2018-09-22   11:17:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
305  Kollin Juha  1993  VUS-VSS  93A900  50 m  25.52  24.52   
266  Allonen Juho  1989  SWIM  89A085  50 m  25.99  24.99   
310  Palotie Nico  1992  VUS-VSS  92A391  50 m  26.21  25.21   
486  Lähdetluoma Tuomas  1985  Speedo  85A109  50 m  26.79  25.79   
387  Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  27.02  26.02   
394  Rokka Rene  1992  AUi  92A690  50 m  27.28  26.28   
270  Kekkonen Janne  1989  SWIM  89A084  50 m  27.42  26.42   
297  Latvala Kaleva  1984  KUS-GSS  84A039  50 m  27.49  26.49   
516  Lindfors Ville  1976  Vanders  76A013  50 m  27.52  26.52   
10  489  Paajanen Teppo  1975  Speedo  75A030  50 m  27.77  26.77   
11  62  Mäkäläinen Jari  1986  HU  86A048  50 m  27.89  26.89   
12  364  Rönkkö Pasi  1970  S.C.P.  70A148  50 m  28.14  27.14   
13  522  Smee Michael  1980  Vanders  80A012  25 m  27.38  27.38   
14  490  Sirnelä Lari  1982  Speedo  82A107  50 m  28.82  27.82   
15  395  Sartela Marko  1993  AUi  93A769  50 m  28.84  27.84   
16  513  Korkka Ville-mikko  1980  Vanders  80A123  50 m  28.90  27.90   
17  450  Leimukoski Jouni  1979  Octopus  79A032  25 m  28.00  28.00   
18  521  Saxén Ville  1981  Vanders  81A092  50 m  29.12  28.12   
19  152  Alopaeus Ville  1971  Cetus  71A065  50 m  29.23  28.23   
20  488  Mäkitalo Tapio  1970  Speedo  70A137  50 m  29.23  28.23   
21  535  Nihtilä Mikko  1985  AQUILA  85A161  50 m  29.53  28.53   
22  238  Porali Mikko  1971  KuUS  71A014  50 m  29.65  28.65   
23  74  Koskinen Pekka  1978  HyUS  78A127  25 m  28.69  28.69   
24  483  Heikkilä Petri  1960  Speedo  60A029  50 m  29.77  28.77   
25  233  Miettinen Tomi  1986  KuUS  86A014  50 m  29.93  28.93   
26  508  Gadding Kimmo  1982  Vanders  82A094  25 m  29.20  29.20   
27  249  Iivonen Juha  1959  LrU  59A042  50 m  30.24  29.24   
28  212  Torssonen Petteri  1984  JoUS  84A085  25 m  29.52  29.52   
29  160  Jormanainen Aki  1977  Cetus  77A009  25 m  29.54  29.54   
30  412  Nikula Matti  1960  OuLo  60A041  50 m  30.90  29.90   
31  175  Miettinen Paavo  1977  Cetus  77A020  50 m  30.97  29.97   
32  54  Rahko Petri  1965  HTU  65A068  50 m  31.06  30.06   
33  393  Puustinen Jani-petteri  1979  AUi  79A120  50 m  31.10  30.10   
34  352  Erkintalo Ville-matti  1982  S.C.P.  82A089  50 m  31.25  30.25   
35  411  Karjalainen Petri  1976  OuLo  76A049  50 m  31.40  30.40   
36  128  Viitanen Juha  1967  SiWa  67A077  50 m  31.47  30.47   
37  518  Narumo Timo  1969  Vanders  69A008  50 m  31.54  30.54   
38  283  Virtanen Tuomas  1992  SWIM  92B125  50 m  31.83  30.83   
39  20  Meller Mika  1967  HSS  67A037  50 m  32.09  31.09   
40  296  Harmaala Aleksi  1991  KUS-GSS  91A082  25 m  31.27  31.27   
41  307  Kuokkanen Hannu  1948  VUS-VSS  48A002  25 m  31.47  31.47   
42  477  Haapa Tuomo  1964  Nereus  64A006  25 m  31.55  31.55   
43  187  Torsti Simo-pekka  1960  Cetus  60A013  25 m  31.57  31.57   
44  361  Pöyhölä Mika  1966  S.C.P.  66A052  50 m  32.57  31.57   
45  273  Levänen Antti  1981  SWIM  81A090  50 m  32.71  31.71   
46  413  Rautiainen Mika  1985  OuLo  85A155  25 m  32.12  32.12   
