2018-12-13   07:21:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:29   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 400m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ralf Sund  1955  60-64  HSS    25m  8:00.00  8:00.00 
Pekka Siltanen  1949  65-69  OU    25m  7:30.00  7:30.00 
Hannu Kuokkanen  1948  70-74  VUS-VSS    25m  7:06.76  7:06.76 
Timo Teponoja  1955  60-64  Cetus    50m  7:30.42  7:20.42 
Harri Koski  1957  60-64  HyUS    25m  7:40.63  7:40.63 
Mauri Ekholm  1943  75-79  RiUS    50m  8:38.50  8:28.50 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jun Kojima  1971  45-49  Vanders    25m  7:00.00  7:00.00 
Eero Elovaara  1956  60-64  Cetus    25m  6:37.43  6:37.43 
Veli-Pekka Laakso  1978  40-44  HSS    25m  6:30.00  6:30.00 
Maksim Lokhonia  1961  55-59  NEVA STARS    25m  6:33.30  6:33.30 
Lembit Laht  1949  65-69  U-KLUBI    25m  6:59.54  6:59.54 
Miikka Mattila  1977  40-44  OU    25m  7:05.11  7:05.11 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arto Katajamäki  1972  45-49  HAHE    25m  6:18.35  6:18.35 
Tuomas Iivanainen  1970  45-49  HSS    25m  6:15.00  6:15.00 
Jari Niskanen  1969  45-49  TuUS    25m  6:10.85  6:10.85 
Marko Isomaa  1977  40-44  LUS    50m  6:23.60  6:13.60 
Jussi Kanste  1966  50-54  HAHE    25m  6:15.60  6:15.60 
Arttu Ohtonen  1983  35-39  UPOT    25m  6:30.00  6:30.00 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juha Viitanen  1967  50-54  SiWa    50m  6:03.16  5:53.16 
Tero Pyrhönen  1972  45-49  Cetus    50m  5:48.51  5:38.51 
Jori Johansson  1977  40-44  SiWa    50m  5:42.53  5:32.53 
Pekka Koskinen  1978  40-44  HyUS    25m  5:32.90  5:32.90 
Tapani Kostiainen  1966  50-54  BraUi    25m  5:50.57  5:50.57 
Esa Päätalo  1965  50-54  OU    50m  6:13.08  6:03.08 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Libor Janek  1979  35-39  Cetus    25m  5:30.00  5:30.00 
Antti Korri  1992  25-29  VUS-VSS    25m  5:30.00  5:30.00 
Petter Karjaluoto  1984  30-34  VUS-VSS    25m  5:26.91  5:26.91 
Emil Svartström  1985  30-34  HU    25m  5:28.06  5:28.06 
Valtteri Karttunen  1993  25-29  RaisU    25m  5:30.00  5:30.00 
Matti Pohjolainen  1987  30-34  HyUS    25m  5:30.00  5:30.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner