 |
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
KOLDING |
|
25m |
1:21.44 |
160 |
6 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
25m |
1:22.49 |
224 |
7 |
Laura Vibe Hansen |
2006 |
0688AC |
VEJLE |
|
25m |
1:25.51 |
212 |
8 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
25m |
1:26.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
ODENSE |
|
25m |
1:18.43 |
159 |
2 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
0548AG |
KOLDING |
|
25m |
1:15.03 |
287 |
3 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
ODENSE |
|
25m |
1:13.41 |
282 |
4 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
ODENSE |
|
25m |
1:07.95 |
225 |
5 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
VEJLE |
|
25m |
1:10.15 |
226 |
6 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
VEJLE |
|
25m |
1:14.04 |
192 |
7 |
Ellen Jensen |
2005 |
0546AF |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:16.88 |
234 |
8 |
Emilie Moberg |
2005 |
0534AI |
VEJLE |
|
25m |
1:18.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|