Ohjelma SM / NSM / VSM (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Suomen mestaruuskilpailut 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
09:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet |
Alkuerät (7) |
ME: Liam TANCOCK (1985) 24.04 2009-08-02 |
SE: Jani Sievinen (1974) 25.99 1998-07-09 |
Nuorten SE: Manu Mäntymäki (1985) 26.64 2003-07-31 |
|
Erä 1 (7) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Martti Tervanen |
2000 |
00A834 |
JUK |
|
25m |
28.60 |
29.60 |
|
4 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
25m |
28.40 |
29.40 |
|
5 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
50m |
29.51 |
29.51 |
|
6 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
28.65 |
29.65 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
50m |
29.34 |
29.34 |
|
2 |
Leo Roine |
2001 |
01B182 |
UiTa |
|
25m |
28.22 |
29.22 |
|
3 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
ÅSK |
|
50m |
29.05 |
29.05 |
|
4 |
Aku Kaila |
2003 |
03A054 |
RaisU |
|
50m |
28.67 |
28.67 |
|
5 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
UiTa |
|
25m |
27.71 |
28.71 |
|
6 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
50m |
29.08 |
29.08 |
|
7 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
ÅSK |
|
50m |
29.26 |
29.26 |
|
8 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
25m |
28.39 |
29.39 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Leevi Lehti |
2000 |
00A000 |
HSS |
|
25m |
27.35 |
28.35 |
|
2 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
50m |
27.80 |
27.80 |
|
3 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
25m |
26.53 |
27.53 |
|
4 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
25m |
25.11 |
26.11 |
|
5 |
Lauri Elomaa |
2000 |
00A761 |
ÅSK |
|
50m |
27.42 |
27.42 |
|
6 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
50m |
27.69 |
27.69 |
|
7 |
Petteri Haverinen |
2001 |
01B030 |
LaUS |
|
25m |
26.85 |
27.85 |
|
8 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
50m |
28.38 |
28.38 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Kuusela |
1999 |
99A661 |
AQUILA |
|
50m |
29.54 |
29.54 |
|
3 |
Antti Leiponen |
1998 |
98A235 |
JUK |
|
25m |
28.21 |
29.21 |
|
4 |
Niklas Valkonen |
1997 |
97B255 |
UiTa |
|
25m |
28.01 |
29.01 |
|
5 |
Jaakko Siipola |
1999 |
99A388 |
ÅSK |
|
25m |
28.02 |
29.02 |
|
6 |
Anssi Hätälä |
1994 |
94A080 |
OU |
|
25m |
28.33 |
29.33 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Deny Belaic |
1998 |
98A646 |
TaTU |
|
25m |
27.42 |
28.42 |
|
2 |
Toni Knuutila |
1993 |
93A712 |
PUS |
|
25m |
26.94 |
27.94 |
|
3 |
Emil Hanski |
1999 |
99A145 |
ÅSK |
|
50m |
27.48 |
27.48 |
|
4 |
Miro Vasko |
1993 |
93A337 |
OU |
|
25m |
25.11 |
26.11 |
|
5 |
Roope Kastarinen |
1994 |
94A478 |
TaTU |
|
25m |
25.57 |
26.57 |
|
6 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
92A273 |
Cetus |
|
25m |
26.71 |
27.71 |
|
7 |
Matias Tyry |
1993 |
93A763 |
TaTU |
|
25m |
27.12 |
28.12 |
|
8 |
Antti Rantanen |
1992 |
92A482 |
Plaani |
|
25m |
27.97 |
28.97 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Topias Vainio |
1997 |
97A690 |
Cetus |
|
50m |
28.20 |
28.20 |
|
2 |
Juho Eerola |
1995 |
95A753 |
TaTU |
|
50m |
27.94 |
27.94 |
|
3 |
Sami Pakarinen |
1992 |
92A332 |
SiWa |
|
25m |
26.00 |
27.00 |
|
4 |
Niko Mäkelä |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
25m |
24.90 |
25.90 |
|
5 |
Janne Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
25m |
25.43 |
26.43 |
|
6 |
Eemil Varho |
1997 |
97A537 |
RaUS |
|
25m |
26.69 |
27.69 |
|
7 |
Danila Dobrzhanskiy |
1998 |
98B028 |
SWIM |
|
25m |
27.04 |
28.04 |
|
8 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
25m |
27.84 |
28.84 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Roope Eiserbeck |
1999 |
99A294 |
JoUS |
|
50m |
28.13 |
28.13 |
|
2 |
Tuomas Ikonen |
1996 |
96A677 |
LrU |
|
25m |
26.92 |
27.92 |
|
3 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
25m |
25.85 |
26.85 |
|
4 |
Jaakko Rautalin |
1989 |
89A051 |
UiTa |
|
25m |
24.61 |
25.61 |
|
5 |
Christoffer Fredriksson |
1997 |
97B155 |
Cetus |
|
50m |
26.20 |
26.20 |
|
6 |
Eetu Alitalo |
1999 |
99A732 |
Cetus |
|
50m |
27.67 |
27.67 |
|
7 |
Jari Schwarte |
1990 |
90A017 |
Cetus |
|
25m |
26.97 |
27.97 |
|
8 |
Konsta Kallinen |
1999 |
99A049 |
OuLo |
|
25m |
27.48 |
28.48 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
09:42 |
|