Program for Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 16
|
Stvne navn |
Regionsmesterskaber Syd Lang |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
|
|
Stvne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|
|
Arrangr |
H2Odense og Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
17 marts 2018 |
|
|
|
|
Lb 16, 50m Brystsvmning Herrer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 10:09 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
2 |
Nikolaj Kiel Johansen |
2003 |
0345AR |
RINGE |
|
50m |
|
200 |
3 |
Sebastian Christiansen |
2006 |
0683AO |
DELTA |
|
50m |
|
156 |
4 |
Johannes Jonasen |
2004 |
0417AQ |
KOLDING |
|
50m |
|
246 |
5 |
Mads Himmelstrup Andersen |
2004 |
0495AG |
RINGE |
|
50m |
|
290 |
6 |
Patrick Snderskov |
2005 |
0591AG |
ODENSE |
|
50m |
|
291 |
7 |
Alexander S. Todbjerg |
2005 |
0509AO |
ODENSE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Tobias Damsgaard |
2006 |
0695AJ |
RINGE |
|
25m |
57.70 |
173 |
2 |
Ebbe Als Olsen |
2007 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
53.78 |
146 |
3 |
Casper Batz |
2006 |
0647AI |
KOLDING |
|
25m |
51.98 |
166 |
4 |
Axel Kenneth Thomsen |
2005 |
0541AJ |
KOLDING |
|
25m |
49.66 |
214 |
5 |
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
0503AG |
DELTA |
|
25m |
51.08 |
230 |
6 |
Max Venborg Kromann |
2005 |
0571AE |
VEJLE |
|
25m |
52.26 |
175 |
7 |
Mark Rdinger |
2006 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
54.91 |
269 |
8 |
Vicent Kirk Bonn |
2006 |
0673AO |
ODENSE |
|
25m |
1:01.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Tobias Holt Poulsen |
2005 |
0511AE |
VEJLE |
|
50m |
46.94 |
250 |
2 |
Luca Hertzog |
2005 |
0569AB |
RINGE |
|
25m |
44.64 |
174 |
3 |
Asger Als Olsen |
2004 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
43.00 |
197 |
4 |
Emil Neumann |
2004 |
0465AH |
SNDERBORG |
|
25m |
41.51 |
147 |
5 |
Daniel Busk |
2005 |
0583AK |
KOLDING |
|
25m |
42.20 |
206 |
6 |
Jakob Kristensen |
2006 |
0613AI |
DELTA |
|
25m |
44.46 |
172 |
7 |
Andreas Nissen |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
45.35 |
240 |
8 |
Varjan Sivakumar |
2003 |
0393AM |
VEJLE |
|
25m |
49.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Malte Lyck Falk |
2003 |
0337AR |
DELTA |
|
25m |
39.90 |
187 |
2 |
Laurits Sigaard |
2003 |
0325AS |
ERRITS |
|
25m |
38.07 |
219 |
3 |
Lauritz Baad Ellekjr |
2003 |
0323AG |
VEJLE |
|
25m |
35.82 |
218 |
4 |
Malthe Elkjr |
2003 |
0367AF |
VEJLE |
|
25m |
33.72 |
221 |
5 |
Oliver Fenger |
2003 |
0303AO |
VEJLE |
|
50m |
35.23 |
183 |
6 |
Peter Rom Poulsen |
2005 |
0593AJ |
ERRITS |
|
25m |
37.91 |
254 |
7 |
Christian Landtved |
2004 |
0431AB |
RINGE |
|
25m |
38.27 |
169 |
8 |
Jonas Wind Ahrendsen |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
40.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
Licens til Odense Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|