Program for Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 21
|
Stvne navn |
Regionsmesterskaber Syd Lang |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
|
|
Stvne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|
|
Arrangr |
H2Odense og Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
17 marts 2018 |
|
|
|
|
Lb 21, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 10:59 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
50m |
|
194 |
2 |
Sofie Damm Johansen |
2006 |
|
SNDERBORG |
|
50m |
|
300 |
3 |
Amalie F Piiters |
2006 |
0628AT |
ODENSE |
|
50m |
|
251 |
4 |
Kathrine Hvidberg |
2004 |
0496BA |
RINGE |
|
50m |
|
242 |
5 |
Ida Marie Jrgensen |
2004 |
0414AZ |
DELTA |
|
50m |
|
260 |
6 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
50m |
|
270 |
7 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
ODENSE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Emilie Bech Kjlgaard |
2007 |
0736AP |
ERRITS |
|
50m |
|
252 |
2 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
25m |
4:12.40 |
170 |
3 |
Sara Als |
2006 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
3:54.36 |
188 |
4 |
Anna Lykke Vangsgaard |
2005 |
0526AV |
ERRITS |
|
25m |
3:42.94 |
179 |
5 |
Sissel Jessen |
2004 |
0494AZ |
ERRITS |
|
25m |
3:49.84 |
177 |
6 |
Leonora Druett |
2004 |
0428BB |
ERRITS |
|
25m |
4:10.31 |
204 |
7 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
25m |
4:12.76 |
184 |
8 |
Nanna W Povlsen |
2005 |
|
ERRITS |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Maja Rolighed |
2005 |
0546AY |
ERRITS |
|
25m |
3:38.09 |
155 |
2 |
Nanna Hjstrm |
2007 |
0758AK |
KOLDING |
|
25m |
3:31.93 |
190 |
3 |
Emilia Maria Have Fugl |
2005 |
|
SNDERBORG |
|
50m |
3:28.90 |
161 |
4 |
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
0788AA |
KOLDING |
|
25m |
3:18.79 |
208 |
5 |
Mille Lindeblad |
2005 |
0512AU |
DELTA |
|
25m |
3:28.17 |
293 |
6 |
Frederikke Schlaikjr |
2004 |
0422AW |
DELTA |
|
50m |
3:31.18 |
185 |
7 |
Anna Madsby Rohde |
2005 |
0594AV |
ERRITS |
|
25m |
3:33.77 |
249 |
8 |
Olivia Hemmelff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
25m |
3:39.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Louise Ovesen |
2004 |
0412BB |
DELTA |
|
25m |
3:16.61 |
213 |
2 |
Victoria Richards |
2005 |
0548AP |
DELTA |
|
25m |
3:15.03 |
189 |
3 |
Louisa Christensen |
2005 |
0572AP |
SNDERBORG |
|
25m |
3:13.84 |
149 |
4 |
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
KOLDING |
|
25m |
3:10.02 |
210 |
5 |
Mathilde Linnet Nrgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
3:13.80 |
205 |
6 |
Signe Jochumsen |
2004 |
0484AZ |
DELTA |
|
25m |
3:14.19 |
224 |
7 |
Laura Vibe Hansen |
2006 |
0688AC |
VEJLE |
|
25m |
3:16.35 |
191 |
8 |
Karoline Hellese |
2006 |
0678AQ |
SNDERBORG |
|
25m |
3:17.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
25m |
3:07.44 |
193 |
2 |
Signe Jensen |
2007 |
0786AB |
SNDERBORG |
|
50m |
3:06.90 |
284 |
3 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
0598AN |
ODENSE |
|
50m |
3:03.76 |
281 |
4 |
Josefine S Jrgensen |
2004 |
0416AN |
ODENSE |
|
25m |
3:02.63 |
168 |
5 |
Laura Toftgaard |
2007 |
0722AA |
KOLDING |
|
25m |
3:03.09 |
215 |
6 |
Mette Barfoot |
2005 |
0588AS |
VEJLE |
|
25m |
3:06.86 |
231 |
7 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
25m |
3:07.25 |
228 |
8 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
50m |
3:09.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
KOLDING |
|
25m |
2:57.91 |
163 |
2 |
Melanie Petersen |
2004 |
0414AN |
KOLDING |
|
25m |
2:55.13 |
229 |
3 |
Sophia Keren-Klaris |
2004 |
0428AF |
VEJLE |
|
25m |
2:52.87 |
262 |
4 |
Anna Rnn |
2005 |
0552AD |
RINGE |
|
25m |
2:52.10 |
234 |
5 |
Emilie Moberg |
2005 |
0534AI |
VEJLE |
|
25m |
2:52.67 |
257 |
6 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
25m |
2:54.50 |
241 |
7 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
2:56.27 |
160 |
8 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
25m |
3:00.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
159 |
1 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
0548AG |
KOLDING |
|
25m |
2:47.63 |
178 |
2 |
Julie Dumstrei |
2004 |
0452AX |
ERRITS |
|
25m |
2:45.82 |
280 |
3 |
Josefine Risum Jrgensen |
2004 |
0406AC |
ODENSE |
|
25m |
2:43.54 |
272 |
4 |
Naja Frgemann |
2006 |
0602AI |
ODENSE |
|
25m |
2:41.19 |
195 |
5 |
Clara Kapke |
2006 |
0614AB |
SNDERBORG |
|
25m |
2:43.44 |
207 |
6 |
Karoline Kristensen |
2004 |
0438AO |
DELTA |
|
25m |
2:44.39 |
278 |
7 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
ODENSE |
|
25m |
2:47.53 |
176 |
8 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
ERRITS |
|
25m |
2:48.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
VEJLE |
|
25m |
2:39.10 |
162 |
2 |
Anne Sofie Nrtoft |
2004 |
0408AP |
KOLDING |
|
25m |
2:37.20 |
152 |
3 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
2:32.51 |
150 |
4 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
2:30.03 |
282 |
5 |
Mia T. Klver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
ODENSE |
|
25m |
2:31.75 |
223 |
6 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
VEJLE |
|
25m |
2:33.87 |
192 |
7 |
Ellen Jensen |
2005 |
0546AF |
SNDERBORG |
|
25m |
2:37.64 |
226 |
8 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
VEJLE |
|
25m |
2:41.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
Licens til Odense Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|