47  583  KESKÜLA PEEP  1954  U-KLUBI    25 m  32.35  32.35   
48  512  Kojima Jun  1971  Vanders  71A075  50 m  33.91  32.91   
49  597  Galkin Igor  1965  NEVA STARS  102480  25 m  32.91  32.91   
50  13  Kaukomaa Kare-Petri  1965  HSS  65A021  25 m  33.03  33.03   
51  251  Mäki-Hokkonen Markku  1970  LrU  70A140  25 m  33.09  33.09   
52  213  Uski Antti  1958  JoUS  58A004  50 m  34.43  33.43   
53  Blomfelt Leif  1960  HSS  60A017  25 m  33.77  33.77   
54  398  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  25 m  33.90  33.90   
55  208  Miinin Jarmo  1956  JoUS  56A019  25 m  33.99  33.99   
56  360  Moilanen Janne  1977  S.C.P.  77A114  25 m  34.29  34.29   
57  271  Keskinen Ilkka  1952  SWIM  52A010  25 m  34.53  34.53   
58  14  Kostiainen Kalevi  1967  HSS  67A073  25 m  35.18  35.18   
59  353  Halima Tommi  1973  S.C.P.  73A044  25 m  35.95  35.95   
60  185  Teponoja Timo  1955  Cetus  55A007  50 m  37.02  36.02   
61  592  Kharchenko Alexander  1947  NEVA STARS  028038  25 m  36.27  36.27   
62  519  Pakaslahti Alex  1965  Vanders  65A063  50 m  37.63  36.63   
63  277  Rautiainen Markku  1977  SWIM  77A105  25 m  36.67  36.67   
64  76  Mikkola Jarkko  1969  HyUS  69A091  25 m  36.72  36.72   
65  383  Helle Karri  1960  AUi  60A061  50 m  38.41  37.41   
66  451  Liljander Jouni  1959  Octopus  59A006  25 m  38.06  38.06   
67  173  Malk Lauri  1937  Cetus  37A002  25 m  38.44  38.44   
68  472  Laakso Rami  1968  Hydra  68A006  25 m  38.56  38.56   
69  591  Andreev Igor  1946  NEVA STARS  028003  25 m  40.22  40.22   
70  351  Asell Heikki  1947  S.C.P.  47A007  25 m  41.13  41.13   
71  359  Kylmämetsä Kimmo  1969  S.C.P.  69A079  25 m  41.59  41.59   
72  425  Siltanen Pekka  1949  OU  49A019  50 m  42.59  41.59   
73  582  Lukin Olav  1944  U-KLUBI    25 m  42.02  42.02   
74  416  Keränen Vesa  1967  OU  67A075  25 m  42.20  42.20   
75  274  Mangeloja Esa  1968  SWIM  68A082  25 m  44.86  44.86   
76  330  Sortila Pekka  1935  HäUS  35A004  50 m  49.65  48.65   
77  188  Väätänen Matti  1947  Cetus  47A002  25 m  54.59  54.59   
78  269  Ikkala Markku  1947  SWIM  47A005  25 m  55.53  55.53   
79  459  Etelävuori Raimo  1945  ORCA  45A018  25 m  1:01.77  1:01.77   
80  18  Lehtonen Markku  1958  HSS  58A032  25 m       
81  123  Smalin Teemu  1977  SiWa  77A137  25 m       
82  142  Holma Juha  1957  TuUS  57A002  25 m       
83  144  Ikonen Jyrki  1964  TuUS  64A016  25 m       
84  267  Haapanen Tomi  1973  SWIM  73A006  25 m       
85  308  Mustonen Kai  1966  VUS-VSS  66A049  25 m       
86  323  Kanto Mauri  1963  KaKa  63A045  25 m       
87  337  Kulmakorpi Ville  1966  Koovee  66A019  25 m       
88  341  Saxman Ismo  1958  Koovee  58A013  25 m       
89  350  Valtonen Arto  1983  SalU  83A139  25 m       
90  357  Korhonen Juha-Pekka  1962  S.C.P.  62A013  25 m       
91  372  Manninen Juuso  1993  TaTU  93A766  25 m       
92  436  Multanen Lauri  1959  TorUS  59A032  25 m       
93  445  Koistinen Tero  1983  SCV  83A108  25 m       
94  457  Karhu Olavi  1958  KU-68  58A022  25 m       
95  510  Kallio Petteri  1983  Vanders  83A132  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner