2018-10-23   18:20:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
573  Pilpola Lauri  1993  AUi  93A193  50 m  1:02.19  1:00.19   
410  Aalto Tuukka  1988  KemUS  88A129  25 m  1:05.13  1:05.13   
468  Säntti Jari  1982  UPOT  82A126  25 m  1:06.30  1:06.30   
211  Parkkila Janne  1986  JoUS  86A188  25 m  1:06.92  1:06.92   
79  Pohjolainen Matti  1987  HyUS  87A271  25 m  1:07.54  1:07.54   
546  Juvonen Marko  1992  NU  92A014  25 m  1:07.95  1:07.95   
180  Pyrhönen Tero  1972  Cetus  72A010  50 m  1:12.09  1:10.09   
141  Engström Johan  1975  TuUS  75A123  50 m  1:12.72  1:10.72   
411  Karjalainen Petri  1976  OuLo  76A049  50 m  1:13.31  1:11.31   
10  249  Iivonen Juha  1959  LrU  59A042  25 m  1:11.94  1:11.94   
11  506  Arponen Mikko  1980  Vanders  80A030  25 m  1:12.34  1:12.34   
12  354  Heikkilä Lauri  1964  S.C.P.  64A026  25 m  1:15.11  1:15.11   
13  147  Niskanen Jari  1969  TuUS  69A054  50 m  1:21.36  1:19.36   
14  253  Skog Kai-asser  1966  LrU  66A035  25 m  1:19.83  1:19.83   
15  439  Kanste Jussi  1966  HAHE  66A091  25 m  1:20.27  1:20.27   
16  236  Paananen Kari  1970  KuUS  70A156  25 m  1:20.70  1:20.70   
17  565  Nylund Tom  1959  STR  59A056  25 m  1:20.79  1:20.79   
18  80  Silvola Risto  1969  HyUS  69A040  25 m  1:30.36  1:30.36   
19  271  Keskinen Ilkka  1952  SWIM  52A010  50 m  1:32.52  1:30.52   
20  343  Tuomiranta Tapani  1951  Koovee  51A008  50 m  1:33.84  1:31.84   
21  281  Tolvanen Juha  1971  SWIM  71A066  25 m  1:35.43  1:35.43   
22  265  Makkonen Markku  1948  SUS  48A011  25 m  1:38.24  1:38.24   
23  173  Malk Lauri  1937  Cetus  37A002  25 m  1:42.35  1:42.35   
24  29  Sund Ralf  1955  HSS  55A022  25 m  1:43.19  1:43.19   
25  96  Ekholm Mauri  1943  RiUS  43A000  50 m  1:45.21  1:43.21   
26  Bremer Klaus  1938  HSS  38A004  50 m  1:48.67  1:46.67   
27  230  Kainulainen Juha  1954  KuUS  54A024  50 m  1:54.00  1:52.00   
28  276  Pykäläinen Heikki  1952  SWIM  52A003  50 m  1:56.04  1:54.04   
29  75  Laaksonheimo Jyrki  1970  HyUS  70A122  25 m  1:54.39  1:54.39   
30  171  Lahti Martti  1937  Cetus  37A000  50 m  2:08.71  2:06.71   
31  459  Etelävuori Raimo  1945  ORCA  45A018  25 m  2:10.40  2:10.40   
32  Hiltunen Kari  1958  BS-PU  58A009  25 m       
33  Iivanainen Tuomas  1970  HSS  70A096  25 m       
34  66  Svartström Emil  1985  HU  85A035  25 m       
35  154  Elovaara Antero  1959  Cetus  59A016  25 m       
36  252  Silventoinen Juha  1993  LrU  93A723  25 m       
37  324  Uusi-Kokko Sauli Juhani  1933  KaKa  33A005  25 m       
38  346  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  25 m       
39  380  Malmelin Teemu  1981  Pyry  81A101  25 m       
40  466  Ohtonen Arttu  1983  UPOT  83A127  25 m       
41  491  Soini Mikko  1972  Speedo  72A027  25 m       
42  520  Routarinne Vesa  1959  Vanders  59A059  25 m       
43  532  Eklund Petri  1957  AQUILA  57A003  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner