Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:34 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16 |
Loppukilpailut (9) |
Oletettu alkamisaika 10:26 |
Erä 1 (9) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aapo Koskinen |
2004 |
04A115 |
LaUS |
|
25m |
2:33.54 |
2:38.54 |
4 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
04A072 |
BS-PU |
|
50m |
2:37.92 |
2:37.92 |
5 |
Filip Jåfs |
2004 |
04A211 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:38.45 |
2:38.45 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
25m |
2:31.75 |
2:36.75 |
2 |
Eetu Haipus |
2004 |
04A718 |
KemPy |
|
50m |
2:36.52 |
2:36.52 |
3 |
Juuso Leppänen |
2004 |
04A791 |
AUi |
|
25m |
2:30.90 |
2:35.90 |
4 |
Cedric Decena |
2004 |
04A521 |
OuLo |
|
50m |
2:35.48 |
2:35.48 |
5 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
LaUS |
|
50m |
2:35.83 |
2:35.83 |
6 |
Akseli Maaranen |
2004 |
04A834 |
HyUS |
|
50m |
2:36.23 |
2:36.23 |
7 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
UiTa |
|
50m |
2:36.53 |
2:36.53 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elmeri Aho |
2004 |
04A232 |
SeUi |
|
50m |
2:35.30 |
2:35.30 |
2 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
50m |
2:34.53 |
2:34.53 |
3 |
Joonas Maaranen |
2004 |
04A835 |
HyUS |
|
50m |
2:33.26 |
2:33.26 |
4 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
50m |
2:31.47 |
2:31.47 |
5 |
Pavel Pankratov |
2004 |
04A029 |
TaTU |
|
50m |
2:33.25 |
2:33.25 |
6 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
04A250 |
ÅSK |
|
50m |
2:34.30 |
2:34.30 |
7 |
Konsta Kallio |
2004 |
04A610 |
UiTa |
|
50m |
2:35.26 |
2:35.26 |
8 |
Arttu Haipus |
2004 |
04A723 |
KemPy |
|
50m |
2:35.32 |
2:35.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
50m |
2:30.64 |
2:30.64 |
2 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
25m |
2:24.41 |
2:29.41 |
3 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
50m |
2:28.96 |
2:28.96 |
4 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
03A686 |
HaUS |
|
50m |
2:28.31 |
2:28.31 |
5 |
Risto Martikainen |
2003 |
03A605 |
KoU |
|
25m |
2:23.38 |
2:28.38 |
6 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
03A265 |
TuUS |
|
50m |
2:29.19 |
2:29.19 |
7 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
2:25.32 |
2:30.32 |
8 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:31.01 |
2:31.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
2:27.45 |
2:27.45 |
2 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:26.82 |
2:26.82 |
3 |
Kirill Helsing |
2002 |
02A658 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:21.04 |
2:26.04 |
4 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
2:25.67 |
2:25.67 |
5 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
UiTa |
|
50m |
2:25.79 |
2:25.79 |
6 |
Elias Juntunen |
2002 |
02A075 |
OU |
|
25m |
2:21.31 |
2:26.31 |
7 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
2:21.95 |
2:26.95 |
8 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:27.92 |
2:27.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
LrU |
|
25m |
2:20.55 |
2:25.55 |
2 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
50m |
2:24.79 |
2:24.79 |
3 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
50m |
2:24.07 |
2:24.07 |
4 |
Leo Mikkonen |
2002 |
02A233 |
Cetus |
|
25m |
2:16.98 |
2:21.98 |
5 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
50m |
2:22.16 |
2:22.16 |
6 |
Ethan Brady |
2002 |
02B293 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:24.73 |
2:24.73 |
7 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
50m |
2:24.84 |
2:24.84 |
8 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
Pyry |
|
50m |
2:25.65 |
2:25.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
2:32.54 |
2:32.54 |
2 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
2:31.84 |
2:31.84 |
3 |
Miro Birkstedt |
2004 |
04A020 |
TaTU |
|
50m |
2:29.25 |
2:29.25 |
4 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
50m |
2:23.87 |
2:23.87 |
5 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HSS |
|
50m |
2:26.69 |
2:26.69 |
6 |
Taavi Backman |
2004 |
04A048 |
LaUS |
|
25m |
2:24.67 |
2:29.67 |
7 |
Verneri Lehtovaara |
2004 |
04A252 |
SalU |
|
50m |
2:31.90 |
2:31.90 |
8 |
Seweryn Pastucha |
2004 |
04A100 |
RaisU |
|
50m |
2:32.95 |
2:32.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
2:20.87 |
2:20.87 |
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
2:15.03 |
2:20.03 |
3 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
50m |
2:18.37 |
2:18.37 |
4 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
25m |
2:10.86 |
2:15.86 |
5 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
2:17.21 |
2:17.21 |
6 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
50m |
2:19.95 |
2:19.95 |
7 |
Alex Lydman |
2003 |
03A218 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:15.18 |
2:20.18 |
8 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
50m |
2:23.01 |
2:23.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:20.07 |
2:20.07 |
2 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
25m |
2:13.48 |
2:18.48 |
3 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
2:15.87 |
2:15.87 |
4 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
25m |
2:05.26 |
2:10.26 |
5 |
Jesper Lietzén |
2002 |
02A171 |
ÅSK |
|
50m |
2:11.90 |
2:11.90 |
6 |
Efim Romanov |
2002 |
02B256 |
TaTU |
|
50m |
2:17.45 |
2:17.45 |
7 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
ÅSK |
|
25m |
2:14.52 |
2:19.52 |
8 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
2:15.52 |
2:20.52 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:34 |
|