2018-12-15   10:06:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

23_S
Laji 23, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
266  Allonen Juho  1989  SWIM  89A085  50 m  56.86  54.86   
310  Palotie Nico  1992  VUS-VSS  92A391  50 m  58.63  56.63   
516  Lindfors Ville  1976  Vanders  76A013  25 m  1:03.64  1:03.64   
306  Korri Antti  1992  VUS-VSS  92A138  50 m  1:08.06  1:06.06   
158  Inkilä Aki  1977  Cetus  77A032  25 m  1:06.44  1:06.44   
450  Leimukoski Jouni  1979  Octopus  79A032  25 m  1:07.78  1:07.78   
393  Puustinen Jani-petteri  1979  AUi  79A120  25 m  1:08.64  1:08.64   
483  Heikkilä Petri  1960  Speedo  60A029  50 m  1:11.03  1:09.03   
458  Salmela Markus  1983  GP  83A063  25 m  1:09.05  1:09.05   
10  175  Miettinen Paavo  1977  Cetus  77A020  50 m  1:11.20  1:09.20   
11  304  Karjaluoto Petter  1984  VUS-VSS  84A083  25 m  1:10.64  1:10.64   
12  74  Koskinen Pekka  1978  HyUS  78A127  25 m  1:11.08  1:11.08   
13  466  Ohtonen Arttu  1983  UPOT  83A127  50 m  1:13.83  1:11.83   
14  440  Katajamäki Arto  1972  HAHE  72A063  50 m  1:14.24  1:12.24   
15  176  Myllymäki Jani  1976  Cetus  76A086  25 m  1:13.06  1:13.06   
16  518  Narumo Timo  1969  Vanders  69A008  50 m  1:16.91  1:14.91   
17  273  Levänen Antti  1981  SWIM  81A090  25 m  1:15.85  1:15.85   
18  594  Lokhonia Maksim  1961  NEVA STARS  028051  25 m  1:15.90  1:15.90   
19  20  Meller Mika  1967  HSS  67A037  25 m  1:16.76  1:16.76   
20  147  Niskanen Jari  1969  TuUS  69A054  50 m  1:19.08  1:17.08   
21  597  Galkin Igor  1965  NEVA STARS  102480  25 m  1:17.90  1:17.90   
22  439  Kanste Jussi  1966  HAHE  66A091  25 m  1:18.32  1:18.32   
23  512  Kojima Jun  1971  Vanders  71A075  25 m  1:20.10  1:20.10   
24  128  Viitanen Juha  1967  SiWa  67A077  50 m  1:23.22  1:21.22   
25  60  Lyytinen Jaakko  1976  HU  76A012  50 m  1:25.52  1:23.52   
26  258  Kostiainen Tapani  1966  BraUi  66A072  25 m  1:25.57  1:25.57   
27  155  Elovaara Eero  1956  Cetus  56A000  25 m  1:27.12  1:27.12   
28  307  Kuokkanen Hannu  1948  VUS-VSS  48A002  25 m  1:29.75  1:29.75   
29  283  Virtanen Tuomas  1992  SWIM  92B125  50 m  1:35.45  1:33.45   
30  582  Lukin Olav  1944  U-KLUBI    25 m  1:44.10  1:44.10   
31  425  Siltanen Pekka  1949  OU  49A019  25 m  1:45.89  1:45.89   
32  337  Kulmakorpi Ville  1966  Koovee  66A019  25 m       
33  372  Manninen Juuso  1993  TaTU  93A766  25 m       
34  413  Rautiainen Mika  1985  OuLo  85A155  25 m       
35  445  Koistinen Tero  1983  SCV  83A108  25 m       
36  462  Kyröhonka Jussi  1979  ORCA  79A012  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner